Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novadnieces Portugālē tiekas ar Eiropas uzņēmējām 6

Portugāles pilsētā Sintrā no 27. līdz 30. aprīlim organizēta projekta «WISER» dalībnieku starptautiskā tikšanās. Turp devušās projekta vadītāja Irēna Kalniņa, Bauskas uzņēmējas Andra Katkeviča un Līga Elmane, kuras strādā gan savā profesijā, gan izveidojušas savu uzņēmējdarbību, ražojot dabisko kosmētiku. Dalībnieces uzņem portugāļu partneris projektā – organizācija «PeDeMeia», stāsta Irēna Kalniņa.«WISER» ir viens no ES mūžizglītības programmas «Leonardo da Vinči» projektiem. Tā mērķis ir veicināt sieviešu iesaistīšanos uzņēmējdarbībā vai kļūšanu par pašnodarbinātām. Projektā piedalās Latvijas, Nīderlandes, Beļģijas, Kipras, Portugāles, Polijas, Dānijas, Turcijas sievietes. Šajā projektā pie partneriem Beļģijā jau bijusi rundāliete Solveiga Ikerte, individuālā uzņēmuma «Novads» vadītāja. Seminārā Turcijā piedalījusies Rundāles novada zemniece Inese Ceplīte. Projektā vēl darbojas baušķeniece friziere Anita Māldere.Projekts «WISER» tuvojas noslēgumam. Tas sākās 2009. gada augustā un noslēgsies šogad jūlijā. Projekta vadītāja Irēna Kalniņa pēc atgriešanās no Portugāles solījusi par uzzināto un iegūto pastāstīt «Bauskas Dzīves» lasītājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Karla

Mūsu pretīgie ļautiņi noliks un apmelos ikvienu, kurš būs čaklāks, gudrāks un veiksmīgāks! Vai jūs paši sev neriebjaties??? Laikam jau, ka nē... (:
Irēna, malacis! Paldies par to, ko darī!

pirms 9 gadiem, 2011.04.29 14:45

Z

Irēnīt, man patiess prieks par Tavu enerģiju. Uz priekšu!!!!Suņi rej karavāna iet tālāk. Lai viss Tev izdodas!

pirms 9 gadiem, 2011.04.29 10:44

zinātājs

Irēna ir ļoti jauka, nesavtīga un pieticīga. Brīnos, kā kāds "nezināmais" var viņu tik nejauki apmelot. Lai visi būtu tik darba spara un labu ideju pilni kā Irēna.

pirms 9 gadiem, 2011.04.29 09:52

to yyy

1kārt - izīrē tādiem projekta partneriem... Pffff.... Smieklīgi! Ja nezini kā tiek organizētas šādas projekta vizītes turi muti ciet!
2kārt - Savam labumam jā - painteresējies VAIRĀK!!! - Muzejs, SOS, skola.... varētu turpināt!
3kārt - kāpēc vadība atbalsta Kalniņu - Kur un kā valdība atbalsta Kalniņu? Pastāsti man kolēģei - nezinātājai!!!!
SKAUĢU sabiedrība! Smieklīgi!

pirms 9 gadiem, 2011.04.29 07:06

yyy

Kalniņai Portugālē pieder īpašums,kuru izīrē tādiem projekta partneriem un ari,kad kāds no Bauskas novada vadības dodas atpūsties uz Portugāli,tātad te viss saistīts!!! Tikai neesmu pēdējā gadu laikā dzirdējis,ka Kalniņa būtu kaut vai vienu projektu Bauskas novada labumam uztaisījusi!!! Savam labumam jā,bet kāpēc vadība atbalsta Kalniņu?,tas jājautā Veipa kungam...Gailīšu pagasta kopā ,,sastrādājušies,, bija un tad te tas turpinājums!

pirms 9 gadiem, 2011.04.28 22:27

Latvijā un pasaulē