Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par daudz uzraugu un brīvdienu 11

«Bauskas Dzīves» portālā un avīzes 6. oktobra numurā tika spriests par to, kā uzlabot Bauskas rajona Policijas pārvaldes darbu. Par to vēlos izteikt savas domas – patiesībā tur neviens nevar neko uzlabot, ja valstī štatus nesamazinās.

Nesen rakstīja, ka ir jauns ceļu policijas priekšnieka vietnieks. Vai 16 ceļu inspektoriem patiesi vajag divus priekšniekus? Ja vietnieks teic, ka var uz ceļa stāvēt, tad viņam nav, ko darīt kabinetā. Tagad ir policijas virsnieki darbam ar presi, sabiedrisko attiecību vadītāji, dažādi vietnieki un vēl palīgi priekšniekam. Tie visi ir lieki un jālaiž vaļā. Pāri palikušo naudu jāsadala tiem, kas strādā uz ielām, un izmeklētājiem, jo darbam ar datoriem pietiks divi trīs darbinieki. Ceļu policijas inspektori ir pelnījuši lielākas algas. Neapskaužu vīrus, jo darbs ir grūts. Avārijas un to skati nav nekas patīkams. Uz liekēžu rēķina viņiem vismaz trīs algas varētu pielikt klāt. Tad varēs atrast vairāk tos, kas stāv ielās un uzrauga kārtību arī vakara stundās. Problēma, manuprāt, nav tikai policijā. Piektdienā biju noformēt Zemesgrāmatu. Izrādās, divstāvu ēkā piektdien trijos pēcpusdienā var atrast tikai dažus cilvēkus darba vietā. Teic, ka piektdienās Bauskā valsts un pašvaldību iestādēs kārtot neko nevar – laikam jau tā ir papildu brīvdiena. Tāpēc arī mūsu valsts pārvalde ir neefektīva. Daudz to, kas uzrauga, tiem savukārt uzraugi, kurus uzrauga, bet reālā darba nav. Ierēdņi vienmēr atradīs attaisnojumu, lai viņus neatlaistu. Padomju laikos ciema padomē bija trīs cilvēki – priekšnieks, sekretārs un grāmatvedis, kas izdarīja visu. Tagad divām nelabvēlīgām ģimenēm pagastā ir bāriņtiesa un sociālais darbinieks. Ja liekos patriektu, arī budžeta deficīta nebūtu.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

yohoo

Ir jau daļa taisnības kritiķu rakstos, bet par katru sīkumu(pārkāpumu)jāformē tāda papīru kaudze, ka nelabi paliek... Un kāds to idiotismu izgudrodams taču ir pats sev svarīgs licies! Jo mazāk būtu pilnīgi lieku un absurdu papīru jāraksta, jo lielāka atdeve no pesonāla būtu...

pirms 11 gadiem, 2008.10.12 21:07

... autorei

Salīdzināt padomju laika ciema padomi ar šodienas pašvaldību, var tikai tas, kas neko nesaprot no tā, ar ko pašvaldības nodarbojas.

pirms 11 gadiem, 2008.10.10 22:11

... autorei

Salīdzināt padomju laika ciema padomi ar šodienas pašvaldību, var tikai tas, kas neko nesaprot no tā, ar ko pašvaldības nodarbojas.

pirms 11 gadiem, 2008.10.10 22:10

priekšniece

Ja kas, nekad kadru daļā policijā nav bijuši 3 darbinieki... Kārtības policija ir vispār bez priekšnieka... Ja neziniet tad nerunājiet. Nedomājiet, ka cilvēkam, kurš dod informāciju presei un TV tas ir tikai vienīgais dotais darba uzdevums..

pirms 11 gadiem, 2008.10.09 19:26

priekšnieks

ne visiem ir jāsēž kabinetā, jāzin arī kas rajonā notiek, operiem nav kabineta darbs.

pirms 11 gadiem, 2008.10.09 09:22

Jautājums

Ar ko nodarbojas sabiedrisku attiecību speciālisti policijas darbā? Vai tad priekšniekiem nav mēles un tie ir tik aizņemti, ka nevar kaut ko izskaidrot?
Arī viens otrs kriminālpolicists vairāk ceļo pa Latviju, ne kā strādā. Jau baumas klīst par neefektīgu darbu, ko veic tā saucamais RB, kas visur apkārt staigā ar diktafonu.

pirms 11 gadiem, 2008.10.08 19:35

ena

Aurorei piekrītu policijā tiešām sažas štata vietas ir liekas, piemēram apkopējām ir priekšnieks ar majora pakāpi, smieklīgi bet fakts, kadru daļā ir trīs darbinieki, kādreiz ar to visu tika galā viens darbinieks un priekšnieks iztika bez palīgiem, Kārtības policijā puse no darbiniekiem ir priekšnieki, Kriminālpolicijā ir četri priekšnieki utt.vai tas ir ieguldījums kvalitatīvākam darbam diez vai. es strādāju privātā sfērā, mēs esam kopā 73 darbinieki un priekšnieks viens, jurists viens un grāmatvede viena.

pirms 11 gadiem, 2008.10.08 08:48

strādā ar galvu

laikam daži iedomājas, ka tikai ielu policisti un visi pārējie, kuri strādā,piemēram,ar lāpstu rokās tikai ir īstie strādnieki.varbūt pirmkārt derētu atcerēties, ka ielu policistiem nevajadzētu uz tiem baisajiem skatiem noraudzīties, ja daži,apsēžoties pie mašīnu stūres atcerētos, ka pastāv arī satiksmes noteikumi.par slēgtajiem kabinetiem pēcpusdienās gan piekrītu un tas nav raksturīgi tikai Bauskai, tā tas diemžēl ir visur.

pirms 11 gadiem, 2008.10.08 07:54

nos ar slimestiem

Pilnīgi piekritu raksta autoram - visi šie sabiedrisko attiecību speciālisti no valsts budžeta iestādēm likvidējami
kā suga: viens no viņu uzdevumiem tur ir attaisnot žurnālistiem priekšnieku neizdarības.Kaut kā privātās firmās,pat lielās, šādu plānā galdiņa urbēju pārāk daudz viss nav.Paskatieteis kāds konkurss uz šim specialitātem studijās- visi grib saņemt naudiņu,par nekā nedarīšanu un gudru mēles kulstīšanu.Tajā paša laikā dažās inženierzinātnēs pat ir BRĪVAS !!! budžeta vietas augstskolā -kurš tad tur ies,var nākties reāli strādāt ar galvu pēc beigšanas:)

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 18:40

Nikija

Raksta autors uztvēris pareizo domu-ļoti daudzās valsts iestādēs štati ir uzpūsti un mazefektīvi.Pati esmu saskārusies ar situācijām,ka darbinieku ir lērums,bet neviens tā arī īsti nejēdz,kā palīdzēt;sūta no viena kabineta uz otru cerībā,ka tādējādi atkratīsies.Un darba laikā aizslēgtas kabinetu durvis-tā jau ir klasika.

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 15:54

autorei

Vai drīkst jautāt, kādu tad Jūs sabiedrībai nepieciešamu darbu darāt, ka pati esat neaizvietojama?

pirms 11 gadiem, 2008.10.07 14:02

Lietotāju raksti