Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par latvisko patriotismu 44

Daļai latviešu tautas jau ir izdzisusi vēsturiskā atmiņa. Pārkrievotie vai eiropeiski kosmopolitizētie latvieši turpina ignorēt Latvijas vēstures padziļinātu mācīšanu skolās, kas ir nepieciešama mūsu jaunatnei.Mūsu valdība gadu no gada nožēlojami turpina tautā uzturēt okupācijas gadu bailes atzīt un godāt savas tautas brīvības cīnītājus, - it kā mēs šodien nedzīvotu brīvā, demokrātiskā valstī...PSRS okupācijas gados izaugušas vairākas paaudzes, kuras jau no bērnu gadiem ikdienā tika apstrādātas komunistiskās propagandas un lielkrievu šovinisma garā un nav dzirdējušas labu un patiesu vārdu par savas tautas un valsts īsto vēsturi. Šodien daudziem prāts ir jāattīra, tāpēc skolās beidzot padziļināti jāmāca vēsture par to, kas noticis Latvijā. Vecākā paaudze, kas esam dzimuši pirms PSRS okupācijas, - esam pēdējie, kuriem bija laime savām acīm redzēt un dzīvot tēvu izcīnītajā neatkarīgajā Latvijā, ko vadīja Kārlis Ulmanis.Neaizmirsīsim un arī neļausim citiem aizmirst, ka tie bijām mēs, kas stāvējām Baltijas ceļā un barikādēs. Neļausim Latvijas nākotni veidot komunistisko ideju un lielkrievu šovinisma pārņemtajiem. Mūsu senči par Latviju ir lējuši sviedrus un asinis gadu simtiem, lai arī turpmāk šeit būtu skaista zeme, kur latviešiem dzīvot, strādāt un kopt savu kultūru. Īsts latvietis, kuram vēl nav zudusi nacionālā pašcieņa, šodien jūtas kā svešinieks savā zemē. Latvijā ir izaugušas vairākas okupantu paaudzes, kas dzīvo ar savu vecāku un vecvecāku priekšstatiem par Latviju kā iekarotu teritoriju, kurā dzīvo pakļauta un iebiedēta latviešu tauta. Šo paaudzi Latvijai naidīgie politiķi izmanto nacionālā naida kurināšanai, aicinot uz cīņu par okupācijas varas mantinieku privilēģiju atjaunošanu. Tāpēc joprojām latviešu tauta dzīvo morāla terora apstākļos, jo jebkuram okupantam ir atļauts lamāt visu mūsu tautu par fašistiem un apzināti turpināt melot par Latvijas «brīvprātīgu» iestāšanos PSRS, jo nekāda okupācija neesot bijusi...Tas notiek tāpēc, ka vēl neviena atjaunotās Latvijas valdība nav reaģējusi uz daudzajām bezkaunībām tā, kā tas pienāktos. Mūsu jauniešiem ir jāzina, ka Latvijas brīvvalsts, kurai šogad svinēsim 90. gadskārtu, ir tēvu tēvu izcīnīta. Jāpierod godināt savas tautas varoņus, kopt viņu atdusas vietas. Jaunatnes daļa ir gan Latvijas nākotne, gan no senčiem mantojumā saņemtās Latvijas valsts gods, tautas lepnums un pašapziņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 44

rbxtradeinfo

DreamFX v2.5 expert advisor is a very safety expert advisor.

You can see our live forward test at myfxbook.
Backtests are also available on page: http://robotrade.info/?page_id=91

Sincerely yours,
Robotrade service.

http://robotrade.info]

pirms 7 gadiem, 2013.05.24 14:38

ruinfotrade

A всё-таки есть возможность стабильного заработка на форекс.

DreamFX EA — Относительно надежный эксперт.
Советник выясняет фактический диапазон валютной пары и работает внутри него.
Продажи осуществляется в верхней части диапазона,
а длинные соответственно в нижней.
При разумном подходе, то эксперт может приносить доход более 100% годовых.
Какой банк Вам способен сделать тоже самое?

