Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pierādīsim, ka mēs esam spēks! 18

Kopš 9. Saeimas ievēlēšanas mēs esam pieredzējuši daudz notikumu, kas apliecina politiskās elites nerēķināšanos ar vēlētāju gribu un valsts interesēm - dīvainos grozījumus drošības iestāžu likumos, sistemātiskus centienus vājināt tiesiskumu. Sabiedrības sarūgtinājums, to visu redzot, tagad sasniedzis tik augstu pakāpi, ka Saeimai vairs uzticas tikai 12% vēlētāju, bet politiskajām partijām - tikai 5%. Vai valdošās koalīcijas pārstāvji no tā ir mācījušies? Nē! Pirms gada tā laika premjers A. Kalvītis jūlijā paredzēto referendumu nosauca par bezjēdzīgu, pārmetot Valsts prezidentei lieku valsts naudas tērēšanu. Referendumā piedalījās vairāk nekā 300 tūkstoši vēlētāju, kas parādīja cilvēku neapmierinātības patieso pakāpi. Taču drīz pēc pirmā apjukuma valdība atguvās un turpināja «rullēt» tālāk ierastajā visatļautības stilā.Ko mēs redzam šodien? Ko darīja valdošā koalīcija, kad sākās parakstu vākšana par Satversmes grozījumiem, kuri paredz, ka vēlētājiem ir tiesības ierosināt Saeimas atlaišanu? Tā vietā, lai izstrādātu savus priekšlikumus, kā radīt mehānismu Saeimas atlaišanai, valdošā koalīcija turpināja nievājošus izteikumus par šo pilsoņu iniciatīvu kopumā, biedējot cilvēkus ar haosu, kas varot iestāties, ja tauta iegūst instrumentu, ar kuru efektīvāk kontrolēt ievēlēto deputātu darbu.Kad grozījumi nonāca Saeimā, valdošo partiju deputāti balsoja pret to pieņemšanu, piesaucot juridiskus argumentus, kas neiztur nekādu kritiku. Saeimas valdošais vairākums izšķīrās par labu referendumam. Acīmredzot viņi cer, ka tautas nobalsošana izgāzīsies, jo atvaļinājumu un vasaras noskaņojuma dēļ tajā varbūt nepiedalīsies visi 750 tūkstoši vēlētāju, kas nepieciešami, lai referendumam būtu likumīgs spēks. Referendumam vajadzētu izdotiesJa šis referendums neizdosies, ja pilsoņi neaizies uz vēlēšanu iecirkņiem vai arī nenobalsos par grozījumiem, tad visticamāk vēl vairāk kritīsies vēlētāju aktivitāte un katrās nākamajās vēlēšanās piedalīsies arvien mazāks vēlētāju skaits. Cilvēki būs zaudējuši ticību savai līdzdalībai valstij svarīgu lēmumu pieņemšanā. Tas nozīmē patiesu demokrātijas apdraudējumu, kas Latvijai varētu būt sevišķi bīstams, jo padarītu to vēl vājāku pret politisko un ekonomisko spiedienu no Krievijas puses.Atcerieties - valdošajai elitei ir bailes no aktīvas, prasīgas sabiedrības. Iesim un pierādīsim, ka kopā mēs esam spēks - neapmuļķojams un prasīgs! 2. augustā dosimies paši un aicināsim savus draugus un paziņas iet balsot! Palīdzēsim nokļūt līdz iecirkņiem cilvēkiem, kuri paši nevar aiziet parakstīties! Aicināsim iet balsot arī tos, kuri nav par Satversmes grozījumiem. Šoreiz galvenais ir piedalīties, un svarīga ir katra balss. Es ļoti ceru, ka 3. augusta rīts atnesīs ziņu, ka 750 tūkstoši ir piedalījušies tautas nobalsošanā un Satversmes grozījumi ir pieņemti. Kopā mums izdosies!

Pievieno komentāru

Komentāri 18

Neaģitātoram

Paldies! Tu mani sasmīdināji :) Bet, atšķīrībā no citiem, nekad neesmu cīnījies par augstu amatu vai siltu vietiņu. Man mērķis ir panākt, lai latviešu tauta savā zemē tiešām būtu saimnieki un dzīvoto labklājībā, neuztraucoties par savām vecumdienām un bērnu nākotni.

pirms 12 gadiem, 2008.08.03 13:34

neaģitators

Romān - tu mani pārliecināji. Nākamajās vēlēšanās es par tevi balsošu!

pirms 12 gadiem, 2008.08.03 13:16

Neaģitātoram

Tu laikam nepamanīji, cik aktīvi TP un ZZS aģitēja \'pret\' gan televīzijā, gan izplatot caur pastu savas iebaidīšanas reklāmavīzes. Tev laikam dzīvē neviens nav teicis paldies, ka neproti atšķirt \'paldies\' no reklāmas? Un gan jau referendumā nobalsoji \'pret\' un tagad izrādies kā varonis?

pirms 12 gadiem, 2008.08.03 13:05

neaģitators

Pat šeit nevar iztikt bez \"Pilsoniskās savienības\" reklāmas! Neba es jūsu dēļ uz referendumu gāju, riebjas, ka daži labi tautas neapmierinātību izmanto, lai audzētu savu politisko kapitālu. Cik es dzirdēju radio, tad daži negāja balsot tikai tāpēc, ka tos nokaitināja dažu politisko spēku pārāk uzmācīgā reklāma balsot \"par\". Tas politiķu pašmērķis, izcelt sevi, reklāmās bija ļoti labi pamanāms. Tauta jau nav muļķe - visu redz un saprot!

pirms 12 gadiem, 2008.08.03 12:57

Cilveks

Vienmēr atrodas tādi maitas kā Hmm, kas citus centīsies nomelnot, paslēpies zem segvārdiem. Tev laikam tā ir slimība sēdēt internetā un izliet savu žulti pret katru raksta autoru zem dažādiem segvārdiem ? Pats savā dzīvē neko labu nekad neesi izdarījis ka tikai riebeklības ...

pirms 12 gadiem, 2008.08.03 11:33

Hmm

Un vienmeer uzrodas kaads Tirlinjsh.. kaada deele, ,kas censhas piesuukties

pirms 12 gadiem, 2008.08.03 11:16

Romāns

\"Pilsoniskās savienības\" vardā paldies visiem aktīvajiem un apzinīgajiem rajona iedzīvotājiem, kas šajā karstajā, skaistajā vasaras dienā, ejot uz dārzu, mežu vai pie ūdeņiem, atrada laiku aiziet uz referendumu. Jūs easat īstā latviešu tauta, kuriem nav vienaldzīga Latvijas nākotne. Malači!

pirms 12 gadiem, 2008.08.03 11:15

un tā tālāk

... vienmēr ir bijuši uzvarētāji un zaudētāji, optimisti un pesimisti, apbrīnotāji un apbrīnojamie, drosminieki un gļēvuļi, tukši muldētāji un darītāji...

pirms 12 gadiem, 2008.08.02 22:51

zuupa

vissu muzu ir bijusi kungi, un kalpi.kapec jus domajat kad bus savadak? nebus savadak,nebus....

pirms 12 gadiem, 2008.08.02 19:02

Romāns

Nezināmais rakstītāj, nevajag jaukt komentārus ar tukšu muldēšanu. Gribi parunāt, zvani: 29656101 un neslēpies aiz maskas.

pirms 12 gadiem, 2008.08.02 10:48

Romānam

Kāpēc izdzēsi komentārus pie sava bloga?

pirms 12 gadiem, 2008.08.02 09:58

Romāns

Cienījamais, Svārstos! Ja Jūs uzmanīgāk lasītu PS biedru un atbalstītāju rakstus, tad pamanītu, ka tajos tiek runāts par politiķu pienākumiem un atbildību pret savu tautu. Mērķis nav atlaist Saeimu, bet panākt, lai tā ieklausās tautas viedoklī un aistāv valsts un latviešu tautas intereses, nevis rūpējas tikai par savu labklājību, iztirgo vai nodod valsti, pieņem šaubīgus lēmumus.

