Rīgas ielā «atšķeļas» vēl viena māja 12

Rīgas ielas namiem Bauskā, kuru iemītnieki nolēmuši paši tos apsaimniekot, plāno pievienoties arī māja Rīgas ielā 24. Bauskas novada Domes Attīstības un vides komiteja izskatīja mājas iedzīvotāju pilnvarotā Valda Ritenberga iesniegumu, kurā lūgts piešķirt pārvaldes tiesības. Par pašreizējo situāciju informēja SIA «Bauskas namsaimnieks» valdes priekšsēdētāja Jolanta Ķikute: «Māja sastāv no diviem korpusiem un ir parādā par apsaimniekošanas procesu. Viens korpuss – 1017,19 latu, otrs – 300,29 latus. Šī iemesla pēc neuzskatām par iespējamu nodot māju, kamēr nav nokārtotas kredītsaistības. Citu pretenziju nav, jo māja ir neliela un tāpēc tās apsaimniekošana mūsu uzņēmumam ir visai dārga un neizdevīga.»Bauskas novada Domes deputāts Alvis Feldmanis interesējās, kā izveidojies parāds un kas mājā ir paveikts. Jolanta Ķikute informēja, ka parādu veido nemaksātāji par apsaimniekošanu, mājā ir veikts jumta remonts un mainītas notekrenes. Par mājas iedzīvotāju mērķiem stāstīja pilnvarotais Valdis Ritenbergs: «Mēs paši varam veikt remonta darbus. SIA «Bauskas namsaimnieks» pieprasīto maksu – 45 santīmus par kvadrātmetru – ne visi var samaksāt, bet no tā cieš tie, kuri maksā. Ar savas pašpārvaldes palīdzību ceram sakārtot visu ātrāk, nekā paliekot ar pašreizējo apsaimniekotāju.»Deputāts Gintauts Tarvids atzina, ka būtu jādod atļauja mainīt apsaimniekotāju. Bauskas pilsētas Īpašumu apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Voldemārs Čačs piekrita: «Pašlaik vieni nemaksā un otri tāpēc neko nedara. Tādā veidā tā māja sabruks.» Deputāti piekrita, ka jāpiešķir mājas iedzīvotājiem pārvaldes tiesības ar 1. augustu, un virzīja lūgumu tālāk uz Finanšu komiteju. Taču ir jāparedz, kā atmaksās parādu SIA «Bauskas namsaimnieks».

Pievieno komentāru

Komentāri 12

Ivis

Nesaprotu kāpēc jāprasa domei atļauju apsaimniekot pašiem dzīvokļu īpašniekiem? atsakās un miers.Galu gālā namsaimnieks apsaimnieko jūsu īpašumu.Un vēl āpgalvojums neļaus apsaimniekot pašiem, jo mājai ir parāds, smiekli nāk, tad ejiet uz tiesu un atgūstiet to parādu.

pirms 11 gadiem, 2009.07.13 09:03

tā jau ir

Ha! Latvietis ir pilnīgi zaudējis pašcieņu... :(
Latvieti čakarē, viņš tik nopūšās un ļauj to darīt tālāk... Viņu čakarē divkārši, latvietis nopūšas vēl dziļāk, liekas vagā un pašī tālāk... Un čakarē, lielākoties pašu tautieši... :(
Latvieti čakarē trīskārši, jau čakarē sievu un visus mājniekus, latvietis nopūšas pavisam dziļi, savelk jostu un rukā tik tālāk...
Anekdote par latvieti:
Notiek Eiropas deju konkurss... Latvietis neuzvarēja, jo latvietis tā arī visa konkursa laikā neuzdrošinājās uzlūgt savu deju partneri!!!!

Vot tā arī ir!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.12 22:22

Tātad ... nemaksātāji.....uzmet maksātājiem......nemaksātāju dēļ neko nevar izdarīt, bet vainiegie:)))))maksātāji, jeb kā saka namsimnieks,,,,,,kautkāds ideotisms.... kad sāks dtukāt trekniem burtiem N E M A K S Ā T Ā J US?????
ja esi nācis pasaulē....par dzīvi jāmaksā.......DĀ R G I.....nezinu gan...kā sacīt jāsaka varēs izdarīt....tie/////jaunie deputāti...kādi jaunie...it sevišči....viens otrs:)))))

pirms 11 gadiem, 2009.07.12 09:56

niknais

Dariet dome ar to namusaimnieku kautko,drukā tik rēķinus,bet darba nav!tas ir ārprāc!

pirms 11 gadiem, 2009.07.12 04:54

čakars

Kā tam čačam nava kauns tā runāt par nemaksāšanu tam nesaimniekam maksā tik un maksā bezjēgā bet darbu tak nav

pirms 11 gadiem, 2009.07.11 21:18

A. Feldmanim

Feldmaņa kungs, Jūsu domu gājiens ir ļooooooooti pareizā virzienā....

Bauskas novada Domes deputāts Alvis Feldmanis interesējās, kā izveidojies parāds un kas mājā ir paveikts.

pirms 11 gadiem, 2009.07.11 17:45

.....

Ja tiks kaut kas darīts šajā jomā, pēc četriem gadiem mēs to atcerēsimies. Parādiet savu mugurkaulu, izbijušai Domei tādas vienkārši nav kopš dzimšanas......mēs, Bauškenieki, taču neesam dakteri ! Mamma un tētis viņiem nav iemācījuši, ko drīkst darīt un ko nē, bet mums jācieš.

pirms 11 gadiem, 2009.07.11 17:18

?

Izskatās, ka Čačs - Gailes brālītis sācis dziedāt citu dziesmu. Maini kažoku uz kuru pusi gribi, tāpat netīrs, kaut vai tas, ka Rīgas ielas 24 cilvēkiem liek samaksāt par neko. Nu nemainās tādi.....

pirms 11 gadiem, 2009.07.11 17:08

Cik var

Bauskas jaunā dome,kuru mēs tikko ievēlējām,lūdzu strādāt Tautas labā! Dariet taču kautko ar Bauskas namsaimnieku un tās vadītāju,jo ši organizācija ir apaļa 0.

pirms 11 gadiem, 2009.07.11 16:53

Nekādu atmaksu namsaimniekam,lai iet taču ratā!Mūsu māja arī domā atteikties no šī apsaimniekotāja,jo neredz iespēju turpmāk sadarboties!Liekēži uz mūsu kakla!

pirms 11 gadiem, 2009.07.11 16:48

jaunajiem

Vai tad tā vecā varza arī paliks novada Domē un lems par tādām aktuālām lietām - Ķikute, čačš. Jaunajiem domniekiem vajadzētu tomēr pārbaudīt viņu darbības augļus. Kamēr šie tur būs nekas nenotiks, tikai naudas kāšana.
Jaunie neklausiet šos - cilvēkus, esiet ar tautu!

pirms 11 gadiem, 2009.07.11 16:47

,

Paņemiet labu advokātu un appimpojiet to namsaimnieku!

pirms 11 gadiem, 2009.07.11 16:39

Latvijā un pasaulē