Pašvaldības aicina protestēt 6

Izteikt protestu pret demokrātijas normu un principu pārkāpumu pašvaldību vadītājus un iedzīvotājus aicina izteikt Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāja vietnieks Vitauts Staņa. Viņš pamato savu aicinājumu: «2008. gada 31. oktobrī 286 pašvaldību vadītāji pulcējās Jaunpilī un rezolūcijās gandrīz vienbalsīgi pauda savu nostāju reformas jautājumos, viņi ieteica pašreizējās ekonomiskās krīzes apstākļos reformu iesaldēt. Saeima nav uzskatījusi par vajadzīgu rezolūciju izskatīt. Aicinu visus neiegrimt principā «Esmu ticis pie mazākā ļaunuma, un man vienalga, kas notiek citur» un pierādīt, ka varam pastāvēt par īstenu demokrātiju demokrātiskā Latvijā.» Protesta akcijas dalībniekus organizatori lūdz pieteikties pirmdien, 8. decembrī, līdz plkst. 17.Īslīces pagasta padomes priekšsēdētāja Vera Purmale informēja, ka par dalību protesta akcijā pagasta vadība vienosies pirmdien. Bārbeles pagasta padomes priekšsēdētāja vietnieks Mārtiņš Mediņš piekrīt protesta akcijai: «Pagasta priekšsēdētājs Oskars Reķis bija Jaunpilī un piekrita rezolūcijai. Arī pats esmu par to, ka krīzes situācijā reforma ir jāiesaldē. Domāju, pirmdien lemsim par dalību protesta akcijā.»

Pievieno komentāru

Komentāri 6

še

mums savas problēmas- jums savas cīnieties vien paši,tas jums par prēmijām

pirms 12 gadiem, 2008.12.08 18:11

ari

Mūsu cilvēki (izņemot jaunatni un tos kuriem ir izgl'tība) nav aguvuši informācijas tehnoloģijas un tās arī nomalēs nav pieejamas, dabiski,ka viņiem jābrauc.Birokrātija ir pamatīga,lai noformētu, kaut vai īpašuma tiesības. Jārēķinās ar faktisko situāciju.Lai Latvijā būtu 4 novadi jānomainās vismaz pāris paaudzēm.Vajag nolaisties uz zemes nevis grābstīties pa mākoņiem. Šī reforma tūlīt un uzrreiz , bez kāda ekonomiskā pamatojuma piesedzoties tikai ar politisko atbildību dzīves līmeni cilvēkiem laukos stipri vien pazeminās.

pirms 12 gadiem, 2008.12.08 15:38

Ja mans uzskats, Latvija nav tik liela, lai tajaa buutu 10 un vairaak pasvaldiibas. Pietiktu ar 4 un Riigu. Kapeec kaut kur jaabrauc, lai rakstiitu iesniegumu? Kaa tad tagad ir ar lielajiem pagastiem?
Ko mazais pagasts, iznemot pacelt sev algas var izlemt?

pirms 12 gadiem, 2008.12.08 13:44

Liene

Cilvēkiem nav izskaidrots, kā tad būs? Kur būs jābrauc balstot, kas varēs iesniegt kandidātus, pie kā varēs griesties par sasāpējušiem jautājumiem u.t.t. Ja būs jābrauc balsot uz Bausku, tad kas nodrošinās ar transportu? Un diez vai cilvēki brauks, jo neziņa valda visos jautājumos. Nav kam pajautāt, jo neviens neko konkrēti nezin.

pirms 12 gadiem, 2008.12.08 11:21

Juris

Vēl līdz šim brīdim nevins nav paskaidrojis kāds labums tautai būs no šīs reformas.

pirms 12 gadiem, 2008.12.08 10:36

bb

Šī reforma ir pilnīgs sviests. Nekas nav ekonomiski pamatots. Neviens nav aprēķinājis kādus zaudējumus tā nesīs, šajos ekonomiskās krīzes apstākļos. Kārtējo reizi viss padarīts necaurspīdīgs, reformējot pašvaldības veikliem darboņiem, kas ir pie šprices būs iespēja kārtējo reizi iedzīvoties. Uzskatu, ka pienācis laiks jaunai lietussargu revolūcijai, jo no šīs reformas cietīs pagastu iedzīvotāji / ne novadu centru/
Uz priekšu ļaudis, ja domājat tāpat kā es!!!

pirms 12 gadiem, 2008.12.08 09:13

Latvijā un pasaulē