LTV7 rādīs īpašu raidījumu par Eiropas autokrosa čempionāta posmu Mūsā 8

Visiem autosporta mīļotājiem un interesentiem, kuriem nebija iespēja klātienē apmeklēt Eiropas autokrosa čempionāta 2. posmu Mūsas sporta kompleksā, būs iespēja vēlā 4. jūnija vakarā kanālā LTV7 izklaidējošā manierē atskatīties uz spilgtākajiem momentiem, kas norisinājās gan trasē, gan aizkulisēs, portālu informēja Eiropas Čempionāta autokrosā preses sekretārs Ģirts Avotiņš.Raidījumā par 26. un 27. maija notikumiem sporta kompleksā Mūsa, kas LTV7 kanālā būs redzams 4. jūnijā pulksten 23:10, piedalīsies gan šībrīža labākie autokrosisti, gan savulaik pasaulē tik pazīstami sportisti kā Nikolajs Tions, Jānis Bogdanovičs un Uģis Traubergs. Ja viens no šiem tik leģendārajiem autokrosa meistariem atklās visiem interesentiem ar ko autokrosam paredzētā salonautomašīna atšķiras no WRC rallija automašīnas, tad otrs, skatoties nacionālā kausa izcīņas braucienu, atklās savas domas par mūsu šībrīža spēcīgākajiem autokrosistiem un viņu taktiku trasē. «Vai Jūs spējat atšķirt bagijus un sportam paredzētās degvielas? Pēc šī raidījumā pilnīgi noteikti spēsiet,» smejoties atzīst raidījuma veidotāji. Protams, ka raidījumā netrūks kūleņu, sadursmju, avāriju, ātruma un adrenalīna.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Laimis

Super gaisotne bija Valmierā Brenguļos. Skolēniem un pensionāriem bez maksas, izņemot transporta novietni, par somām neviens nerakņājās . Mūsas organizatoriem jāņem vērā , ka Latvijā nedzīvo bagātākie cilvēki.

pirms 8 gadiem, 2012.06.03 19:00

skumjais

Tu ddd paskaties kādas cenas pie maisa turās, Neikšāna laikā tādas cenas pat sapņos nerādījās. tas ir zemiski, ja iejas biļešu cena jau tā ir ļoti augsta, un ja ģimene ar pāris bērniem atnāk uz trasi, cik naudas jau samaksā. tad vēl pāris maizītes līdz mazajiem paņemt nevar......... .runa jau nav par alkkaholu un sārgām uzkodām,alu, protams nevienā krogā līdzi ņemt neļaus. runa par parastu cilvēcību. tu laikam arī esi no tiem biezajiem, kam nauda tāds štrunts vien ir. tā jau gan ir, ka paēdušis neēdušo nekad nesapratīs. skumji protams.

pirms 8 gadiem, 2012.06.03 06:37

ddd

Daudzos pasākumos nevar nest savu paiku un šmigu, tā ir normāla parādība un cenas nosaka tirgotāji, nevis organizētājs. Tāpat varam vainot valdību, ka rimi vai maksima uzliek konkrētu cenu. Jeb pamēģiniet ienākt bārā,kafejnīcā vai kādā koncertā ar savu pārtiku, šaslikus u.t.t.
Vienkārši mūsu tauta pēdējā laikā ir neapmierināta ar visu, tādēļ pie katras iespējas meklē kašķi.

pirms 8 gadiem, 2012.06.02 22:49

vajag boikotēt šādus pasākumus
Tādus Maisus ir jāaudzina, lai nāk pie prāta!!!

pirms 8 gadiem, 2012.06.01 23:00

tramtaram

jā, lai parāda video, kā bērnam domātās maizītes brokastīm un pusdienām apsargi neļauj ienest! ;)

pirms 8 gadiem, 2012.06.01 22:32

ceplis

taa jau itkaa ir uz ko paskatiities,bet organizaacija galiigi kliba... laikam jau Maissels domaa ka ir kkaads karalis,ka pat uudeni neatllauj ienest trasee... eedamo nedriikst njempliidzi.. nu kas tas par sviestu... un uz vietas viss tik nenormaali daargs...

laikam vajadzees Maissella kungam nosponsoreet billeti uz ccehijas autokrosa posmu kur viss ir daudz organizeetaaks un priekss liidzjuteejiem pienjemamaaks...

publiskais fuj Maissella kungam.... lassara vinjss....

pirms 8 gadiem, 2012.06.01 20:38

Latvijā un pasaulē