pirms 12 gadiem, 2008.08.02 09:57

Romāns

Paldies, "neizlēmušais", par izteikto komplimentu. Nāciet uz PS un būs kāds sakarīgs cilvēks, ja beigsiet svārstīties un balsoiet "par" :)

pirms 12 gadiem, 2008.08.02 09:47

Cilveks

Ir cilvēki, kuri ir vienaldzīgi pret visu. Ir cilvēki, kuri gatavi vienmēr visu noliegt vai apliet otru ar samazgām, slēpjoties aiz citu mugurām. Ir cilvēki, kas paši neko nedara un citiem neļauj. Ir cilvēki, kuri vienmēr liekuļo, uz kuriem nevar paļauties un vienmēr tevi nodos. Ir cilvēki, kuri gatavi būt pakalpiņi, lai izdabātu savam priekšniekam, lai iegūtu vai saglabātu savu silto vietiņu. Ir cilvēki, kuriem interesē tikai šodiena vai tikai savs bizness. Ir cilvēki, kuri dzīvo uz citu rēķina. Ir cilvēki, kuri ... Un viens no tādiem ir "neizlēmušais"...

pirms 12 gadiem, 2008.08.02 08:21

Svārstos

Jums tass pats jautājums ko es uzdevu Vilnim Auzānam: Ko mēs no tā iegūsim? Pastāstiet, lūdzu, pa soļiem. Visi runā tikai par tiesībām atlaist Saemu, bet nevien nerunā par pienākumiem un atbildību. Ja tautai izdosies atlaist, tad būs arī jāuzņemas atbildība. Es atceros kā Jūs saucāt balsot par ES un tagad Jūs sakāt ka viņi diktē ko mums darīt. Pielāgošanās? BEZATBILDĪBA!!!! Un tagad Jūs aicinat cilvēkus atdot balsi par to par ko Jums nav nemazākās jausmas. Tātad es prasu vēl reiz: pastāstiet man ka Jūs rīkosities. Pirmais solis - atlaidīsim Parlamentu. Es gaidu atbildi par otro, trešo un ceturto soļiem. ar visām sekām. Es domāju, ja jau Jūs aicinat cilvēkus, tad zinat kur. Gribu Jūs nomierināt, iepriekšējais raksītajs arī neatbildēja un es līdz šim svārstos.

pirms 12 gadiem, 2008.08.01 17:36

neizlēmušais

Vispār jau man sāk šķebināt tās "par" reklāmas - laikam jau nāksies balsot "pret".
Tas labi, ka arī Bauskā uzradusies "Pilsoniskā savienība", bet vai šejienes nodaļā bez vietējā "atmodas celmlauža" Tillera ir kādi sakarīgi cilvēki?

pirms 12 gadiem, 2008.08.01 16:18

VT

es noteikti izpildiishu savu pilsonja pienaakumu un nobalsoshu!!un no sirds ceru ka referendums buus noticis ar 750000balsiim par!!!

pirms 12 gadiem, 2008.08.01 12:42

Cilveks

Šogad paiet 20 gadi kā sākās latviešu tautas trešā atmoda par savas valsts neatkarības atgūšanu no nīstās Krievijas jūga. Daudz šajā laikā ir paveikts, bet ne līdz galam – neesam ieguvuši tiesības latviešu tautai pašiem lemt savu likteni. Tā rezultātā pie varas atrodas korumpēti cilvēki, kas nodod un izpārdod Latviju. Gatavi izpildīt jebkuru Eiropas komisāru un Krievijas noteikumus, kas vājina mūsu neatkarību, latviešu valodu, lauku viensētas, lauksaimniecību, zivsaimniecību un rūpniecību, lai mēs kļūtu atkarīgāki no lielvalstīm. Tāpēc šā gada 2.augustā mums ir dota vēl viena iespēja, lai šo netaisnību labotu un panāktu, ka Saeimā deputāti rēķinātos ar latviešu tautas gribu un aizstāvētu tās un Latvijas valsts intereses.
Aicinu visus Latvijas apzinīgos pilsoņus 2.augustā doties uz vēlēšanu iecirkņiem izteikt savu „Jā” par tiesībām tautai atlaist Saeimu, ja tā darbojas pret mūsu gribu un interesēm.
Aicinu visus Bauskas rajona pilsoņus, kas vēlas līdz galam realizēt savā laikā iesāktos Tautas frontes mērķus, iesaistīties demokrātiski-patriotiskās organizācijas „Pilsoniskā savienība” Bauskas rajona darbā (telefons: 67287708, 29656101).

pirms 12 gadiem, 2008.08.01 12:03

Lietotāju raksti