Mednieki, ievingrināsim roku!

Nav jau slikti, ka mednieks aizšauj garām dzīvniekam vai putnam. Ja jau vienmēr kaut ko nomedītu, mežā nebūtu zvēru. Ja nošauj garām – pieņemami, bet, ja ar savu nemākulību mednieks savaino dzīvnieku, kam visu mūžu jāmokās...?

Mednieki, lai sirdsapziņa jūs nemocītu, brauciet uz Bausku – sporta kluba «Bauskas zemgaļi» šautuvē Īslīces pagastā 27. jūlijā plkst. 10 notiks Zemgales zonas mednieku gadskārtējās stenda šaušanas sacensības. Medniekiem katra iespēja izšaut pa mērķi ir jāizmanto. Īpaši svarīgi tas ir tiem, kuri mednieku rindās iestājušies pēdējos piecos gados. Bauskas mednieku un makšķernieku biedrība (BMMB) rīkojusi mācības 130 jaunajiem medniekiem un arī turpina izglītot – tiek gaidīti kursanti 14. mācību grupai.

Gaidām jūs, jaunie mednieki, uz šīm sacensībām! Lūdziet mednieku kopas vadītājam, lai viņš jūs iekļauj komandas sastāvā, jo dalībnieku skaits komandās ir neierobežots.

Nav jau slikti arī pieredzējušiem medniekiem pašaut pa mērķi. Jūs jau zināt, ka, stāvot uz masta, diezgan bieži iznāk aizšaut vai sašaut. Nelielieties, ka dzīvnieks aizgājis ar asins pēdām – tā ir jūsu nemākulība. Par to ir jākaunas. Brauciet biežāk uz šaušanas treniņiem un sacensībām! Par to kolektīvs jūs slavēs.

Šo sacensību nolikums tiks izsūtīts visiem mednieku kopu vadītājiem. Uz redzēšanos sacensībās!

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti