Saistībā ar militāristu mācībām gaidāmi ievērojami transporta ierobežojumi virzienā uz Bausku un Ainažiem 5

Saistībā ar militāristu mācību "Baltic Eagle 2009" noslēgšanos tuvākajās dienās paredzēti ievērojami transporta ierobežojumi uz ceļiem virzienā uz Bausku un Ainažiem, jo pa šiem ceļiem pārvietosies militārā transporta vienības.Kā informēja mācību "Baltic Eagle 2009" Preses centra virsniece virsleitnante Inese Kočote, rīt, 17.jūnijā, no plkst.8 militāro transporta līdzekļu kolonna pārvietosies maršrutā Kadaga - Baltezers - Rīgas apvedceļš - Salaspils - Rīgas HES - Bauskas šoseja - Grenctāle. Tāpat rīt no plkst.12 līdz 15 militāro transporta līdzekļu kolonna pārvietosies maršrutā Kadaga-Ainaži, bet no plkst.14 militāro transporta līdzekļu kolonna pārvietosies maršrutā Kadaga - Baltezers - Rīgas apvedceļš - Salaspils - Rīgas HES - Bauskas šoseja - Grenctāle.18.jūnijā no plkst.11 militāro transporta līdzekļu kolonna pārvietosies maršrutā Kadaga - Baltezers - Rīgas apvedceļš - Salaspils - Rīgas HES - Bauskas šoseja - Grenctāle, bet no plkst. 13 militāro transporta līdzekļu kolonna pārvietosies maršrutā Grenctāle - Bauskas šoseja - Rīgas HES - Salaspils - Rīgas apvedceļš - Baltezers - Kadaga.19.jūnijā no plkst.11 militāro transporta līdzekļu kolonna pārvietosies maršrutā Kadaga - Baltezers - Rīgas apvedceļš - Salaspils - Rīgas HES - Bauskas šoseja - Grenctāle.Kā skaidroja Kočote, no Lietuvas mūsu valstī ieradīsies smagā militārā tehnika, lai no Ādažu bāzes uz Lietuvu aiztransportētu mazāka gabarīta tehnikas vienību.Nacionālie bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām, lūdz ar izpratni izturēties pret iespējamiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem. Bauskas rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Linda Zubāne atgādina, ka militārās tehnikas pārvietošanos uzrauga militārā policija. Transporta līdzekļu vadītājiem jāseko militārās policijas rīkojumiem, vajadzības gadījumā jāapstājas brauktuves malā un jāpalaiž kolonna. Ziņu aģentūra LETA informē, ka rīt, 17.jūnijā, plkst.11 Ādažos notiks mācību noslēguma ceremonija. Ceremonijā piedalīsies Sauszemes spēku komandieris pulkvedis Dzintars Roga, Igaunijas Sauszemes spēku štāba pārstāvis majors Jāks Mē un Lietuvas Sauszemes spēku Motorizētās Kājnieku brigādes pārstāvis "Dzelzs vilks" pulkvedis Vilmats Tamošaitis.Šo mācību pamatuzdevums ir veikt Baltijas bataljona kaujas gatavības novērtējumu, kā arī uzraudzīt vērtēšanas gaitu atbilstoši NATO standarta procedūrām. Mācībās piedalījās vairāk nekā 1100 karavīru.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

ddd

es tak teicu,ja nezini,tad nevarķi!Pirmkārt,tā nav mūsu tehnika,otrkārt, iet runa tikai par smago tehniku un ja vajag,tad nav problēmu,varu uzlikt kāju arī!Atradies speciālists!

pirms 11 gadiem, 2009.06.17 13:27

dana

Tā par to spiedienu nav muļķība.
Es tikai nesaprotu, kapēc mēs nevarētu lepoties ar vismaz to, kas mums vēl ir ? Piemēram ,kā Krievija, tur visos svētkos militārās parādes un tehnikas demonstrējumi ir tāadi svētkii un visi, gan bagāti, gan nabagi priecājas. 1100 karavīri, vienreizēji!
Tur ir mūsu nauda! Nu tad vēl to nenolaidīsim! Nekā jau tagad vairs nav. Leposimies ar to, kas palicis!

pirms 11 gadiem, 2009.06.17 10:41

to-ddd

ddd- ar ko tad tu taisies karot- Latvijas bruņotie spēki---zirgam jāsmejas.......ja tev liekas ka spiediens uz kvadrātcentimetru ir tik mazs paliec kāju zem riteņa tai tehnikai-----varbūt kaut ko sajēgsi-----nav obligāti savu muļķību demonstēt visiem.....

pirms 11 gadiem, 2009.06.16 22:53

ddd

to hmm
muti pievaldi,ja neko nesajēdzi!armijas mašīnām riepu spiediens uz vienu kvadrātcentimetru ir mazāks,nekā tava resnā pakaļa spiež uz zemi!!!un muļķis esi TU!

pirms 11 gadiem, 2009.06.16 19:38

Hmm

Citēju:
" Kā skaidroja Kočote, no Lietuvas mūsu valstī ieradīsies smagā militārā tehnika, lai no Ādažu bāzes uz Lietuvu aiztransportētu mazāka gabarīta tehnikas vienību"

Tad ko, - čakarēs jau tā sa***os ceļus tās Smagās tehnikas vienības!!
Ble, izformēt visus tos liekēžus!
Tur savi 500 ļimoni noteikti atrastos
.. ble -- alvas zaldātiņi muļķu valstī!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.16 18:27

Latvijā un pasaulē