Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Necieņa pret vēlētājiem 7

Pirms 18 gadiem Latvija atguva neatkarību līdz ar samērā labu ekonomisko bāzi pilsētās un laukos. Panākumu eiforijā tauta ievēlēja partiju izvirzītās «lokomotīves» un viņu svītas, ticot solījumiem, un gaidīja. Pārmaiņas notika ar nosaukumu - privatizācija, kam vēlāk deva atbilstīgāku iesauku - «prihvatizācija».Iegūtie uzkrājumi izsīka, tikai tautai nedodot nekādu labumu. Strauji vairojās miljonāru skaits (apmēram 1000). Tautas guvums strauji turpināja pieaugt - ar mīnusa zīmi. Tagad esam pie sasistas siles, tuvu valsts bankrota robežai.Vai iespējams ko labot un kādā veidā? Manuprāt, jāmaina vēlēšanu sistēma, lai varētu balsot par bezpartijisku, tautas izvirzītu kandidātu Valsts prezidenta amatam. Politiskās lokomotīves jāaizvieto ar zinošiem nozaru speciālistiem, kuri izstrādātu pareizu un ienesīgu darbības stratēģiju ar atbilstīgiem partneriem visā pasaulē, vispirms ar lielo Krieviju. Paruna saka, ja kopīgai lietai izdevīgi, var sadarboties ar pašu velnu, kurš nav tik ļauns, kā sākumā šķiet. Lai sadarbotos, ir jādod arī pretim, tamdēļ steidzami jāattīsta lielražošana, kas ražotu pieprasītu produkciju pasaules tirgiem.Kur ņemt atbilstošus vadītājus? Ideālu cilvēku praktiski nav. Jāmeklē mēra izjūtu nezaudējušie, kuriem personisko labumu gūšana nav pašmērķis. Man cerību vieš Rīgas Domes vadītāju N. Ušakova un A. Šlesera saskanīgais duets. Sākta sadarbība ar Krieviju tirdzniecības un citās jomās. Pret Šleseru daudziem ir iebildumi, bet viņš ir vīrs ar apgriezieniem un lielām caursišanas spējām savu ideju realizēšanā. N. Ušakovs no «Saskaņas centra» ir simpātisks cilvēks un spēj piesaistīt daudz vēlētāju. Sekmīgai sadarbībai turpinoties, šo vīru duets pēc 10. Saeimas vēlēšanām var izskanēt tālu aiz Rīgas robežām.Ne tikai man nav iebildumu, ja nākamais premjers būtu A. Lembergs. Par daudz ko liecina Ventspils sievas ar ziedu klēpjiem pie tiesas ēkas.Gandrīz jau vēstures arhīvos nokļuvušais bijušais Rīgas pilsētas vadītājs A. Rubiks no jauna nokļuvis notikumu orbītā, kļūdams par vienu no Latvijas pārstāvjiem Eiropas Parlamentā. Savas darbības laikā viņš bijis patiess un prasīgs pret padotajiem, dienesta stāvokli nav izmantojis personisko bagātību nelegālai vairošanai. Nevar aizmirst simpātisko, galanto A. Gorbunovu, kas vadīja Saeimu pēc Latvijas neatkarības atgūšanas.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Jānis

Par Saskaņas Centru piekrītu. 10. Saeimas vēlēšanās balsošu par saskaņiešiem

pirms 10 gadiem, 2009.10.14 11:24

Juris

Kungam jumtelis sācis braukt ne pa jokam,ja būtu savos slimajos papagaiļa murgos murgojis kaut ko citu nevis slavinājis Šleseru,tad varētu teikt pirmspēdējā šizofrēnijas stadija.Tagad var droši teikt pēdējā.

pirms 10 gadiem, 2009.10.07 10:51

milna

nevar īsti saprast - šitas tips ir taisns vai izliecies

pirms 10 gadiem, 2009.10.06 20:03

vēlētāja

Ievēlēt Šleseru, kurš ar sev vien zināmām metodēm, atņēma darbu 5 rajonu vietējiem pasažieru pārvadātājiem, un atdeva paŗvadājumus savam partijas biedram, kā arī ieliek visos apmaksātos darbos tikai savus radus, šofera dēlus, un citus vajadzīgos cilvēkus
Es dziļi cienu to, ko Lembergs ir izdarījis Ventspils labā, bet atvainojiet kā pašvaldības vadītājs no algas, bez papildus biznesa, kas atdalīts no pašvaldības, var kļūt par miljonāru?
Protams tas viss tikai pārdomām, jo mūsu vietējā pašavaldībā (Bauskas novadā) notiek tieši tāpat.

pirms 10 gadiem, 2009.10.06 16:07

Lietotāju raksti