SIA «Kvēle» tirgos pārtikas preces 9

Bauskas uzņēmējs Ģirts Karpovičs nolēmis dažādot piedāvāto pakalpojumu klāstu. Dažās vietās Bauskā no 1. jūlija līdz pat gada beigām iecerēta pārtikas produktu tirdzniecība. Bauskas pilsētas Domes sēdē 18. jūnijā deputāti atbalstīja lūgumu atļaut SIA «Kvēle» pārtikas preču tirdzniecību no šim nolūkam paredzētām pārvietojamām iekārtām Bauskas Rātslaukumā, autostāvlaukumā pie Pilskalna, kā arī Dārza un Slimnīcas ielas krustojumā. Pašvaldības nodeva katrai tirdzniecības vietai mēnesī noteikta 15 latu.Ģ. Karpovičs «Bauskas Dzīvei» skaidroja, ka iecerēts tirgot dažādas pārtikas preces, no kurām dažas varētu gatavot turpat uz vietas. Pieteiktas trīs tirdzniecības vietas, taču uzņēmējs izvērtēs, vai izmantot tās visas vai pāris. Noteicošā būs pircēju ieinteresētība. «Šajā laikā katrs uzņēmējs meklē jaunas darbības formas. Ja iecere izdosies, būšu radījis arī kādu papildu darba vietu,» tā Ģ. Karpovičs.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

v

kaadas atlaujas? nav jau vairs cilveeku, kas paarbauda

pirms 11 gadiem, 2009.06.21 22:10

ekonomika

Nu jau Karpoviča kungam jāizvērtē, vai tas atmaksāsies vai nē - vai cilvēkiem būs naudiņa par ko iepirkties, vai nē. Cilvēkiem ir ļoti daudz citu obligātu maksājumu - Bauskas siltumam, Vides servisam, Bauskas namsaimniekam, u.c., tā kā var arī nepalikt nekas no naudiņām pāri, bet nu viņam jau tas labāk zināms kā citiem. Un biznesā ne vienmēr ar likumu var nolemt, tāda nu ir tā brīvā tirgus specifika. Lai jau veicas!

pirms 11 gadiem, 2009.06.20 14:21

okey

Bauskaa trukst saldejuma pardeveju, kur ikdienaa varetu sho nashki nopirkt, neiegriezoties veikalaa....

pirms 11 gadiem, 2009.06.20 13:08

svētki

Tuvojas Bauskas pilsētas svētki un kantrī tusiņš. Cerams, ka visi deputāti atbalstīja šo ieceri un netika izvērstas diskusijas.

pirms 11 gadiem, 2009.06.20 12:38

zinu

nu lai izdodas, tikai cenas lūgums radīt samērīgas, ar lielveikalu piedāvājumu!

pirms 11 gadiem, 2009.06.20 12:34

Latvijā un pasaulē