Palīdzēsim Santai izveseļoties! 4

Vajadzīga palīdzība jaunai sievietei, baušķeniecei Santai Augulei. Viņai atklāta smaga slimība, Santai steidzami nepieciešamas asinis pārliešanai un to preparāti. Ar šādu lūgumu «Bauskas Dzīves» redakcijā vērsušies draugi. Santai ir B grupas asinis, rēzus faktors pozitīvs, taču nodot var jebkuras grupas asinis.Santa pati raksta: «Saņēmu fantastisku ziņu – asinis man ziedojuši jau aptuveni 80 cilvēku! Jūtu milzīgo atbalstu, plecu, uz kura balstīties un pārvarēt slimību. Esmu daudz domājusi, kāpēc šī slimība, leikēmija, piemeklējusi tieši mani. Atcerējos, kā dzīvē mēdzu uztvert notiekošo, kādas domas skrien cauri galvai. Secināju, ka viss, kas ar mums notiek, jāuzņem kā liela mācība, par kuru jāpateicas. Ticu, ka viss, kas notiek, notiek uz labu! Brīnumi notiek tikai tad, kad sāc tiem patiesi ticēt.Ikdiena šķiet tik vienkārša un reizēm nogurdinoša, bet atcerēsimies katru rītu pateikties Dievam, ka šī diena mums ir pienākusi. Priecāsimies par sauli debesīs un arī mākoņiem, zaļu zāli un kokiem. Sūtīsim labas domas un mīlestību pasaulē, un tad mēs to saņemsim atpakaļ. Ja reiz Dievs man devis tādu iespēju cīnīties par savu veselību un dzīvību, tad būtu aplami, ja es to nedarītu. Ticu, ka ar jūsu palīdzību to spēšu.»Santa ir baušķeniece, te dzimusi, mācījusies pamatskolā, beigusi vidusskolu. Tagad viņa ir gādīga māmiņa trīs gadus vecam dēliņam.Kad ķīmijterapijas kurss beigsies, Santai būs nepieciešami līdzekļi tālākai ārstēšanai. Katrs, kurš vēlas un spēj ziedot kaut nelielu summu, var to ieskaitīt Swedbank kontā LV54HABA0551013575165, norādot Santai Augulei 091088-12088 – ziedojums. Skaidru naudu var ziedot tirdzniecības centrā «Apavu namiņš» Bauskā, Zaļajā ielā 11/6. UZZIŅAIValsts asinsdonoru centrs (VADC) Sēlpils ielā 6 Rīgā (darbdienās no pulksten 9 līdz 17 ). Nododot asinis, jānorāda, ka tās paredzētas pacientei Santai Augulei (personas kods 091088-12088), klīnikas «Linezers» Hematoloģijas centrs.VADC izsniegto izziņu lūdz nodot Santas draugiem – Kitijai (mob. tel. 28338022), Jānim (29654433) vai Santas mammai Anitai (26780356).

Pievieno komentāru

Komentāri 4

SANTA

Mīļie atbalstītāji!
Patiesi nezinu kā lai Jums visiem izsaku to MILZĪGO paldies, kas manī mīt. Cik daudz uzmundrinošu vārdu, cik daudz asins donoru, vēl kāda daļa palīdz finansiāli! Tas tiešām dod daudz spēka cīnīties, ja zini, ka tevi atbalsta tik daudzi un ka tik daudziem tu neesi vienaldzīgs.
Ar katru dienu manī uzkrājas arvien vairāk un vairāk gaišu domu. Mans gribasspēks cīnīties aug ar katru minūti! Paldies Jums visiem!
Santa

pirms 10 gadiem, 2010.08.04 11:51

Kitija

Vēlējos pateikt LIELU PALDIES visiem, visiem, kas ir tik atsaucīgi!
Santa ir ļoti pateicīga Jums visiem, kas ir atraduši laiku, lai palīdzētu!
Jūs esat BRĪNUMS!
Mēs visi kopā spējam paveikt lielas lietas!
Ari ''Bauskas Dzīves'' darbiniekim lielais paldies!

Ar cieņu,
Kitija

pirms 10 gadiem, 2010.08.03 12:24

Lietotāju raksti