Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nokļūt Kurmenē un Taurkalnē būs vēl sarežģītāk 5

Aizkraukles autobusu parks no šā gada 1. jūnija ir ieviesis izmaiņas sabiedriskā transporta vairākos maršrutos, informē Zemgales Plānošanas reģiona Attīstības padome, kas pieņēmusi lēmumu «Par grozījumiem sabiedriskā transporta Aizkraukles maršruta tīklā». Pārmaiņas nelabvēlīgi ietekmēs Vecumnieku novada Kurmenes, Taurkalnes un Valles iedzīvotājus, ierobežojot pārvietošanās iespējas. No 1. jūnija ir slēgti divi darbdienu reisi maršrutā Valle – Mežmuiža – Valle. Vairs nebūs arī otrdienas un ceturtdienas reisu Aizkraukle – Valle, bet maršruta Valle – Kaijas – Taurkalne – Valle slēgšana īpaši sāpīga būs taurkalniešiem.  Pārvietošanās iespējas samazinās arī reisa Aizkraukle – Kurmene – Skaistkalne atcelšana. Taču ir arī optimistiska ziņa. No 1. jūnija līdz 31. augustam ir ieviests pēcpusdienas reiss no Aizkraukles uz Kurmeni un rīta reiss no Kurmenes uz Aizkraukli.Vecumnieku novada dome jau laikus bija saņēmusi Zemgales Plānošanas reģiona Attīstības padomes lēmumu, teic pašvaldības priekšsēdētājs Rihards Melgailis. Satraukumu par reisu atcelšanu pauda deputāte Anna Balgalve. Viņa uzskata, ka Kurmenes un Taurkalnes iedzīvotājiem tas būs milzīgs apgrūtinājums. Deputāte rosināja kolēģus meklēt alternatīvus risinājumus.  Tika izteikts priekšlikums, ka vienīgā iespēja ir uzņemt braucējus skolēnu autobusos, kas oficiāli gan nav atļauts. No Kurmenes uz Skaistkalni un atpakaļ mācību gada laikā katru dienu kursē skolēnu autobuss.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

sīkums

Nu jau Kurmene un Valle ir pie Bauskas rajona, tagad taču AIPS var pagarināt savus reisus rajona robežās, ko tad Kolužs guļ. Bauska -Skaistkalne reiss jālaiž līdz Kurmenei kā kādreiz vecos laikos, tas tikai tāds sīkums.

pirms 9 gadiem, 2011.06.06 21:11

ai-ai

Varbūt tomēr deputātiem vajadzēja padomāt par to, ka vismaz vienu reizi nedēļā būtu vēlams autobuss uz Bausku! Citādi jau paši brauc ar personīgajām aut. ,bet ne visiem mirstīgajiem tādas ir.

pirms 9 gadiem, 2011.06.06 16:36

kurmeniete

Labi, jau ka viena deputāte vēl piedomā par Kurmeni- un arī tikai tāpēc, ka māte te dzīvo. Bet no otras puses, teikšu kā ir- nav jau ar to braucēju.Pati reizi mēnesī aizbarucu uz Aizkraukli pie ārsta un tad no Valles līdz Jaunjelgavai esam nu 2-3 , ja 5 tas jau ir reti, tas skaitās daudz. Varbūt ar ka pietiek, ka reizi nedēlā vai 2 reizes nedēlā tas autobuss kursē uz Aizkraukli, jo tomēr tur ir jānokļūst - pie ārstiem, uz aptieku un kaut vai uz lielāku veikalu ko nopirkt.Paldies Aizkraukles ATU, kas mūs vēl nav aizmirsuši un nodrošina nokļūšanu pilsētā. It kā otra "galvaspilsēta" ir Bauska, bet ne tie mūs grib redzēt, ne arī man kāda vajadzība pēc viņiem. Pa gadiem pierasts pie Aizkraukles un lai dievs stāv klāt, lai vēl neno'me to pašu vienīgo autobusu uz Aizkraukli.

pirms 9 gadiem, 2011.06.06 12:42

mjāā

Laikam tik pa mežu vien jādzīvo, jāattīsta naturāla saimniecība.., bet ko darīt vecīšiem? Vismaz izbraukuma veikals tur ir???

pirms 9 gadiem, 2011.06.06 09:08

idiote

jess! atliek tikai izsleegt gaismu aiz peedeejaa laimiigi aizbraukushaa. paldies vismaz vienai deputaatei,ka domaaja, paareejie nolaizh tik ausis.

pirms 9 gadiem, 2011.06.05 19:20

Latvijā un pasaulē