«Sabiedriskais autobuss» dosies reisā ar 1. janvāri 59

Kārtējo reizi mainās pasažieru pārvadātāji maršrutā Rīga–Bauska. Ar 1. janvāri pasažierus apkalpos SIA «Sabiedriskais autobuss». Tā ziņo valsts SIA «Autotransporta direkcija» (ATD) preses pārstāve Sandra Maļuha.SIA «Aips» pēdējo reisu uz Rīgu veiks 31. decembrī. Šo maršrutu vietējais uzņēmējs atguva 2011. gada augustā, kad pusotru gadu tajā bija strādājusi SIA «B-Bus». «Aips» valdes priekšsēdētājs Uldus Kolužs skaidro, ka šajās dienās pieņemts lēmums par aptuveni 20 šoferu atbrīvošanu no darba: «Es pilnībā nepiekrītu konkurenta konkursā piedāvātajai cenai. Joprojām uzskatu, ka tā ir nereāla un apzināti samazināta. Tas darīts tikai tādēļ, lai pārvadātājs iegūtu šo maršrutu. Baidos, ka par to vēlāk nāksies maksāt pasažieriem, kad uzņēmējs pārliecināsies, ka ar tādu piedāvāto cenu nevar nodrošināt līgumā paredzētos pakalpojumus.»SIA «Sabiedriskais autobuss» vadītājs Vitālijs Komars, kurš savulaik vadīja uzņēmumu «Blagovest Tur», vēlāk «B-Bus», atsākot darbu Bauskas maršrutā, «Bauskas Dzīvei» pauda pārliecību, ka šoreiz atgriešanās būs uz ilgāku laiku. Līgums ar ATD noslēgts uz diviem gadiem. Uzņēmējs cer, ka līdz 2014. gada beigām būs beigušies visi tiesu darbi un līgumu par strādāšanu Bauskas maršrutā varēs noslēgt uz ilgāku laiku. V. Komars apliecināja, ka ir sagādāts pietiekams autobusu skaits, ir arī šoferi: «Vidējā mēnešalga šoferim uz rokas būs 350 latu. Domāju, ka nokomplektēsim labu komandu. Autobusu apkalpes stacija, tāpat kā agrāk, atradīsies Saulainē, firma izmantos Bauskas autoostu, biļetes varēs nopirkt autoostas kasēs. Braukšanas maksu nav paredzēts mainīt. Vēlos precizēt, ka to nenosakām mēs, bet gan Autotransporta direkcija.» «Bauskas Dzīve» atgādina, ka 2009. gada janvārī «Blagovest Tur» darbu sāka ar daudzām negācijām. Krietni tika paaugstinātas biļešu cenas, par ko nebija informēti pasažieri. Braucēji nebija iepazīstināti ar izmaiņām autobusu kustības sarakstos.

Pievieno komentāru

Komentāri 59

iecavniece

Pirmo nedēļu pēc liela pārtraukuma"izbaudu" sabiedriskā transporta maršruta Bauska - Rīga "burvību". Paldies jaunajai kompānijai "Sabiedriskais transports" jeb kādreizējais "Bbuss"par parodijbusiņiem - vai tiešām tas ir normāli, ka starppilsētu autobuss (nez, vai to var saukt par autobusu) ir tik mazs? - ne vietas, kur apsēsties, ne vietas kur sēdēt. Saprastu, ja vien reizēm veidotos šāda situācija, bet nu sastopos ar to katru dienu. Korumpētie pārvadātāji! Un vēl 1,60Ls atļaujas prasīt! Un atvainojos par nezināšanu, bet kur tad palika "Bbuss" glaunie autobusi?

pirms 8 gadiem, 2013.03.28 22:17

Mare

Mīļie baušķinieki - par jums ņirgājas. Es tuvējās vēlēšanās nebalsotu par šo domi, kura noslēdza līgumu ar tik jauku pārvadātāju kā Sabiedriskais transports. Paldies viņiem, tas bija neiazmirstams piedzīvojums atgriezties 20 gadus tālā pagātnē!!!!!