Бэктесты эксперта доступны тут: http://rutrade.info/?page_id=314

Команда rutrade.info

Наши контакты:
http://rutrade.info/?page_id=160

pirms 7 gadiem, 2013.05.23 21:10

zxmusor

Наша компания готова предложить Вам следующие услуги:

Вывоз мусора (_)
Вывоз мусора газель (от 800 руб с услугами грузчиков)
Вывоз мусора контейнером (пухто) 6куб.(14куб 3800-00)
Вывоз мусора из квартиры, услуги грузчиков
Вывоз бытовой техники (осуществляется)
Вывоз ванн (бесплатно)
Вывоз мусора после замены окон с услугами грузчиков

Вывоз мусора газелью осуществляется преимущественно для вывоза мусора из центральных районов, а так же в местах где крупно габаритной технике работать не представляется возможным.
Вывоз мусора газелью самый удобный способ для вывоза небольшого количества мусора. Газелью можно вывезти мусор весом до 2 тонн и объемом до 14 куб.
Цена вывоза мусора газелью в нашей компании от 1000руб.
Заказать услугу вывоз мусора можно

по тел +7(921)921-741-54-58 (812)959-88-19

Наш сайт www.zxcars.ru

pirms 7 gadiem, 2013.04.23 18:16

rr to :P

man nav nekada naida pret iebraucejiem musu zemee,kuri ir apguvusi latviesu valodu un arii runaa latviski-gluzi preteji,man pat ir ciena pret siem cilvekiem,bet diemzel tadu ir loti maz.Bet pasi kurina naidu tie iebrauceji,kuri pat pusplesta vaarda latviski nezin vai ari demonstrativi neruna latviski,bet tad kad notiek Latvijas Legionaru pieminas pasakums,tad mes visi esam fasisti.Bet tas,ka vini iebrauca Latvijaa-tas tika darits no PSRS varas puses ar merki sapludinat tautas kopa-parkrievot.Tas ir tas pats musdienu variants ar D.Osetiju,krievija pieskira viniem savu pilsoniibu.Tika maksligi ar propagandas palidzibu radita iluzija par to ka Baltija ir labaki dzives apstakli,bet PSRS laika visi tacu dzivoja vienadi,gan te gan ari tur.

pirms 11 gadiem, 2008.10.04 22:14

zuupa

nu ko jus te gudri runajiet vissi!es milu so latviju,bet.....lidz kadam sabrukumam vinja ir novesta?un kas vainigs? latvieši paši,jo paši sevi gatavi iznicinat.NODEVEJI.LIEKULI.STULBENI.

pirms 11 gadiem, 2008.10.03 19:55

:P to rr

Vot par tiem fašistiem es tev pilnīgi piekrītu, ko Krievija mums piesējās ar to fašismu. Pie mums neviens cilvēks nav nosists ādas krāsas dēļ.Mums skinhedi pa ielām nesoļo. Tas viss notiek Krievijā. Krievijā arī atdzimst fašisms, ko viņi nepakam negrib atzīt.Jā mans vecaistēvs bija leģionārs, bet viņam neviens neprasīja vai viņš grib dienēt vācu armijā. Prasīja stāsies mūsu rindās, ja nestāsies tevi nošaus. Viņš ietajās.Bet tāpēc jau viņš nav fašists. Bet par tiem 700 000 iebraucēju. Vismaz 500 000 no viņiem iebrauca no citām republikām labākas dzīves meklējumos, tāpat kā latvieši tagad brauc uz Īriju, neviens jau viņus speciāli nedzina iekšā lai mūs pārkrievotu, vienīgi, ka PSRS teritorijā normala dzīve bija tikai Maskavā, Ļeņingradā un Baltijā.Starpcitu daudzi no viņiem ir lielaki Latvijas patrioti nekā daudzi latvieši.Baltijā bija vieglāk iekārtoties nekā Maskavā. A vot tie kas bija Padomju armijas Oficieri ar savām ģimenēm, speciāli sadzīti "kārtības ieviešanai", Vot tie ir padzenami, bet laba daļa no ofiņiem ir izbraukusi vēl 92/94 gadā

