Remonti Bauskas ielās neapsīkst 3

Krietni vairāk nekā citkārt šogad Bauskā remontē ielas. Paredzēts, ka jaunnedēļ varētu tikt pabeigti darbi Dārza ielā.Bauskas Domes izpilddirektors Jānis Mičulis stāsta, ka 13. vai 14. oktobrī Dārza ielā SIA «Igate» varētu klāt otro asfalta kārtu. Savukārt SIA «Latenergoprojekts» nākamnedēļ apņēmusies pabeigt visus trotuāra bruģēšanas darbus. Ap 18. oktobri celtnieku tehnika no objekta jau varētu doties projām. Tad vēl atliks uzstādīt ceļa zīmes, ja laika apstākļi ļaus, uzkrāsot horizontālos brauktuves apzīmējumus. Pašlaik pilnā sparā rit darbi arī Plūdoņa ielā, posmā no Slimnīcas līdz Salātu ielai. J. Mičulis cer, ka līdz valsts svētkiem, 18. novembrim, arī šeit brauktuves un trotuāra rekonstrukcija tiks pabeigta. Labiekārtots būs arī posms no Plūdoņa līdz Rīgas ielai gar pilsētas pamatskolu. Taču remontdarbi Bauskā līdz ar to nebeigsies. Paredzēts, ka no 13. oktobra varētu sākties darbi Salātu ielā. To plānots rekonstruēt no Bauzes tirgus līdz Rīgas ielai. Bauskas Domes īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Voldemārs Čačs stāsta, ka darbus Salātu ielā veiks SIA «Šlokenbeka». Firmai šajā objektā jāapgūst apmēram 500 tūkstoš latu. Tiek plānots, ka pilnībā šo ielas posmu pabeigs remontēt nākampavasar. Taču šogad būtu jāpaveic darbi tik daudz, lai varētu ieklāt pirmo melnā seguma kārtu.Pašlaik tiek plānota darbu secība, tāpēc braucēji aicināti uzmanīgi sekot līdzi ceļa zīmēm, lai zinātu, kurš ielas posms satiksmei būs slēgts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

tad kad ielas ir bedrainas ir slikti,kad tas taisa ari slikti! Nekas tiesam nenotiks, ja paris metrus ar kajam pastaigas!

pirms 12 gadiem, 2008.10.13 13:57

Guntis

Vienīgā pieeja būs no Rijas ielas puses. Tātad tuvākais ceļš uz bērnu dārzu būs vai nu no Slimnīcas ielas puses, paejot augšup pa kāpnītēm kādus 200m, vai arī no 2.vsk. puses. Jā , piebraukšana līdz durvīm nebūs iespējama. Taču noteikumi paredz, ka bērns pie rokas jāaizved līdz grupiņai un jānodod audzinātājai vecākiem personīgi. Tātad drusku pastaigāsim ar kājām, tas ir veselīgi, kā arī būs iespēja pabūt ar bērnu kopā kādu brītiņu ilgāk.

pirms 12 gadiem, 2008.10.13 08:06

Es

Un bērni uz bērnudārziņu "Zīlīte" varēs lidot pa gaisu... jo nevarēs piebraukt gada tumšākajā un sliktākajā laikā.....

pirms 12 gadiem, 2008.10.13 00:14

Latvijā un pasaulē