pirms 8 gadiem, 2013.03.25 16:06

rigns

ārprāc, trūkst vārdu, ko nācās šodien pieredzēt.... no rīgas 14.30- iekāpu nezināmas izcelsmes busā, kas līdzinājās vecam miskastes konteinerim, kurš vispār brīnos kā nonāca līdz paredzētajam maršrutam... protams stāvēju kājās, kas man īsti nesagādā problēmas, bet šādā "autobusā" pat lāga nebija KUR stāvēt, lieki teikt par vietām sēdvietās, kur lielāks vecis vnk aizņem visu solu!!!!!!! šitādus četrriteņu krāmus vispār izlaiž cauri tehniskajai apskatei?????????????

pirms 8 gadiem, 2013.02.08 21:09

Inese

Vai tiešām tik grūti ir ieslēgt siltumu??? Čeļš līdz Rīgai paiiet vienā trīcēšanā, tā cik auksti ir jaunajos autobusos!!!!!

pirms 8 gadiem, 2013.01.21 09:33

Ellai

Mācies, meitiņ:
vārds AR palīdz izteikt darbību, kas sākas kādā noteiktā datumā.
Ar vārdu NO apzīmē darbību, kas sākas kādā noteiktā laikā un turpināsies LĪDZ kādam noteiktam laikam. Šajā gadījumā tas nav zināms.
Auzāns ir diplomēts latviešu valodas pedagogs.

pirms 8 gadiem, 2013.01.03 07:40

pacentos

http://gogassaraksts.wordpress.com/category/par-labu-latviju/lpplc/aleksandrs-brandavs/

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 22:43

uz rīgu braucu ar lielu un ērtu atobusu (biju sajūsmā par sabiedrisko autobusu) kad grasijos doties atpakaļ uz bausku biju šokā . pie platformas piebrauca maz sarkans autobus, ja to vispār var nosaukt par autobusu.

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 22:32

bam bam

prieks, ka visi ir tādā sajūsmā par tiem "krutajiem" sarkanajiem busiņiem, kurus par autobusu ir grūti nosaukt!

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 20:09

Gatis

Ja jums ir kādas sūdzības, iesaku uzreiz par tām informēt Autotransporta direkciju. www.atd.lv Sudzibaa jānorāda konkrētais autobuss un konkrētais reiss, citādi no taa nekāda jēga nebūs.
P.s. Vai kāds zin, kādi būsi kursē maršrutaa Rīga - Vecumnieki ?

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 13:44

io no rio

jā, 1. janvāris bija ekstrēms. AUTOBUSA 47-47 reiss ap puspieciem pēcpusdienā bija tāds pasākums, ka rodas jautājumi: kas ir priekš kam- autobuss priekš cilvēka vai kā, ja reiz pasažieru pārvadāšana ir pakalpojums iedzīvotājam.tam šoferim bija neskaidrības šajā lietā, jo galvenais bija paredzētajā laikā atstāt autooostu, neskatoties, ka uz perona stāv pasažieri. deguna priekšā aizvēra durvis cilvēkiem ar 1,5-2 gadu vecu bērnu uz rokām. tad attaisīja. viens jaunietis aktīvi aizrādīja. tad šōferītis aizdieba pēc apsargiem. tas jau kļuva vismaz interesanti. kaut ko tādu man nācies piedzīvot pirmo reizi, kad buss aiztaisa durvis un nevēlas uzņemt visus braucējus uzsākot reisu. nu to, ka strappieturās nepietur, ir piedzīvots, bet... lūgums V. Auzānam ( viņš rakstīja šo rakstu) papētīt jaunos pārvadātājus, jo visi todien braucošie bija vismaz vieglā šokā par notiekošo ar 47-47 .

