Plūdoņa ielā slēdz satiksmi 8

Plūdoņa iela, posmā no Slimnīcas līdz Salātu ielai, no šodienas, 10. septembra, slēgta satiksmei, informē Bauskas Domes izpilddirektors Jānis Mičulis. Akciju sabiedrība «Ceļu pārvalde» sākusi šī ielas posma rekonstrukciju. Tās kopējās izmaksas ir apmēram 240 tūkstoši latu. Ielas braucamajā daļā, arī trotuārā ieklās jaunu bruģi. Paredzēts uzstādīt apgaismojumu, sakārtot komunikācijas. Remontēta tiks arī brauktuve, kas gar pamatskolu savieno Plūdoņa un Rīgas ielu. Neērtības kādu laiku nāksies pieciest gan pilsētas pamatskolai, gan veikalam «Vecpilsēta». Tā vadītāja Zaiga Dāne stāsta, ka par ielas remontu informācija saņemta savlaikus. Atbilstīgi remontu gaitai tiks pārkārtota preču piegāde. Nepieciešamības gadījumā preces atvedīs līdz Slimnīcas un Plūdoņa ielas stūrim, tad tās atgādās uz veikalu. «Esam ar mieru pieciest neērtības, jo pēc tam te viss būs saremontēts un pavisam citādāk,» tā Z. Dāne. Pēc remonta šis Plūdoņa ielas posms izskatīsies tāpat kā jau agrāk labotā daļa no Pasta līdz Slimnīcas ielai. Paredzams, ka remonts šajā ielas posmā varētu ilgt divus mēnešus.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

latvietim un pārējiem it kā laukiem?

Strādājošajiem baušķiniekiem ik katra rīta minūte ir svarīga, nav laika staigāt pa pļavu un puķes ostīt. Mēs laiku neskaitam pēc gaiļa ķērcieniem, bet gan pēc pulksteņa, un pie tam katra sekunde ir nauda. Tādēļ arī ir tik svarīgi, lai pie skolas vai bērnudārza var piebraukt ar mašīnu. Bez tam, šobrīd, kad ir sācis līt lietus, pa to būvbedri arī ar kājām nevarēs izbrist. Ticiet man, vienā citā būvbedrē dzīvoju visu šo vasaru! Kāpēc šo ielu nevarēja remontēt vasarā, kad bērniem nebija jāiet uz skolu? Un vēl viena interesanta Bauskas iezīme:'kāpēc jāuzplēš iela visā garumā, un vēl visas apkārtējās ielas, tādejādi konkrētu rajonu iedzīvotājus vispār izolējot no ārpasaules?

pirms 12 gadiem, 2008.09.11 11:38

Es

Kāpēc visas Bauskas ielas jāremontē vienlaikus?

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 22:08

latviets

Vairak staigajiet ar kajam, Pasiem KAds KG nometisies pats no jusu pakalam. I dabai draudzigak. Slinki esat Bauskinieki Slinki.

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 17:42

latviets

Liekas savas atsedetas *** Bauskinieki nevar pavilkt. FUI Ciprese

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 16:32

ciprese

Tik tiešām uz bērnudārzu visas ielas ciet......... SABIEDRISKAIS FUI šitam izdomājumam!!!!!!!!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 16:23

he

izlaidusies kā telji
ar kājinām, ar kajinām.. milie pilsetnieki.
mes laukos tik daudz ar kajam staigajam, jus i desmit metrus nespejat noiet..

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 15:59

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

unj pasakiet luudzu kaa lai ar mashiinu piebrauc pie bernudarza???

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 15:55

Latvijā un pasaulē