pirms 11 gadiem, 2008.10.03 19:37

rr to :P

Atvainojos par Tavas cienas aizskarsanu.bet nevajag metaties ar tadiem teikumiem kaa:"viens opis stastija". palsai vesturi (nejau PSRS laika propogandu) tad ari musu diskusija vares but produktiva.Tu tiesam domaa ka kirevu imperialsti iesutija 700.000 okupantus lai palidzetu Latvijai sabuvet rupnicas,majas un celjus?nee! taa bija tirakaa russifikacija.Jebkura valsti atlaujaut brivi iebraukt cittautiesiem-valsts stabilitate un ekonomika notiek lejupslide.paskaties,kas saak notikt ar Irjiu-tur zud ekonomiskaa stabilitate,kas notiek ar Hollandi-pashi holandiesi ir spiesti meklet labakus dzives apstaklus Australija un ASV,jo tur ir sabraukusi pilns ar musulmaniem,kuri grauj darba tirgu un arii tautas kulturu.
paskaties ko pasi krievi dara krievija ar iebraucejiem

http://current.com/items/84906361_from_russia_with_hate

un vini vel pec ta visa latviesus sauc par fasistiem?!?!?!

pirms 11 gadiem, 2008.10.02 22:00

:P to rr

Es jau nesaku par faktiem, vienkārši tu 2x mani nosauci ar aizkarošiem terminiem par urlu un luni. Tāpēc arī saku diskutējam pa tēmu bet bez savstarpējiem apvainojumiem

pirms 11 gadiem, 2008.10.02 21:25

:P to Cienītais

Kur tu ņēmi kas es visu laiku uzsveru kad PSRS laikā bija labāk, un kur tu rāvi kad es gribu atpakaļ PSRS? Pirmkārt es visu laiku saku par to kad no PSRS laikiem mums mantojumā palika daudz fabriku kuras nevis vajadzēja iznīcināt, bet attīstīt.Mums bija dotas lieliskas iespējas startam. Mēs sākām burtiski vienā līmenī ar čehiem, bet paskaties ko pa 17.gadiem ir sasniegusi čehija. Un tu gribi teikt ka mūsu valsts politika ir vispareizākā?Nosauc kaut vienu likumu, kas pa 17 gadiem ir veidots priekš cilvēka, visi ir pret cilvēku, tikai sodīt, atņemt. Zinot kas notiks ar Latvijas lauksaimniecību mūsu valsts aizvēra 3cukurfabrikas,kaut tā bija reāla iespēja Latvijas laukiem izlīst saulītē, bet nē Latvijai tas nav vajadzīgs.Otra lieta kas spētu izglābt Latviju Izveidot biodegvielas ražošanu valstij tas nav vajadzīgs.Labāk uzrausim gaismas pili.Uzrāva Rīgai dārgāko eiropas tiltu, kaut pa to miljardu varēja salabot visus Latvijas ceļus. Mēs tagad uzlabosim cietumus jo redz viņi ir bēdīga stāvoklī, bet bērnu skolas mēs varam vērt ciet, bērnu slimnīcas var turpināt sabrukt. To tu sauc par pareizu valsts politiku(no franču val. saimniekošana)Kaut vienu punktu pasaki kur esmu teicis kaVēsturi nevajag mācīt.Vienkārši noriebušies šitie pseidopatrioti, ka auro par tiem okupantiem. 100% PSRS laiku demonstrācijās šie "patrioti" skaļāk par citiem ir klieguši u rr ā un "dojoš", un stu4ija orgāniem.Vienkārši viņi ir paraduši bļaut tos saukļus ko viņiem piesviež viena vai otra valdība un savu domu viņiem nav. Viņi viekārši pielāgojas dzīvei un ir mūžīgi ar visu apmierināti. Kuri pēc savas dabuas atgādina tādu mūžīgi apbižotu puišeli, kuri visi kaimiņpuikas katru dienu trenkā un iekausta, un nu viņš ir tik nobijies ka ir gatavs paciest jebkuru pazemojumu, lai tik viņu vairāk nesit. Bet kad brūk virsū citu pagalmu puikas viņš aizmūk pie trepjutelpas durvīm(lai fiksi varētu aizmukt) un morāli atabalsta savulielāko pāri darītaju(nu iedo viņam iedo) ar cerībām ka nu viņš viņam draugs. Bet pienāk nākošā diena un tas jampapiņš atkal ir pagalma losis.Tāpat arī tie pseidopatrioti vienkārši paraduši bļaut, jau no bērna kājas

