Pēdējā sēdē nav vienprātības 13

Bauskas Domes vides un attīstības komitejas pēdējā sēdē deputāti izskatīja sešus jautājumus. Uz sēdi nebija ieradies deputāts Pēteris Gabrilovičs. Esot klāt pusstundu ilgajā sēdē, «Bauskas Dzīve» novēroja, ka lielāko ieinteresētību par apspriežamajiem jautājumiem izrādīja deputāts Uldis Kolužs, kurš, kā zināms, turpinās darbu arī jaunajā novada Domē. Domes juriste Dace Biķerniece iepazīstināja deputātus ar izlabotajiem Bauskas pilsētas sabiedriskās kārtības noteikumiem. Labojumus ieteica veikt Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija. Deputāts Jānis Teikmanis izteica šaubas, vai pašlaik vispār ir vērts skatīt šo dokumentu, jo pavisam drīz jaunizveidotā novada Dome izstrādās savus noteikumus.Diskusija izvērtās, lemjot par dzīvojamās mājas Biržu ielā 20 pārvaldīšanas tiesību nodošanu mājas pārvaldniekam Viktoram Lukašam. Komitejas vadītājs Ģirts Karpovičs vēlējās uzzināt SIA «Bauskas namsaimnieks» vadītājas Jolantas Ķikutes viedokli, kāpēc pēdējā laikā cits pēc cita no uzņēmuma pakalpojumiem atsakās klienti. Kā vienu no iemesliem vadītāja minēja faktu, ka iedzīvotāji, paši apsaimniekojot savas mājas, nemaksā nodokļus, savukārt uzņēmumam katra pakalpojuma izmaksā jāiekļauj arī nodokļu summa. Beigās tomēr deputāti vienojās atbalstīt priekšlikumu par dzīvojamās mājas nodošanu pārvaldīšanā privātpersonai. Vienotības deputātu vidū nebija, lemjot par SIA «Bauskas namsaimnieks» izpildinstitūcijas maiņu. Sagatavotajam lēmuma projektam par valdes locekles Lilitas Stepanovičas atbrīvošanu no amata un par vienīgo uzņēmuma valdes locekli, tādējādi par vadītāju atstājot Jolantu Ķikuti, kategoriski iebilda Jānis Teikmanis. Savukārt Domes priekšsēdētāja Ārija Gaile izteica neapmierinātību ar L. Stepanovičas darbu. Arī izpilddirektors Jānis Mičulis piebilda, ka ar dažiem saviem pienākumiem L. Stepanoviča patiešām nav tikusi galā. Viņu no darba «Bauskas namsaimniekā» pilnībā neatbrīvo. L. Stepanovičai piedāvās inženieres amatu.Galīgais lēmums par komitejā izskatītājiem jautājumiem būs jāpieņem Domes sēdē 18. jūnijā. Komitejas vadītājs Ģirts Karpovičs pateicās visiem par četru gadu darbu, kā arī rosināja novada Domes vides un attīstības komitejā vairāk uzmanības pievērst siltumtīklu un ūdens saimniecības sniegto pakalpojumu tarifiem. Savukārt Jānis Teikmanis vēlēja, lai jaunajai Domei izdotos maksu par pakalpojumiem noturēt līdzšinējā līmenī: «Zaudējumi, kas var rasties pagastos apkārt Bauskai, turpmāk būs jāsedz novadam solidāri. Lai nu izdodas noturēt zemās cenas Bauskā!»

Pievieno komentāru

Komentāri 13

mēs

Mēs kopā esam spēks, tā kā uz priekšu.....runāsim un darīsim, rezultāts būs, jo citas izejas jau nav. Jaunie deputāti, ja reiz jūs rāvāties pie varas, tad parādiet, ka esat kopā ar mums, nevis pret mums. Bet tie, vecie deputāti, jānoraksta, viņi pat ar godu nemāk atkāpties ! Nožēlojamie!

