Rokas nost no poliklīnikas un slimnīcas! 19

Mēs, Bauskas iedzīvotāji, esam sadzirdējuši, ka bija atbraukuši deputātu kungi apspriest, kā nodot privatizācijai Bauskas poliklīniku un slimnīcu. Mēs esam pret to! Pietiek muļķot tautu, tam visam ir jāliek trekns punkts. Nevaram saprast, kādā valstī mēs dzīvojam – vai tiešām demokrātiskā? Atguvām brīvību un neatkarīgu valsti, bet tautas viedokli neuzklausa. Varas kungi dara, kā viņiem labāk, nevis mums, iedzīvotājiem.Liela daļa ļaužu ir izbraukuši uz ārvalstīm pelnīt sev un bērniem maizes riecienu. Vai tā nav kauna lieta?Bagātie var aizbraukt uz ārzemēm ārstēties, bet mums, veciem mirstīgajiem, kā arī bērniem nav iespējas pat savā valstī ārstēties – par visu bargi jāmaksā no saviem grašiem. Iesakām miljonāriem par savu naudiņu uzcelt no jauna kaut vai desmit poliklīnikas un slimnīcas un iegādāties vajadzīgās iekārtas. Tas būtu godīgi. Bet par Eiropas un mūsu pašu nodokļu maksātāju naudu izremontētu poliklīniku ar visām iekārtām atdot privatizācijai – nē, nē un vēlreiz nē!Bauskā ir jābūt valsts poliklīnikai un valsts slimnīcai. Caur mūsu pilsētu iet Eiropas ceļš. Bauskas slimnīca ir tuvākā, kur vērsties nelaimē nonākušajiem.Šī vēstule tiks nosūtīta izskatīšanai Veselības ministrijai un Labklājības ministrijai. Mēs vairs neklusēsim un iesim vēl garāku ceļu, ja ministrijas mūs neuzklausīs.Vēlamies organizēt piketu pie Bauskas poliklīnikas un slimnīcas un pieaicināt televīziju, lai sadzird mūs un redz, kā cīnāmies par savām tiesībām. Un lai varas kungi neizsauc speciālo vienību melnajās maskās, kā pie Mēmeles tilta 2009. gada augustā! Kungi, neejiet pret tautu un uzklausiet mūs! Dzīvosim visi pēc viena likuma!

Pievieno komentāru

Komentāri 19

sieva

Smagi ir runāt par nelaimi,kura piemeklēja mūsu ģimeni.Pilnīgi piekrītu Ulda rakstītajam,ka cilvēkam dzīvība būtu glābta dažu minūšu laikā,ja viss būtu uz vietas kā bija agrāk,taču tas nenotika...Pārāk ilgi tika gaidīta palīdzība.No rīta plkst.10:10 pieteicu izsaukumu,gaidīju ilgi,izmisusi zvanīju vēlreiz,jo sapratu ka ir pavisam traki.Atbilde vienaldzīga,mazliet vēl pagaidiet nu apmēram 10 minūtes jo ātrie brauc no Iecavas.Vēl lūk jākonstatē kas īsti par kaiti un uz kurieni tad nu pacientu lai ved,bet laiks jau negaida.Tad konstatē aizdomas uz infarktu un nu jāved uz Stradiņiem,bet netālu no pašas slimnīcas pulksten 12:12 jau apstiprina faktu,ka glābt nespēja.Divu stundu laikā ar speciālo transportu nevar nogādāt pacientu līdz slimnīcai lai sniegtu palīdzību.Par Jelgavas slimnīcu vispār nav spēka runāt. 17.10 ģimenes daktere kontatēja sirds darbības traucējumus un ar steigu
nosūtīja Jāni uz Jelgavas slimnīcu ārstēties,taču Jelgavā ārsti domā savādāk un uzskata sevi par gudrākiem atsakot ārstēšanu slimnīcā,jo ar tādu kaiti neesot jāguļ slimnīcā,bet gan jāguļ mājās.Noticējām dakterei.Pēc nedēļas cilvēka vairāk nav... rezultāts letāls.Būtu zinājusi tad mana rīcība būtu bijusi savādāka.Cik ilgi un cik dauziem vēl šīs nepārdomātās reformas atņems dzīvību???

pirms 9 gadiem, 2011.11.07 14:13

penduro

enduro, publicējamā informācija ir jāpārbauda pašvaldības avīzei "Bauskas novada vēstis" un prokuratūrai, bet neatkarīgam laikrakstam, kura izdzīvošanai nauda nenāk no pašvaldības budžeta, jāatspoguļo visu cilvēku domas. Vai arī tu esi par "krievu laikiem", kas visu cenzēja, un drukāja tikai to, kas patīk vadībai?????

pirms 9 gadiem, 2011.10.30 14:23

enduro

Ikviena žurnālista pienākums ir pārbaudīt informāciju. Ja Bauskas Dzīve tās galvenās redaktores vietas aizpildītājas Ērgles personā gatavojās publicēt iedzīvotāju satraukuma pilno vēstuli, tad, pirms publicēt šo vēstuli, viņas pienākums bija pārbaudīt šo informāciju, tostarp, izmantot arī oficiālus avotus - pārbaudīt informāciju pie Bauskas novada domes vadības. Bauskas dzīves rīcība, nepārbaudot informāciju, pirms to publicēt, ir vērtējama kā neprofesionālisms un kā bezatbildīga darba pienākumu izpratne.

pirms 9 gadiem, 2011.10.29 23:19

un

variet trīs reizes minēt kurš taisās privatizēt, tādēļ jakauc ka naudas nav lai bez sāpēm varētu iekampt

pirms 9 gadiem, 2011.10.25 15:28

?

