Nojauc namu Bauskā, Rīgas ielā 34

Jauni vaibsti iezīmēsies Bauskas vecpilsētā – SIA «Kvēle» darbinieki 20. janvārī sāka nojaukt Rīgas ielas 16. namu, vienu no vecākajām koka mājām Bauskā. SIA «Kvēle» valdes loceklis Ģirts Karpovičs, kam ēka pieder, sacīja, ka grausts apdraudējis gājēju drošību. Mājā pa nakti gulējuši bezpajumtnieki.  Arī līdzās dzīvojošie baušķenieki atzina, ka ēka ir jānojauc. Viņi cer, ka šajā vietā tiks uzbūvēta kāda cita celtne.  Ja Bauskas novada dome piekritīs, zemesgabalu apzaļumos, taču jaunie teritorijas plānojuma noteikumi šādu iespēju neparedz.Rīgas ielā Bauskā ir vairāki grausti. Būvniecība vecpilsētas teritorijā paredz namu atjaunošanu, tomēr neviens nesniedz atbildi uz jautājumu : kāpēc ieguldīt finansējumu pilsētas teritorijā, kuras ekonomiskā aktivitāte ar katru gadu ir aizvien zemāka?

Pievieno komentāru

Komentāri 34

Potenci zaudējušais deputāts

Vairs nekandidēšu..nav spēka

pirms 9 gadiem, 2012.01.27 20:44

Potenci zaudējušais vēlētājs

Man vairs nav spēka...padodos

pirms 9 gadiem, 2012.01.27 19:35

Potenciālais deputāts

Bet tieši ko, kāpēc un kā es darīšu, tas lai paliek pie manis, Jums tas nav jāzin, -pietiek ar to, ka to zinu es.
Balsojiet par mani, esmu labākais, zinu, ko, kāpēc un kā ir jādara lai būtu labāk kā līdz šim

pirms 9 gadiem, 2012.01.27 19:30

Potenciālais deputāts

Ievēliet mani - viss būs kārtībā, nebūs problēmu, es zinu ko, kāpēc un kā darīt

pirms 9 gadiem, 2012.01.27 19:29

potenciālais vēlētājs

„Pajautājiet īpašniekam”, „prasiet Laternai” tās ir rutinētu ierēdņu, vai jau ievēlētu deputātu atbildes. Protams, ka saņemot šādas atbildes, kādam pasprūk kāds „treknāks vārds”. Ne jau pilsonim parastajam jāmeklē kam pieder , vai kas atbildīgs par nejēdzībām Bauskā. Tam visam tiek algoti ierēdņi un vēlēti deputāti, un iecelti kārtībnieki, tomēr ieņemot amatu atbildība tiek mēģināta uzkraut pašam malējam – sētniekam. Tad man būtu jāprasa Freidenfelda vārdiem: „Ko tu līdi tajā bagāžniekā?” Tur ir Ohoho, ja? Kādus deputātus esam ievēlējuši, to var redzēt, bet ,varbūt, pēc gada vēlētāji vairāk raudzīsies uz darbiem, nevis klausīsies pašslavinošajos vārdos, ka kandidāts ir labākais no labākajiem. Paskaties deputāt, kur ir daļa tavu partijas biedru no 9. Un10. Saeimas sasaukuma, bet to saprot tikai tad, kad paliek aiz durvīm.

pirms 9 gadiem, 2012.01.25 17:19

jo

pēdējais komentārs tāds dīvains, no lielā aizvainojuma nevar saprast kas tad ievēlēja labākos no labākajiem marsieši vai???

pirms 9 gadiem, 2012.01.24 21:01

protams, jājautā īpašniekam??? Nejautājiet pilsētas saimniekiem, viņiem svarīgāki darbi, vai arī jākasa resnās pakaļas. Ievēlēti taču ir labākie no labākajiem.

pirms 9 gadiem, 2012.01.24 14:59

Pilsētniekam

Jūsu minētaids objekts pieder Ivo Valteram, nevis Milleram. Tā, ka arī pajautājiet kad iepriekš minētais kungs sakārtos savu īpašumu.

pirms 9 gadiem, 2012.01.24 13:33

Ideāls risinājums Bauskas pilsētas zaļās infrastruktūras attīstībai!!
Visiem kāds labums būs!
Lopkopji sarosās būs pieprasījums pēc mēsliem!