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 11:12

lita

1.janvārī autobusa EK4747 jaunā pārvadātāja šoferis netaisīja vaļā durvis, jo teica, ka viņam laiks braukt. Apmēram 10 cilvēki stāvēja aiz durvīm. teicām, ka izsitīsim viņam brilles, ja nepaņems autobusā. Tad atvēra durvis un ielaida. MURKS UN VIENĪGS MURKS.Par šo ziņošu vadītājiem.

pirms 8 gadiem, 2013.01.02 08:44

AUTOBUSS

VISS IR LABI... TIK VAJAG AUTOBUSU NUMERACIJU REDZAMA VIETA NEVIS TO
BBUS TOUR

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 22:21

ildze

nākošajās vēlēšanās noteiktii balsošu par Uldi, jo atkal gribu braukt sagrabējušos busos

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 21:32

Paldies jaunajam pārvadātājam par to, ka tagad jūtos ērti un komfortabli!
Un man vairs nav kauns kāpt iekšā autobusā, kas iet uz Bausku! Agrāk kaunējos, jo visiem autobusi kā autobusi, tik Bauskai miskastes..
Lai dzīvo Vitālijs Komars!

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 21:26

Ginta

Es arī šodien braucu reisā uz Rīgu un atpakaļ. Jāsaka - uzreiz jutu kvalitātes atšķirību. Šie autobusi galvastiesu (vismaz) pārāki par Aipa busiem - vai tad to jūs patiešām neredzat? :) Saprotu, ka vietējos uzņēmējus ir jāatbalsta, bet man patiešām bija noriebies braukt aukstajās klaberkastēs. Arī es esmu braukusi slavenajā autobusā, kuram aizmugurē sniga iekšā sniegs. Esmu salusi, vasarās - burtiski smakusi nost no karstuma. Šodien abus virzienus izbraukāju ar ērtībām. Un arī autoostā nebija kauns, ka uz citiem peroniem piebrauc moderni autobusi - bet uz 6. platformu "sazin kas uz 4 riteņiem".

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 20:45

ļipa

izbraucu turp uz Bausku un atpakaļ uz Rīgu, - esmu apmierināta
ar Aipsu nesalīdzināt -divu galvastiesu pārāks jaunais pārvadātājs

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 19:49

Lai kāds pamēģina pateikt, ka aipam ir nepieklājīgi šoferi. Šodien 5 minūtes pirms atiešanas laika piebrauca autobuss. Kad bija pienācis atiešanas laiks (16:20) durvis tika aiztaisītas, lai gan visi vēl nebija iekāpuši. Šoferis aizbildinājās ar to, ka viņam 16:20 ir jāizbrauc, lai gan pēc tam 10 minūtes notika čakarēšanas par to, ka viņš kavē grafiku, un beigās vēl viņš pasauca apsardzi, lai gan šajā laikā varēja mierīgi paspēt visus ielaist autobusā.

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 18:08

pasažieris

Gaidīju šorīt autobusu Rīga-Bauska, kuram plkst.8,16 bija jābūt Iecavā, bet nesagaidīju. Nākošais reiss ieradās plkst. 8,45 #setra#, salons silts, bet piesmēķēts. Tā, ka darbu jaunā gada rītā nācās nokavēt.

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 16:29

braucēja

Gribu padalīties par pirmo braucienu no Rīgas uz Bausku 1, janvārī ar jauno pārvadātāju.
Paredzētais reiss 12.50 no Rīgas. Gaidām piebraucam solīto " kruto" autobusu, jo lūk. no AIPA autobusiem esot kauns, kas iebrauc Rīgas autoostā. Tad nu mums pieripoja pieturā mazs, sarkans, aprakstīts , bezgala " kruts" skolēnu pārvadāšanai domāts autobusiņš, bet ar uzrakstu Rīga- Bauska. Kāpjam iekšā. Biļetes par 2.15 bijām iegādājušās kasē. Autobuss, auksts, nemājīgs, piesmēķēts. Iekārtojamies, bet kājas tā īsti nav kur likt. Nu varbūt skolēniem jā, bet ne pieaugušiem cilvēkiem. Līdz Bauskai gan autobusiņš uzsila, bet kājas tā notirpa, ka knapi no autobusa varējām izkāpt. Lūk kāds autobuss tika piedāvāts svētku dienā. Tāpēc,mīļie cilvēki, neskaudīsim AIPAM, jo redz no vilka bēgot, tāpat lācim uzskrienam.
Laimīgu Jauno gadu visiem braucējiem!

pirms 8 gadiem, 2013.01.01 15:38

Latvijā un pasaulē