Nepietiek naudas bērnudārza aprīkojumam 12

Sienu krāsošana, grīdas seguma ieklāšana, teritorijas labiekārtošana – tie ir tikai daži no darbiem, kas šajās dienās rit Bauskas pilsētas bērnudārza «Pasaulīte» jaunajā ēkā Dārza ielā 3.Krāsotāja Inga Kebauere «Bauskas Dzīvei» 16. oktobrī stāstīja, ka darbs ir labi organizēts. Viņa ir pārliecināta, ka drīz meistari varēs objektu atstāt. Arī Bauskas pilsētas pārvaldes nekustamo īpašumu galvenais speciālists Voldemārs Čačs pauda gandarījumu, ka pēc nelielas pauzes darbi atsākušies agrāk ierastā ritmā. Dažādu nozaru speciālisti strādā apkārtnes labiekārtošanā. Tuvākajā laikā bērnudārza teritorijā uzstādīs nojumes un izvietos spēļu ierīces. Lauku ierobežos jauns žogs. Ēkā tiek veikta telpu apdare. V. Čačs skaidro, ka jaunajā bērnudārzā būs Bauskā līdz šim sabiedriskajās ēkās neredzēta lieta – apsildāmās grīdas. Tās iebūvētas bērniem paredzētās spēļu un atpūtas telpās. «Pēc nelielas pauzes, kas bija dažādu apstākļu radīta, celtnieki strādā ļoti sparīgi. Ja nekas īpašs neatgadīsies, viņi savu darbu var pabeigt līdz valsts svētkiem, 18. novembrim,» cerīgs spriedumos ir V. Čačs. Iknedēļas ražošanas sanāksme 16. oktobrī bērnudārzā ritēja ļoti lietišķi. Darbu ģenerāluzņēmējas SIA «Vesta ABM» pārstāvis, uzņēmuma tehniskais direktors Mihails Gorškovs, uzmanīgi ieklausījās arhitektes Aijas Ziemeļnieces, arī bērnudārza vadītājas Dainas Kadiševskas viedoklī. «Ir patīkami uzraudzīt darbu norisi objektā, jo celtnieki respektē manas ieceres,» tā «Bauskas Dzīvei» atzina arhitekte A. Ziemeļniece. Lai arī celtnieki, iespējams, novembra otrajā pusē darbus pabeigs, ekspluatācijā bērnudārza ēku vēl nevarēs nodot. Pašvaldībai nav finansējuma aprīkojuma un mēbeļu iegādei. Šovasar interesi atbalstīt mēbeļu iegādi bērnudārzam izrādīja Itālijas Nacionālās skolu asociācijas pārstāvji. Taču pagaidām tas praktiski vēl nekādi nav izpaudies. Bērnudārza ēkas rekonstrukcija Dārza ielā 3, kā arī sanitāro mezglu remonts bērnudārza ēkā Saules ielā 8 kopā izmaksās 425 859 latus.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Zeke

Kāpēc vajadzēja tērēt naudu siltajām grīdām, ja Ziemeļvalstīs tās jau atzītas par neveselīgām istabās, īpaši bērniem, jo traucē pareizu organisma siltumapmaiņas un imunitātes veidošanu? Atkal mēs kā pakaļrāpuļi :((( Vannas istabā var arī silto grīdu, bet dzīvojamās telpās vaig ļaut bērniem staigāt zeķēs, kā Zviedrijā, un siltumpaneļi jāierīko zemu pie sienas

pirms 11 gadiem, 2009.10.26 12:54

zuze

Kācēc vajadzēja steigties ar remontu, janav mēbelēm nauda.Tagad kurinās pa velti. Izšķērdēs atkal mūsu nauduņu, lai tik vēl nesāk demolēt, kas tagad ir mōdē.

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 15:36

zuze

Kācēc vajadzēja steigties ar remontu, janav mēbelēm nauda.

pirms 11 gadiem, 2009.10.22 15:34

ira

Uz ceļa remontu nauda atrodas bet priekš bērnudārza naudas nav kautkads murgs?????

pirms 11 gadiem, 2009.10.20 13:13

aga

Kaut kaads risinaajums tachu ir jaameklee, neseedees tak un negaidiis uz itaaljiem, kas VARBUT varetu pieshkirt. Piekriitu domai par ziedojumiem, vel vareetu personigi uzrunat tos uznjemumus, kuri Latvija nodarbojas ar mebelju razhoshanu. Vai tiesham seedes rokas kleepii salikushi? Beerni un to vecaaki tachu gaida..

pirms 11 gadiem, 2009.10.20 10:48

hmm..

njaa nez kaa buutu ja ieliktu vecaas meebeles? vismaz kautkas buutu!

pirms 11 gadiem, 2009.10.19 20:39

Ivčiks

Protams, ka nedāvinās, Itāļi vēl jo mazāk.

pirms 11 gadiem, 2009.10.19 15:14

Jāā...kāpēcneizrāda interesi...laikam bērni izauguši?????:(((
un cik es saprotu...ar interesi vien ir par maz:((
ir vajadzīga...nauda, nauda,nauda........kurš mēbeļu ražotājs dāvinās mēbeles par velti?????

pirms 11 gadiem, 2009.10.19 14:50

Ivciks

Es arī sapriecājos, sīčiem būs kur ietusēt, bet nekā. LAtvijā ir simtu un viens mēbeļu ražotājs, bet nē gaidam no itālijas, sviests.Un te ne jau Itāļiem jāizrāda interese, bet Latviešiem pašiem.

pirms 11 gadiem, 2009.10.19 12:32

gh

tiko bija raksts ka celtnieciiba un .t.t. iet pilnaa sparaa :)) njaaa kam ticeet

pirms 11 gadiem, 2009.10.19 11:50

Latvijā un pasaulē