Sasaukta ātrā sēde Bārbelē 9

Bārbeles pagasta padomes kārtējā ārkārtas sēde notika 6. oktobra rītā.Par sēdes jautājumu informē Bārbeles pagasta padomes priekšsēdētājs Oskars Reķis: «Steidzīgi vajadzēja piekrist mežu transformācijas projektiem saistībā ar diviem nekustamajiem īpašumiem «Aļņu muiža» un «Veguss». Ierīkojot šajā projektā elektrolīniju, nākas ieguldīt ievērojamus līdzekļus. Piedaloties pašvaldībai ar nelielu summu, šis apjoms tomēr samazinās.»Ārkārtas sēdes secība gan izraisīja neizpratni opozīcijas deputātos. Stāsta Bārbeles pagasta padomes deputāts Ilgars Krauze: «Pa telefonu piezvanīja un informēja, ka sēde notiks pulksten 8.15. Sagaidīju deputātu Aivaru Valpēteri, un gājām iekšā. Izrādījās, ka esam nokavējuši un lēmums jau pieņemts. Pozīcijā ir četri deputāti, kas ir pilnīgi pietiekami kvorumam un nobalsošanas likumībai. Pārbaudījām pulksteni, zvanot pa mobilo telefonu, kur apstiprināja, ka ir 8.16. Iemeslus tik ātrai procedūrai tā arī nesapratām.»Priekšsēdētājs Oskars Reķis atbildēja, ka vajagot ievērot kārtību un noteiktos laikus.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Valpeters

Cienita zinataja nakosreiz kad aiz durvim noklausaties skatieties ari uz pulksteni jo ja jus bijat pagasta padome tad nevarejat zinat ko mes ar KRauzes kg tur darijam jo atradamies biblioteka.vel butu velams jusu uzvardins lai var zinat savu labveli.ar ceribam uz drizaku iepazisanos

pirms 12 gadiem, 2008.10.17 18:05

zinātājai

Ja nezini, nemelo. Vai vispār saproti par ko runā.

pirms 12 gadiem, 2008.10.13 08:47

Zinātāja

Deputāts I.Krauze atkal kārtējo reizi melo. Es arī tajā rītā biju pagasta padomē un dzirdēju kā A. Valpēters un I. Krauze negāja uz padomes sēdi, bet skaļi diskutēja bibliotēkā, tāpēc arī nokavēja.

pirms 12 gadiem, 2008.10.12 22:34

Bauskas acs

kādam sods reiz būs jasaņem par šiem nemitīgajiem nesmukumiem pret opozīcijas deputātiem un visiem pagasta iedzīvotājiem kopumā

jāsteidzas ir līdz apvienošanai, ko lai dara, gan jau vēl būs kāds triks

pirms 12 gadiem, 2008.10.09 12:48

...

Kam pieder šie abi nekustamie īpašumi,ka tik liela steiga?

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 10:22

Virza

Ja tādos tempos var pieņemt lēmumu, atliek domāt, ka tam apakšā ir kāda blēdība. Ko citu lai secina? Minūtes laikā pat nevar izanalizēt lēmuma pamatojumu. Kur paliek diskusija? Vai šeit arī pārņemta Saeimas darba forma "īkšķis"?

pirms 12 gadiem, 2008.10.08 09:41

Latvijā un pasaulē