pirms 11 gadiem, 2008.10.02 21:20

rr to es

Laiki tagad tiesam nav viegli,gan stradniekiem,gan ari unemejiem.Par tiem laikrakstiem no 1939-1941. ta visa bija tiraka krievu imperialisma propoganda,kas ir ari musdienas.Pilnigi visos krievu laikrakstos un zinas tiek slavets Putins ar Medvedevu,bet slave vinus par zveribam Gruzija.Krievu propoganda-masu debilizacijas lidzeklis.Par to patriotismu ir ta-valdiba sez savtigi kangari..Ja pie valdibas butu patiesi valsts patrioti,kuriem rup valsts un tautas nakotne-vini neiznicinatu Latvijas razosanu un vini nebutu pardevusi Abreni.

pirms 11 gadiem, 2008.10.02 20:32

rr to :P

1.es nosaucu tikai faktus!
2.ir velesana man reali pievaldit muti?

pirms 11 gadiem, 2008.10.02 20:24

rr to Cienitais

Pilngi Jums piekritu.Jus izteicaties patiesam loti precizi.

pirms 11 gadiem, 2008.10.02 20:22

es

vēsture vienmēr ir grozīta sev par labu, ja gribiet ienirt vēsturē, tad paskataties interneta portālos...nav laikrakstusākot no 1938 gada. Ipaši tiek slēpts laiks no 1939-1941.gadam. Tas tāpēc ka vēsturisks pavērsiens bija. ar cilvēkiem manipulē, pat tā ka paši nejūtam. Agrāk Latvijā attīstīja ekonomiku, draudzīgās attiecībās bija ar Vāciju un arī ar Krieviju. Drauds bija no anglijas puses. un viss kaut kā sagriezās, ka karot sāka labākie draugi. Padomājiet vai arī cilvēkiem reizēm tā nav, ka cits sanaido.
...un tagad, padomājiet kas notiek tagad, tas naids ko kurinam tik rada agresiju, paši kā suņi viens otru nīcinām, kādam tas ir ļoti izdevīgi. Tauta pati iznīkst, daļa izbrauc, daļa nodarbojas ar noziedzību. esam ES, nu ir labi? Klausam viņus un nedomājam nemaz saimnieciski, te arī rezultāts. Vainīgi ir katrs, virsotnē protams valdība un tie kam tautas nebūšanas ir izdevīgas. Sausminamies par necieņu, laiku tērējam kavējoties vēsturē, bet neredzam to ko es pats varu darīt. Darīt ne nosodīt, rīkoties un aicināt pārējos, domāt par ekonomiku, attiecībām (pozitīvismu), jo laiki tagad ir smagi katram, kāds tur patriotisms.

pirms 11 gadiem, 2008.10.02 20:20

Cienītais :P...

Tev :P noteikti nerūp ne Latvijas vēsture ne nākotne, nav būves bez pamatiem. PSRS laikā savienība daudz ražoja Latvijā, bet ir jautājums vai priekš Latvijas? kapēc tu nemitīgi uzsver to ka tad bija labāk un tagad politika vissliktākā un latvietis Latvijā ir sliktākā stāvoklī nekā PSRS laikos? Vai patiešām skumsti pēc PSRS, vai vēlies politiku kāda valda tagadējā Krievijā? Viens otrs urla padzīvojis krievijā atgriezies sakot ka krievam Latvijā ir lielāka brīvība nekā krievam krievijā!!! Kapēc tad pats neej politikā, pa 17.gadiem varēji augtu izsisties un tadjau latvietim noteikti būtu labāka dzīve neatkarīgā Latvijā! Vai uzskati ka būtu labāk ja vēsturi vispār nemācītu, varbūt pat vajadzētu ieviest otru valsts valodu- krievu??? Kas tev kaiš!!! P.S. Latviešu valoda jau daudzus gadus sārņojās, un URLAS urlām ir piemērotākais APZĪMĒJUMS!!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.10.02 14:41

