Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīgas ielu rādīs Latvijas Televīzijā 6

Latvijas Televīzijas raidījuma «Ielas garumā» cikla par Bausku noslēdzošie raidījumi tiks parādīti šajā sestdienā, 29. oktobrī, un 12. novembrī. Tie abi veltīti Rīgas ielai Bauskā, informē raidījuma veidotāja žurnāliste Lilita Eglīte.Pārraidēs par Rīgas ielas vēsturi un šejienes saistību ar savas dzīves notikumiem stāstīs aktrise Lāsma Kugrēna, amatniece Solveiga Ikerte, Vizma Milēviča, Sarmīte un Juris Sipenieki, Ilva Strautzele, Nikolajs Dzenis, vēsturnieki Aigars Urtāns, Raitis Ābelnieks un Rīgas ielas bērni.Žurnāliste Lilita Eglīte pateicas visiem, kuri aktīvi un sirsnīgi iesaistījās raidījuma veidošanā, atklājot Bausku baušķeniekiem un citiem Latvijas iedzīvotājiem neierastā rakursā.Raidījums «Ielas garumā» Latvijas Televīzijas pirmajā kanālā skatāms katru otro sestdienu plkst. 18.30.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

no Rīgas ielas

Paldies televīzijai un Bauskas cilvēkiem.Tiešām bija interesants un jauks raidījums.Pati dzīvoju Rīgas ielā jau 30 gadus.Man patīk.Protams ir daudz nesakoptu ēku vecpilsētā.Bet tas jau ir uz Bauskas bagāto cilvēku sirdsapziņas.Kad bija deputātos tad privatizēja,bet ko darīt tālāk nezin.Varbūt tad vajag nojaukt,nevis turēt graustu.Bet to nazi pie kakla var dabūt arī Korfa dārzā.Vispār pa Bausku tumšos vakaros labāk nestaigāt,tā ir veca patiesība jau no veciem laikiem.

pirms 8 gadiem, 2011.10.31 08:11

R -iela

Tv parādīs to labāko , varbūt tas sliktais kontingents arī kļūs labāki.

pirms 8 gadiem, 2011.10.29 15:02

GuRu

Vai tur parādīs kā man, kad es mācijos Bauskas pamatskolā, čigāns lika man pie rīkles nazi un atņēma (nolaupīja) 20 santīmus???

pirms 8 gadiem, 2011.10.29 00:11

tub0

Nu dumjš tu esi! Vai tas tev šeit lieku reizi jādemonstrē?

pirms 8 gadiem, 2011.10.28 19:22

tubo

Arnolds Švarcnēgers,Fransuā Miterāns un citi slaveni cilvēki pastāstīs par manu ielu,kur es esmu piedzimis un nodzīvojis visu savu mūžu )

pirms 8 gadiem, 2011.10.28 14:31

Latvijā un pasaulē