Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundāles novada vadītājs uzskata, ka ir nepiemērots laiks Saeimas atlaišanai 6

Saistībā ar Valsts prezidenta lēmumu atlaist Saeimu Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis ("Cilvēkiem un zemei") aģentūrai LETA pauda, ka to vajadzējis izdarīt jau agrāk, pirms 10.Saeimas vēlēšanām, bet tagad šim solim ir nepiemērots laiks."Tagad šim solim ir ļoti nepiemērots laiks gan no ekonomiskās, gan no politiskās stabilitātes, gan arī no ētiskā viedokļa - saistībā ar paša Prezidenta vēlēšanām," skaidroja Okmanis.Savukārt Saeimas lēmumu neizdot KNAB kratīšanai Aināru Šleseru (PLL) Okmanis vērtē, kā "ļoti, ļoti negatīvu"."Pašvaldības darbu tas ietekmēs negatīvi, jo priekšvēlēšanu laikā nopietns likumdevēja un valdības darbs attīstības aktivitāšu virzienā nav gaidāms. Var aizkavēties darbs pie jaunā Nacionālā attīstības plāna un struktūrfondu programdokumentu 2014.-2020.gadam izstrādes, neskaidrība ar 2012.gada budžetu, jo to sāks izstrādāt jaunā valdība. Maz ticams, ka nopietni tiks turpināts darbs pie valsts un pašvaldību autoceļu uzlabošanas programmas un tamlīdzīgi," skaidroja Rundāles novada domes priekšsēdētājs."Iedzīvotāji ir apmierināti ar Valda Zatlera lēmumu, jo, viņuprāt, ir nosaukts galvenais vainīgais visām nelaimēm - 10.Saeimas deputāti," secināja Okmanis.Okmanis rotācijas kārtībā līdz šā gada septembrim ir arī Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) Zemgales Attīstības padomes (ZAP) priekšsēdētājs.Kā ziņots, Valsts prezidents Zatlers 28.maijā ierosināja Saeimas atlaišanu, pamatojoties uz Satversmes 48.pantu. Tagad Centrālajai vēlēšanu komisijai jārīko referendums, kurā tautai būs jālemj, vai tā atbalsta Saeimas atlaišanu. Ja Latvijas pilsoņi nobalsos par parlamenta atlaišanu, tiks rīkotas jaunas Saeimas vēlēšanas.Savā runā Zatlers akcentēja, ka 26.maija Saeimas balsojums, kas nedeva atļauju Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam veikt kratīšanu Saeimas deputāta Aināra Šlesera (PLL) dzīvesvietā, "ir kā sirēna, kas brīdina par nopietnu konfliktu starp likumdevēju un tiesisko varu". Saeima savā balsojumā izrādīja necieņu pret tiesu varu, uzsvēra Zatlers, un tā nav pirmā reize - 9.Saeima neapstiprināja amatā ģenerālprokuroru, kuru virzīja tiesu varas augstākā amatpersona.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

heija

Vietējam mazam baroninam kas nepatik?Viss tev ir ko kunksti?Tauta sprāgst,bet tev pajāt?Muti ciet!

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 21:19

cilvēks

Interesantii, kad tad būs vispiemērotākais laiks? Jas gribam beidzot tikt uz priekšu pa lielam, tad ir nedaudz jāapstājas un tad ar jaunajiem spēkiem luz augšu, tik uz augšu.

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 13:09

rss

bails paliek Okmanim ka tik nesak kratit navadus.

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 09:46

nebaušķeniece

Ja palasa divu novadu vadītāju viedokļus šajā jautājumā, tad vienam tas ir tāds pats kā tantei no tautas, savukārt otram tas ir argumentēts un izprotams. Tad tiešām jāpiekrīt baušķeniecei - vairāk tādu kā Okmanis

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 09:33

baušķeniece

Vairāk tādu kā Okmanis. Tur viņiem Rundālē viss notiek, vislielākā kārtība, tik daudz aktivitāšu, prot novērtēt uzņēmējus. Labi sakārtotas lietas novadā.

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 09:21

broņs

vietējais pagasta baroniņš? gan jau līdz jums arī tiks

pirms 9 gadiem, 2011.05.31 08:51

Latvijā un pasaulē