pirms 9 gadiem, 2012.01.24 12:57

Zinītis

Sveiki baušķenieki!
No zināmiem avotiem nācies dzirdēt, ka SIA "Kvēle" nojauktās ēkas vietā Rīgas ielā 16 cels biomasas koģenerācijas staciju elektronerģijas un siltuma ražošanai. No LR Vides ministrijas atļaujas jau esot saņemtas, dotajā brīdī notiek tehniskā projekta izstrādāšana un saskaņošana.
Tā kā nav ļaunuma bez labuma, būs jaunas darba vietas, būs lētāks siltums apkures sezonā, vienīgi, vai spēsim paciest smaku, kuru izdalīs biomasa!?

pirms 9 gadiem, 2012.01.24 12:25

ZINOšAIS

šī nodegušā ēka pie rātsnama nepieder Milleram.Pirms kaut ko rakstīt varbūt tomēr noskaidrot.

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 14:39

potenciālais vēlētājs

Ja ir aizskarta kāda no Bauskas sāpošajām problēmām, tad noteikti kāds to uzskatīs par gaušanos. Vai jau sen nevajadzēja pacelt jautājumu par dažādu atvieglojumu piešķiršanu tiem uzņēmējiem, kuri veicina vecās Bauskas sakārtošanu, un trīskāršā apmērā palielināt nodokli tiem, kuri neliekas zinis par saviem savulaik iegādātajiem īpašumiem. Bet tas taču grūti, jāpēta likumi, jāraksta saistošie noteikumi. Par rātsnamu. Labi, dabūjām to finansējumu, uzcēlām, bet jādomā arī, kā ēka atpelnīs vismaz apsaimniekošanas izdevumus. Lai tas negulstas tikai uz nodokļu maksātāju pleciem. Par TIC izvietošanu ēkā jautājumu nebūtu, bet vai tur ir vieta dzimtsarakstu nodaļai, ja dažu nedēļu nav ko laulāt. Varbūt tās darbinieces, brīvajā laikā, kad svinīgā atmosfērā neizsniedz miršanas apliecības, var uzskriet rātsnama tornī un ziņot rātei, vai kalnā aiz Plostakroga jau nedeg ugunskuri, kas vēsta par Sudrabas „armijas” tuvošanos. Lai rātskungi varētu laicīgi pārvietot novada kasi, kas pašlaik atrodas atpūtas kompleksā.

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 11:18

VISZINIS

Ok, bet tad lai uzceļ tādu pašu atpakaļ, slavens nams ir (bija). Tā pat kā Rātsnamu nojauca un uzbuvēja kā bija reiz... Lai jauc nost visus graustus, bet ar uzbūvē atpakaļ kā reiz bija (protams, ar izņēmumiem).

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 10:19

Riebeklis

Vaimanātājiem iesaku kādu reizi dzīvē pašiem sastapties ar Mārīti Putniņu un izbaudīt viņas "kompetenci" un patieso rūpi par vecās Bauskas sabrukšanas veicināšanu.

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 10:08

pats redzēju

nebija pacietības sagaidīt, kā apkārtējo māju iemītnieki lēnām pa dēlim velkt uz savām mājām, kurināt vajag un malka tepat blakām..

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 09:48

???

ŠIE GRAUSTI JAU KĀDAM PIEDER.Ko pērk,ja nevar uzturēt????Vai to ēku nopirka tādā stāvoklī????
Žēl nami tiek novesti līdz graustu stāvoklim,kuri pēc tam jānojauc, lai nerastos apdraudējums citiem... šī pilsētas daļa vienkārši lēnām mirst....mēs visi skatamies un nesaprotam-ko darīt....
Un nez kā svešā privātīpašumā veidot vidi????Pamāciet kā.....
Vecpilsēta lēnām mirst un mēs to pieļaujam....Rātsnams viens pats nav risinājums,bet ceru pamats apkārtējo namu sakārtošanai.
Paldies Intam,kurš spēja"Rozīti"atdzīvināt.
Varbūt jābrauc ātri pēc pieredzes,pilsētās-kur vecpilsētas dzīvo?

pirms 9 gadiem, 2012.01.23 09:31

Latvijā un pasaulē