Cik zinu, tad Bauskas slimnīcā tiek sniegta neatliekamā palīdzība visu diennakti tur dežurē ārsti. Vienīgā problēma līdz slimnīcai jātiek pašiem. Ja sauksiet "ĀTROS" tad aizvedīs uz Jelgavu vai Rīgu pat ar galvassāpēm. Arī man diemžēl ir šī rūgtā pieredze, izsaucu "Ātros" un kamēr gaidījām kad atbrauks, mammīte nesagaidīja

pirms 9 gadiem, 2011.10.25 13:40

ai

Mūsu darba kolēg. arī nespēja izgla'bt,jo ātrie 3 mašinas pa Jelgavu braukalē!Atbrauc pēc 25 min. un konstatē nāvi! Slepkavnieciskās reformas--urrrā' jums!

pirms 9 gadiem, 2011.10.25 11:53

uldis

Es vienmēr esmu iestājies par Bauskas slimnīcas saglabāšanu valsts slimnīcas statusā un to darīšu arī turpmāk. Joprojām uzskatu, ka šeit ir jāsniedz neatliekamā palīdzība Bauskas novada cilvēkiem. Arī dzemdību nodaļa būtu jāatjauno. Absurds, kas notiek šīs reformas ietvaros.
Diemžēl uz šo reformatoru sirdsapziņas ir kārtējā Bauskas cilvēka dzīvība! Vakar, "ātrās" palīdzības neātrās darbības rezultātā zaudējām mūsu kolēģi un labu autobusa vadītāju Jāni Paškoni. Visdziļākā līdzjūtība ģimenes locekļiem! Ja ātrā palīdzība būtu Bauskā un vestu slimnieku uz Bausku, kā agrāk, dzīvība būtu glābta 10 minūšu laikā..... Jānim dzīve neveiksmīgās reformas dēļ aprāvās spēka gados Rīgā ceļā uz Rīgas slimnīcu...... tikai 54 gados.....

pirms 9 gadiem, 2011.10.25 11:02

?

latvija samazinas iedzivotaju skaits, respektivi vairs nau vajadzigi tik daudz arsti , skolotaji.
Saprotams ka pensionariem ar valsts pameshanu ir grutak bet tas jau nenozime ka uz 1 pensionaru jabut 12 arstiem vai uz 1 skolnieku 10 skolotaji

pirms 9 gadiem, 2011.10.24 23:46

cements

Viss tiek samazināts, likvidēts, bet šamā iestādē tik remontē, krāso, maina. Kam?

pirms 9 gadiem, 2011.10.24 22:31

es

Šī nu noteikti nav muļķu pilsēta! šinī valstī un šinī pilsētā, viss ir iespējams, ja Tev ir daudz naudas (ja esi to veiksmīgi sazadzies)...

pirms 9 gadiem, 2011.10.24 20:56

LILAI

Vai nevarētu "gudro domu" vēlreiz un latviski?

pirms 9 gadiem, 2011.10.24 20:43

LILA

agātie var aizbraukt uz ārzemēm ārstēties, bet mums, veciem mirstīgajiem, kā arī bērniem nav iespējas pat savā valstī ārstēties – par visu bargi jāmaksā no saviem grašiem.
vl-jus izlabs bebila tauta

pirms 9 gadiem, 2011.10.24 19:30

ups

zeltins ar drozdovsku mahinatori job...ie!Sev mājas cel,dačas pērk un shemo!H..i jums!!!

pirms 9 gadiem, 2011.10.24 18:52

@@@

Slima sabiedrība --- daļai rādās jau baltās pelītes slimnīcas ārstu halātiņos
Tiešām -- šādiem psihopātiem vieta psihenē, -- tādiem Bauskas slimnīca nepalīdzēs

pirms 9 gadiem, 2011.10.24 17:31

***

Te kādam vieta psihenē.
Kā var privatizēt to, ko nevar privatizēt, jeb pareizāk sakot nav iespējams privatizēt. Ir daudz un dažādi likumi par valsts un pašvaldības īpašumu privatizēšanu.
Novada domei vienreiz pa visiem laikiem vajadzētu tautai saprotamā valodā izstāstīt ko un kā ir iespējams privatizēt. Un pateikt kas notiks tālāk ar poliklīniku un slimnīcu.

pirms 9 gadiem, 2011.10.24 16:44

Zeltiņš -darbonis

kā es veikli dabīju ES naudu, daļu poliklīnikā ieliku, otru daļu ieliku savās jaunbūvēs, bet nu derētu to poliklīniku noprihvatizēt, jo kāpēc gan ne - kur tad tā tautiņa nāks, ja ne pie manis uz MANU poliklīniku.


24/10/2011
prihvatizētājs Zeltiņš

pirms 9 gadiem, 2011.10.24 14:59

Lietotāju raksti