Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neatceliet Jelgavas autobusu parka izpildītos reisus! 6

Vairāk rakstu Misas iedzīvotāju vārdā. Taču zinu, ka jautājums par Jelgavas autobusu parka izpildīto reisu Jelgava–Vecumnieki un Vecumnieki–Jelgava slēgšanu ir aktuāls visiem pasažieriem, kuri regulāri to izmanto. Īpaši no rīta un vakaros. Trīs četru dienu laikā Misā savācām 215 parakstu ar lūgumu neatcelt iepriekš minētos reisus. Tāpat ļaudis rīkojās kaimiņu ciematos. Vēstuli nosūtījām Jelgavas autoostai, Jelgavas autobusu parkam un Satiksmes ministrijai.Arī es regulāri izmantoju šo maršrutu. Ja atcels reisu vakarā pulksten 18.10 no Jelgavas, nevarēšu strādāt pilnu darbdienu. Neesmu vienīgā, kura ar minēto reisu autobusu nokļūst līdz darbavietai.Tie, kuri vēlas atcelt reisus, nepadomā, cik cilvēku var palikt bez iztikas līdzekļiem. Negribas dramatizēt, taču esmu dzirdējusi, cik ļoti ir satraukti iedzīvotāji. Katrs nevar iegādāties automašīnu un pusi algas notērēt benzīnā. Vai tiešām cilvēkiem būs katru dienu jāmēro kilometriem tāls ceļš kājām, lai tikai nokļūtu līdz Iecavai vai Vecumniekiem?«Bauskas Dzīves» 11. augusta numurā rakstā «Vēl mazāk autobusu» minēti gadījumi, kad autobusu šoferi neizsniedz pasažieriem biļetes. Tā ir taisnība. Dažkārt viņi iedod biļeti tikai katram trešajam braucējam. Iespējams, ka vajadzētu pakontrolēt vadītājus, kuri mēdz arī no pieturas aizbraukt piecas, desmit minūtes agrāk par paredzēto laiku.Iespējams, redakcija var pievērsties šim jautājumam un aktualizēt to, lai pašvaldību priekšsēdētāji sāk domāt, kā līdzēt iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

pokemenss

Man šie autobusi apmierina, jo tad pasažieri neņem biļetes un es to naudiņu ielieku savā kabatā, bet uzņēmuma vadītājiem pasaku:o , ka bija maz pasažieru.
Citi pasažieri biļetes paņem, bet kāpjot laukā atdot man un es tos atkal pārdodu, bet nauduņa nāk man . Tagad jau nopirku sev jaunu mašīnu , jo labi nopelnu. Cenas lai tik pieaug, jo tad ir man labi, manam darba devējam labi. Pasažieri gan jau var paciesties, jo ir aunu bars, kuriem nekad ne kas nebūs labi

pirms 10 gadiem, 2009.07.18 21:18

Inta no Misas

Arī es biju pamanījusi, ka vienkārši nekaunīgi šofers neizdod biļeti pasazierim un tad, nu nebija ilgi jāgaida, ka autobusa reiss konkrēti uz šo maršutu nerentambls. Kādēļ, mums tagad būtu jācieš dēļ negodīgiem šoferiem un jāpanes neērtības, ja liegsiet turpmāk šo nepieciešamo maršutu Jelgava - Vecumnieki ? Lūdzu, atstājiet šo maršutu !

pirms 11 gadiem, 2008.08.20 16:17

Andra

Nu piemēram Mežotnes pagasta Strēlniekā vispār no rīta sen vairs neviens netiktu uz vidusskolām vai darbu , jo pirmais reiss uz Bausku no Strēlnieka attiet 8,40 kurš Bauskā ienāk 9,30.Labi ka gāja Bauska- Rīga no rīta 7,10 uz Bausku un 7,35 uz Rīgu. Tad varēja aizbraukt gan uz darbu gan bērni uz vidusskolu. Tagad paredzēts šos reisus slēgt ar pusseptembri. Tā ka mīlīši apvienosimies novados un vispār aizmirsīsim par satiksmi un līdz ar to arī jaunatne nebūs, jo kuram gan patīk dzīvot vietā, no kuras bez savas automašīnas ārā nenokļūsi.

pirms 11 gadiem, 2008.08.19 10:33

Vanda

Satiksmes ministrijas darbiniekiem ( arī ministram) vajadzētu pabraukāt ar autobusu pa lauku rajoniem, tad varbūt paspīdētu gaismas stariņš tuneļa galā. Bet pareiz jau ir sakāmais pāēdis neēdušu nesaprot.

pirms 11 gadiem, 2008.08.18 14:55

i:(((

Malači Misā!Lai izdodas panākt taisnīgu risinājumu!Zinu tās puses satiksmi un autobusu atcelšana būtu ļoti nopietna problēma cilvēkiem!!!

pirms 11 gadiem, 2008.08.17 21:13

Saba

Te, nu skatos, vairs neiet runa par tikšanu uz Bausku, lai iepirktos vai apciemotu sen nesatiktu paziņu- runa iet par to- vai cilvēkam būs vai nebūs darbs, respektīvi- būs vai nebūs iztikas līdzekļi. Uzskatu, ka nav neatrisināmu situāciju, ir nevēlēšanās iedziļināties un lieku reizi ķēpāties un meklēt kompromisus.

pirms 11 gadiem, 2008.08.17 16:56

Lietotāju raksti