Remonts «Zīlītē» tuvojas noslēgumam 10

Pirmsskolas izglītības iestādes «Zīlīte» korpusos Bauskā, Plūdoņa ielā, remonts tuvojas noslēgumam. Atlikuši pēdējie darbi, celtnieki apņēmušies tos paveikt šonedēļ.Iestādes ēku apsaimniekošanas un teritorijas pārzine Inese Bružeka «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka meistari strādā labi, īpašu iebildumu nav. Ja darba organizācija būtu pareizāka, viss tiktu pabeigts līdz septembrim. «Meistari strādā, taču ir jaušams, ka strādnieku nepietiek. Darbu apjoms ir pārāk liels, tādēļ iznāk kavēšanās,» spriež I. Bružeka. Bauskas novada domes saimnieciskās nodaļas speciālists Mārtiņš Vilciņš skaidro – ja būtu iespēja iestādi uz vairākiem mēnešiem slēgt pilnībā, tad darbus organizēt būtu vieglāk. Tagad meistariem jārēķinās, ka blakus korpusos uzturas bērni. Atlikuši pēdējie darbi: jāieliek dažas durvis, jāveic kāpņu margu apdare, jāuzstāda mēbeles. Ja nebūs īpašu starpgadījumu, izremontētajās telpās šonedēļ varēs ienākt mazie iemītnieki. Egija Stapkēviča, Bauskas novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vecākā speciāliste, informē, ka darbus Plūdoņa ielā veic SIA «Procel», ar kuru noslēgts 35 544 latu vērts līgums. Darbi sākti 4. jūnijā. Izremontētas telpas četrās grupiņās un divi sanitārie mezgli. Līdzekļi remontam rasti divos projektos. Līdztekus darbiem Plūdoņa ielā šovasar modernizēts virtuves iebūvējamais aprīkojums bērnudārza «Pasaulīte» filiālē Dārza ielā. Tāpat notiek plaši rekonstrukcijas darbi «Zīlītes» filiālē Dārza ielā. Visu Bauskas pirmsskolas izglītības iestāžu remontu kopējās izmaksas ir 600 614 latu. No tiem 299 695 lati ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums. Izmantotas arī valsts budžeta dotācijas – 7 932 lati un pašvaldības finansējums – 292 985 lati. Īstenojot projektus, būs veikti izglītības kvalitātes uzlabošanai nozīmīgi darbi. Tiks nodrošināti bērnu veselības, personības un radošo spēju attīstībai nepieciešamie apstākļi, ievērojami sekmēta izglītības infrastruktūras un kvalitātes attīstība.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Ir arī citi gultu varianti! Tā sauktās "atvilktnes", kur galdā trīs gultiņas ievietojas, arī vienkāršas, bet kvalitatīvas plastmasas gultiņas,kuras viegli var sakraut iekšā kādā plauktā, skapī. Ir varianti, tikai, acīm redzot, nav pietiekami meklēts.

pirms 8 gadiem, 2012.09.18 12:37

bērns,kurš reiz pats gulējis šādās g

Esmu pati izbaudījusi šīs gultas,kad gāju b.d.Tik traki jau nebija,bet nepatika galvas likt iekšā skapī,bija bail.Tad audz.atļāva gulēt uz otru pusi.Gultas ir šausmīgas,bet citādākas tik mazā telpā 24 bērniem nevar ielikt.Tā ir viena telpa,kur bērni gan spēlējas,gan izglītojas,gan guļ diendusu.Ja liktu citas gultas,tad visa grupiņa būtu pilna ar gultām un kur vēl galdi?.Auklēm arī ir traki,ka 2x dienā šāds smagums jāceļ iekšā un ārā.Neko darīt,būs jāsamierinās,jo telpas paplašināt nevar!

pirms 8 gadiem, 2012.09.18 09:24

ārprāts, ārprāts un vēlreiz ārprāts par tām gultām

pirms 8 gadiem, 2012.09.17 23:17

...

Ha... Šitādas gultiņas bija padomju laikos, atceros bērnudārzā 70.gados... Gadījās, ka daži nokrita no otrā stāva- tikai ne jau uz grīdas, bet pirmā stāva kaimiņam virsū ar visu gultu.... Nu re kā- padomju vērtība gultu izskatā atgriežas...

pirms 8 gadiem, 2012.09.17 20:37

rrr

Tās gultas ir vnk šausmīgas. Vai par bērnu drošību vispār netiek domāts?

pirms 8 gadiem, 2012.09.17 19:48

Bērniem skapī jāguļ????Jēziņ...Cik sapratu no konstrukcijas, galvgalis ir skapī-gaiss nepiekļūst, un pie tam divos stāvos un, ja nu tas mazais no otrā stāva grozoties izgāžas? Nekādu margu..Cik zināms mazuļi guļ nemierīgi grozās uz visām pusēm...

pirms 8 gadiem, 2012.09.17 17:05

ja

Liekas, tās ir tās pašas gultas, kurās gulēja bērni, kas bērnudārzu uzcēla

pirms 8 gadiem, 2012.09.17 15:28

:)

Gultiņas diezgan unikālas...
Interesanti, kas viņās var nogulēt?

pirms 8 gadiem, 2012.09.17 13:47

nn

Un kā Jūs domājat kā tajās gūltiņās bērni varēs pagulēt !! ??? Tās nav gūltas , bet gan izsmiekls !!!

pirms 8 gadiem, 2012.09.17 13:27

"...Ja darba organizācija būtu pareizāka, viss tiktu pabeigts līdz septembrim. «Meistari strādā, taču ir jaušams, ka strādnieku nepietiek. Darbu apjoms ir pārāk liels, tādēļ iznāk kavēšanās,» spriež I. Bružeka.."
Un kam tad jāorganizē darbs un jāseko tam līdzi, ja ne ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzinei Bružekai un iestādes vadītājai!
Taču ne jau Vilciņam Mārtiņam!!!

pirms 8 gadiem, 2012.09.17 10:01

Latvijā un pasaulē