Pasts tiešām ir bez saimnieka 3

Otrdienas, 30. jūnija, rītā biju nepatīkami pārsteigta, kad vēstule, ko iemetu pasta kastītē Bauskā, pie vecā pasta ēkas Rīgas ielā 22/2, tūlīt izlidoja uz trotuāra un paspēja pat aplipt ar netīrumiem. Kā gan citādi, ja apakšējais vāks bija vaļā un ar zirnekļtīkliem apvītajā vēstuļu kastītē nekas, izņemot putekļus, nevarēja aizķerties!Pāris dienu iepriekš zem šīs pašas pērn nomainītās kastītes zemē gulēja pārplēsta aploksne, acīmredzot adresātu tā arī nesasniegusi. Toreiz kastes apakšējais vāks gan bija aizvērts, bet aploksnes atrašanās uz ielas rosināja aizdomas, ka tomēr kaut kas ar sūtījumu drošību Bauskā nav kārtībā. Tas liecina, ka pasts mūsu pilsētā palicis bez saimnieka un ierindas pilsonim pat nav zināms, kam ziņot gadījumos, kad vēstules vārtās uz ielas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

iiiiiiiiiiiiii

rīdzenieki taču nav vainīgi, pastnieki tagad labos paskastes.................. tas izdevīgāk........
Šlesers tā teica hahaha

pirms 11 gadiem, 2009.07.01 21:17

Mjā ...

Nu taču visu pasta šķirošanas nodaļu atlaida no darba. Ar visiem šoferiem un meitenēm, kas jau no plkst 5 rītā strādāja kā skudras. Bet tagad, cik saprotu, pastkastes brauc iztukšot šoferi no Rīgas ... Nu ļoti saimnieciski krīzes apstākļos ... Šlesera stilā.

pirms 11 gadiem, 2009.07.01 12:46

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kā tad visus taču atbildīgos atlaida, palika jau tikai pasta nodaļas un Bauskas centrs. Atbildīgie visi ir Rīgā strazdu būrī. Jāmeklē tagad Rīgā...............

pirms 11 gadiem, 2009.07.01 11:59

Latvijā un pasaulē