Pilij meklē guldinātājus un barotājus 6

Kafejnīcas un viesnīcas telpas Bauskas pilī nolemts iznomāt pakalpojumu sniedzējiem. Šāds lēmums pieņemts Bauskas rajona Padomes finanšu komitejā. Līdz 1. martam jāizstrādā nolikums un jāizsludina konkurss. Muzeja direktors Māris Skanis komitejas sēdē pauda vēlmi, lai kafejnīcai un viesnīcai būtu viens apsaimniekotājs. Tādējādi būtu ērtāk strādāt, nodrošināt kompleksā kārtību. Bauskas Domes priekšsēdētāja Ārija Gaile uzsvēra, ka konkurss noteikti ir jārīko atklāts, ļaujot tajā pieteikties visiem interesentiem. Pēc tam, izvērtējot pieteikumus, uz turpmākām sarunām aicinātu atbilstošākos kandidātus. Šo priekšlikumu atbalstīja pārējie komitejas locekļi.Vēl tika diskutēts par nomas termiņu. Pašvaldību vadītāji vienojās, ka tas varētu būt uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem. Potenciālajam nomniekam viesnīca un kafejnīca būs jāiekārto 16. – 17. gadsimtam atbilstīgā stilā. Apkalpojošā personāla apģērbam arī jābūt laikmetam atbilstīgam, ēdienkartē jāiekļauj minētajam periodam raksturīgi ēdieni un dzērieni.Konkursa nolikuma izstrādes un organizēšanas komisiju uzdots vadīt rajona Padomes priekšsēdētāja vietniekam Valdim Veipam.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Ha, ha

PILIJ MEKLĒ GULDINĀTĀJUS UN VAROTĀJUS - šāds virsraksts vairāk piesaistītu lasītājus! :)))

pirms 11 gadiem, 2009.02.17 20:20

RuuD

labs veids kaa piesaistiit tuurists, vaacieshiem patiks :D

pirms 11 gadiem, 2009.02.17 18:52

jkop

nu tad vajadzēja labāk taisīt kazino, bet bibliotēkā- stripu, ļaudis nāktu straumēm, piķi nezinātu kur grūst

pirms 11 gadiem, 2009.02.17 14:41

suns

Ar muzeja lietām tagad vien nepavilks,tautai vajag paēst un izklaidi,tad arī kultūru un vēsturi gribēsies baudīt.Ļoti laba doma par apmeklētāju piesaistīšanu pilij!

pirms 11 gadiem, 2009.02.17 10:56

Papa

Nu tad beidzot!!! Aizbrauc tauta uz Ventspils pili/muzeju (ja netiek līdz Tallinnai) un pamācās! Bauska, mostās tokš beidzot!!! Citādi kāda jēga reklamēties Viļņā, Tallinnā, ja Bauskā nekā nav. Lai veicas! Un kad Bauskas/Lodinga bairīti varēs uz ielas nomēģināt?

pirms 11 gadiem, 2009.02.16 21:25

Latvijā un pasaulē