Protestēs arī Bauskas šoferi 4

Protesta akcijā Tukuma rajona Smārdes pagastā otrdien, 4. novembrī, piedalīsies arī Bauskas SIA «Aips». Tā informē pārvadājumu daļas vadītājs Jānis Kļaviņš. Akciju «Nepadodies, lauku pasažieru pārvadātāj!» organizē SIA «Tukuma auto». Akcijas dalībnieki vēlas pievērst uzmanību tam, cik netraucēti atsevišķas valsts varas struktūras pārdala starppilsētu pārvadājumu tirgu par labu dažām Rīgas firmām, lai gan to rīcībā nav pietiekama tehniskā nodrošinājuma. Turklāt tas notiek bez jebkāda ekonomiska pamatojuma. Ja netiks mainīts iepriekš pieņemtais lēmums, tad no 1. janvāra maršrutā Rīga–Bauska, arī virzienos uz Jelgavu un Dobeli pasažierus vairs neapkalpos SIA «Aips». J. Kļaviņš pastāstīja, ka bez darba varētu palikt ap 50 šoferiem, nebūtu noslogoti apmēram 20 autobusu. Aģentūra LETA vēstī, ka diskriminējoša un tendenciozi vērtēta konkursa rezultātā par tiesībām sniegt sabiedriskā transporta pakalpojumu ar autobusiem reģionālajos starppilsētu nozīmes maršrutos maršrutu tīkla daļās «Centrs 1» un «Austrumi» zaudētājos palika lauku pārvadātāji no Tukuma, Aizkraukles, Ogres, Bauskas, Rēzeknes, Madonas, Gulbenes, Alūksnes, Ludzas, Balviem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

nopūta

Kāpēc tad,piemēram,Jelgavas rajona pārstāvji nezaudēja konkursu?Varbūt startēja ar kvalitatīvāk un profesionālāk sastādītiem projektiem,ko?Ja pat AIVA AUTO prot labāk par AIPU sagatavot papīrus,tad nav jau par ko brīnīties.

pirms 12 gadiem, 2008.11.03 00:22

oi,

Auzāns laikam zālīti pārpīpējies - ..."""Koļa Pirms 56 minūtēm tēvēnetā teica lūk ko::: /// ---
Tupie zurnalisti, nav nekaads Kalniņs, bet Kļaviņš! ""...

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 23:05

Vilni, Vilni ...

Vilni! Tu ar Kolužu sadziedājies? :)

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 22:59

Vai tiešām

Vai tiešām aģentūra LETA tā vēstīja, ka "..diskriminējoša un tendenciozi vērtēta konkursa rezultātā.." ... Cik nu ir dzirdētas ziņas no dažādiem avotiem, tad vienīgie, kuri saka ka "tendenciozs un diskriminējošs konkurss", ir paši zaudētāji pārvadātāji savrupnieki un vēl, protams, - Vilnis Auzāns .. No citām mutēm šādus vārdus nav nācies dzirdēt .. dīvaini ..dīvaini dīvāni .. Zemitānu tilta galā

pirms 12 gadiem, 2008.11.02 13:21

Latvijā un pasaulē