Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Seno deju grupa «Galms» sniedz deju koncertu Lietuvā

Piektdien, 22.novembrī, Bauskas pils seno deju grupa «Galms» ar īpašu koncertprogrammu uzstājās Lietuvā, Biržu pilī, kurā notika konference, kas veltīta Arsenāla ēkas rekonstrukcijas pabeigšanai.

Konferenci noslēdza deju grupas «Galms» koncerts, kuru atzinīgi vērtēja gan konferences dalībnieki, gan Biržu muzeja vadība un speciālisti.

Konferencē uzstājās vairāku muzeju speciālisti no Lietuvas, Polijas un Zviedrijas. Šobrīd Arsenāla ēkā atrodas konferenču zāle un Biržu muzeja ekspozīcijas. Nākotnē tur plānots ierīkot restaurācijas centru.

Biržu pilī seno deju grupa uzstājās jau otro reizi. Pirmo reizi deju grupa «Galms» tur uzstājās, pilsētas svētku ietvaros, 2009.gada augustā.

Nākošais «Galma» koncerts paredzēts Bauskas pilī, 7.decembrī plkst. 17. Koncerta laikā skatītājiem būs iespēja redzēt kā atšķīrās dejas maniere, izpildījums un kostīmi galmā un vienkāršo iedzīvotāju vidū. Koncertu papildinās, jauni, iepriekšējos koncertos vēl neizmantoti, rekvizīti – ziedu vītnes un salmu vainagi.

Pievieno komentāru

Lietotāju raksti