Sagādāti tūkstoš latu māsu ārstēšanai 2

Iecavas jauniešu padomes rīkotajā labdarības pasākumā māsu Santas un Alises ārstēšanai savākti vairāk nekā tūkstoš latu.Tāda pirms 12. decembrī notikušā vērienīgā labdarības pasākuma arī bijusi rīkotāju prognoze, ņemot vērā ekonomisko situāciju, «Bauskas Dzīvei» stāsta padomes vadītāja Laine Baha. «Šo naudu tagad ieskaitīsim labdarības organizācijas «palidzesim.lv» kontā ar speciālu norādi, to izmantos abu māsiņu izmeklēšanai un mediķu konsultācijām ārzemēs,» skaidro L. Baha. Jau ziņots, ka Iecavas novada iemītniecēm – sešgadīgajai Santai un četrgadīgajai Alisei – ir rahīts, kas apgrūtina pārvietošanos un kavē augšanu. Meitenēm var palīdzēt ar koriģējošu operāciju, ortopēdiskajiem apaviem un kalciju saturošiem medikamentiem.Ārvalstu mediķu konsultācija Santai un Alisei vajadzīga tāpēc, ka viņu ārstēšana sākta pavēlu. Tā kopumā maksās ap 1700 eiro. Tāpēc savāktās naudas pietiks arī jaunām drēbēm, apaviem un Ziemassvētku dāvanām abām meitenītēm. To vidū būs rakstāmgalds Santai, kura nākamgad ies skolā, kā arī dators, sola L. Baha.Jauniešu iecere bija 12. decembrī pārvērst Iecavu «labdarības oāzē», ar daudzveidīgiem muzikāliem un vizuāliem priekšnesumiem iesaistot iespējami vairāk ļaužu. Tas arī izdevies, visur valdījusi sirsnīga un līksma gaisotne, īpaši Santas un Alises klātbūtnē, «Bauskas Dzīvei» stāstīja vairāki koncerta, diskotēkas un balles apmeklētāji.Lai gan pieaugušie bija mazākā skaitā, nekā gaidīts, tomēr skolēnu mākslas darbu izsolē māsu ārstēšanai savākti vairāk nekā 200 latu, stāsta L. Baha. Visiekārotākais priekšmets bijis Zālītes speciālās internātpamatskolas jauniešu darināts māla ezītis, kas nosolīts par 27 latiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

a kur raksta autors, vai ;sis raksts te pats uzrakstījās!

pirms 10 gadiem, 2009.12.21 18:04

Laine Baha

Šī informācija ir sagrozīta: "Ārvalstu mediķu konsultācija Santai un Alisei vajadzīga tāpēc, ka viņu ārstēšana sākta pavēlu. Tā kopumā maksās ap 1700 eiro. Tāpēc savāktās naudas pietiks arī jaunām drēbēm, apaviem un Ziemassvētku dāvanām abām meitenītēm. To vidū būs rakstāmgalds Santai, kura nākamgad ies skolā, kā arī dators, sola L. Baha."

ŽĒL!! :(

Ārvalstu mediķu konsultācija ir nepieciešama, sīkākai izmeklēšanai, lai zinātu ko un kā precīzāk medicīniski darīt slimības seku mazināšanai. Izmaksu ziņā tas ir 1400 eiro abām meitenēm.
Savāktā ziedotāju nauda tiks ieskaitīta "palīdzēsim.lv" kontā ar norādi Santai un Alisei, un no šīs naudas tiks segtas analīžu izmaksas, nevis iegādātas drēbes, apavi, Ziemassvētku dāvanas, rakstāmgalds un dators.

Rakstāmgaldu, datoru, drēbītes, apavus un citas mazās dāvaniņas papildus naudas ziedojumiem, saziedojuši citu labvēļi, kas šīs lietiņas nodod kā dāvanas meitenēm.

Ziedotāju naudiņa aizies galvenajam mērķim - REHABILITĀCIJAI!!!!!

Lūdzu, nemaldiniet pasākuma apmeklētājus un ziedotājus, kas aiz tīras sirdsapziņas ziedoja naudiņu meitenīšu rehabilitācijai, nevis lai iegādātos mantas. :/

Darba grupas vārdā - Laine Baha.

pirms 10 gadiem, 2009.12.21 16:27

Latvijā un pasaulē