:P to rr

Tu pievaldi muti.Diskutē pa tēmu bet neliec virsū čupu oponentam.Lai piederētu pie kādas no tautas nav jābūt vēsturniekam. Ja man garšo desa man nav jāzin viņas recepte. Vēsturnieks te atradies pusslodzē par valodnieku. Urla ir latviskots krievu žargona vārds urka, ar ko apzīmē cietumnieku, sinonīms šim vārdam ir "gopņiks".Urla tas ir žargonvārds, bet ne latvisks, vienīgi ir iegājis pusaudžu slengā.

pirms 11 gadiem, 2008.10.01 19:01

b_h

Riebjas tadi cilveki ka tu. Tiesam apnika ka tadi patrioti ka tu kko murgo seit.
Aizmirsti kas bija,un dzivo ar shodienu,nevajag atkartoties un spriedelet te ka pus patriots pus fashists,mes (es un cileki kuri ir ap 90. gadu dzimusi) esam jauna paaudze,mes nezinam ka bija,bet mums ir iespeja uztaisit tadu nakotni kada bija,un tpc labak uzraksti rakstu ka var uztaisit gaisaku nakotni tada valsti,kas pashlaik ir dziljaja dir*a. tad mes visi busim tev pateicigi. Un vel reiz gribu pateikt,beidz aiztigt vecas temas,no kuriem visiem jau vemiens nak. Ja velies lai skolas vairak macitu par Latvijas vesturi,raksti ministram.

pirms 11 gadiem, 2008.10.01 17:24

...

Vai tad tagad vēsture nav propogandistiska?! Tikai propogande ko citu - naidu. Pat ja sakausies divi kaimiņi, katrs no viņiem "uzrakstīs" savu "vēsturi", kur pats būs balts, bet tas otrājs melnāks par melno. Un kam tad man ticēt?!- nevienam. Zinu tikai to ko pats savām acīm redzēju un piedzivoju. Okupācijas atstāto par 17 brīvības gadiem ne saglabāja, ne attīstīja, prihvatizēja pa santimiem toreiz pie varas stavošie, sazāģēja, metalūžņos nodeva, u.t.t. uzvārījas, un stav pie varas arī tagad, drusku pamainot ik pa laikām sastāvu.
Patriotisms rodas no valsts attieksmes pret savu tautu. Ar tādu attieksmi nebūs nekāda patriotisma. Brēkšana "nost krievus, urlas, okupantus, žīdus, čigāņus" u.c. nav patriotisms, bet nacisma un naida celšana.

pirms 11 gadiem, 2008.10.01 14:08

rr to :P

atvaino,bet Tu tiesham esi lunis.Viens opis stastija???tasir vesturisks fakts.protams PSRS laika vestures gramataas to nerakstija,jo tur tika rakstita propoganda,kura slaveja tikai un vienigi padomju varu.Un vards urla ir latvisks vaards,kursh apziimee tos urloiidus,kuri te staigaa kurpees,treninbiksees un adas jakaas un splauj saulespuku seklinas zeme.Un Tu vel saki,ka esi latvietis..smiekli naak,jo Tu pat savas valsts veesturi nezini!Bez veestures nevienai valstij vai tautai na naakotnes!

pirms 11 gadiem, 2008.10.01 12:20

un?!

P runā pilnīgu taisnību, bet parējie savā nesaprašanā un nespējā saprast, viņam klūp virsū...

pirms 11 gadiem, 2008.10.01 11:40

Lietotāju raksti