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 11:53

ņu ņu

ja jau sirds nebūtu pilna, tad jau neko neteiktu... es jau saprotu, ka īstenībā te jāsāk ar aizejošo galvu, bet parastos iedzīvotājus jau nekur neņem par pilnu... mums tie priekšnieki visi tādi balti un pūkaini...(žēl, ka ne no sniega)

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 11:43

kaiminam

ņu ņu tu tak pārspīlē.....vai tad tik traki ir, vai tiešam viņi tādi parazīti ?

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 10:43

nu tak

Nu tak būs inženiere šī locekle........nu veči jūs esat īsti locekļi, pažēlojāt sievieti, gan labu jums darījusi

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 10:37

kaimiņš

Ja biržu 20 jau tagad parazitē uz kaimiņu māju rēķina, tad ko var gaidīt nākotnē? kāpēc man jāpamaksā viņu mājas atkritumi?

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 10:36

jauki

patiesi priecē, ka arī šajā iestādē(namsaimniekā) likvidē pseido locekļus, kā šajā gadījumā - absolūto nulli! diez kāpēc neatbrīvoja pavisam?

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 10:28

Kaladū

Teikmanis var doties uz Ķekavu, kur šim ir īpašumi. Kas viņam vairs daļas par Bausku. Būtu labāk paklusējis. Esam čūskulēnu savā azotē izsildījuši.

pirms 11 gadiem, 2009.06.11 09:21

ups

deputāti,ja neizsviedīsiet kikuti no namsaimnieka,jūs būsiet sliktāki par tiem rukšķiem kūtī!

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 23:21

D....

K3...sabiedrības grāmatvede jau atteicās....šodien santehniķis teica, ka nenāks par 30 latiem pa naktīm novērst avarijas situācijas...cena superīgākā maijā...siltais ūdens 3.956Ls par vienu kubikmetru+5ls par cirkulāciju......:))
Inga...esi tik laba.....varbūt kādu rakstiņu.....cik labi ir apsaimniekot pašiem, cik ir parādnieki....cik aktīvi mājas iedzīvotāji....un ko par to naudiņu ko savācam...var izdarīt
Man ir nelabas aizdomas, ka būs jālūdzas "Bauskas Namsaimniekam""lai ņem savā paspārnē:((((

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 22:14

TĀ tas ir

Teikmanis vēlēja, lai jaunajai Domei izdotos maksu par pakalpojumiem noturēt līdzšinējā līmenī: «Zaudējumi, kas var rasties pagastos apkārt Bauskai, turpmāk būs jāsedz novadam solidāri. Lai nu izdodas noturēt zemās cenas Bauskā!»

Par kādu zemo cenu, Jūs, Teikmaņa kungs, runājat ? Karpoviča kungs, kur tad Jūs bijāt, Jūs vadījāt šo komiteju, kāpēc nepievēršat uzmanību šiem jautājumiem, par kādu darbu Jūs pateicāties ?
Iedzīvotāji veselu gadu jums maksāja tādu augstu cenu par nesaņemtajiem pakalpojumiem!!!! Protams, ka Teikmaņa kungs var pazviegt par to, kāda situācija izveidosies, jo iedzīvotājiem patiešām vairs nav naudas!!! Ja jums būtu maksāts par apsaimniekošanu 20 lati kvadrātmetrā tik un tā nekas nebūtu izdarīts. Varbūt paši sevi godīgi nosauciet īstajos vārdos ! Nosaucāt ?

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 18:16

koks

Nu tie deput'ati ar to veceni priek'sgal'a gan ir baig'as c'ukas

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 17:29

deputātiem

Jums nav tādas tiesības, neļaut cilvēkiem pašiem apsaimniekot ēkas, spriedēji.
Un jums, deputāti, apmierināja Ķikutes arguments par nodokļu nemaksāšanu??????
Tad jau skaidrs kāds līmenis bija iepriekšējai Bauskas vadībai !!!! Par tām cenām, nu jums toč nav kauna !

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 16:17

Latvijā un pasaulē