SIA «Tilts» un SIA «Zauers» rekonstruēs divus no plānotajiem trim autoceļiem Rundālē 5

Divos Rundāles pagasta konkursos noskaidrots, ka SIA «Tilts» un SIA «Zauers» no Rīgas rekonstruēs divus no plānotajiem trim autoceļiem Rundālē. Trešā konkursa rezultāti vēl tiek izskatīti, aģentūra LETA uzzināja Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB). Rundāles pašvaldības konkursā par ceļa posma Mazrundāle-Vecrundāle rekonstrukciju uzvarējusi SIA «Tilts». Ceļu būvnieka piedāvātā kopējā līgumcena ir 55 549 lati (bez PVN). Rekonstrukciju plānots īstenot no šīgada septembra līdz 2010. gada 10. augustam.Savukārt konkursā par autoceļa posma Saulītes-Mazmežotne-Senči rekonstrukciju uzvarējusi SIA «Zauers», to apņemoties īstenot par 28 485 latiem (bez PVN). Darbus plānots pabeigt līdz 2010. gada 15. augustam.Saulaines-Sējēju ceļa rekonstrukciju, kuras konkursā darbu veicējs vēl nav noskaidrots, plānots īstenot no šā gada septembra līdz 2010. gada 10. augustam.LETA jau ziņoja, ka Rundāles pagasta pašvaldība bija izsludinājusi konkursus autoceļa posma Saulītes-Mazmežotne-Senči rekonstrukcijai, autoceļa posma Saulaine-Sējēji rekonstrukcijai un ceļa posma Mazrundāle-Vecrundāle rekonstrukcijai. Visi ceļu posmi atrodas Rundāles pagastā Bauskas rajonā.Šiem rekonstrukciju darbiem izmantos cukura rūpniecības restrukturizācijas un dažādošanas atbalsta finansējumu, kas ietaupīts agrākā konkursā.Rundāles pagasta padomes izpilddirektors Jānis Ercens iepriekš skaidroja, ka šajos trīs projektos izmanto ietaupīto no Upmalas ielas rekonstrukcijas konkursa aprīlī, kura rezultātā pašvaldība konstatēja trīskārt zemākas izmaksas.Iepriekš Rīgas ceļu būvētājs AS «A.C.B.» bija uzvarējis Rundāles pašvaldības rīkotajā pagasta Upmalas ielas rekonstrukcijas konkursā, piedāvājot vairāk nekā trīsreiz zemāku līgumcenu par plānoto, aģentūru LETA informēja Ercens.AS «A.C.B.» piedāvātā kopējā līgumcena bija 36 818 lati (bez PVN), bet pašvaldības sākotnēji novērtētā paredzamā līgumcena bija 108 225 lati (bez PVN).Dažādošanas atbalsts Rundāles pagastam tika piešķirts 207 224 latu apmērā.Cukura rūpniecības restrukturizācijas reģionā ietilpst pilsētas, kurās notika cukurbiešu pārstrāde, un rajoni, kuros 2006. gadā audzēja cukurbietes. Dažādošanas atbalstu starp rajoniem sadalīja, ņemot vērā cukurbiešu platības rajonā 2006. gadā.6. martā Rundāles pagasta padome parakstīja līgumu ar Lauku atbalsta dienestu par Upmalas ielas rekonstrukciju Pilsrundālē «Cukura rūpniecības restrukturizācijas programmā». Projektā paredzēta visas ielas asfalta seguma nomaiņa un ielas apgaismojuma izbūve. Darbi jāveic līdz šīgada 1. septembrim, iepriekš informējis Rundāles pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Niks

Jautaajums breecejiem .... Kaapeec Juus neieveleeja ? hmm...Vareetu tak visu te paarveidot pec sava praata... ak, jaa, bet Jums jau nemaz tas nebija suupulii ielikts ;))

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 14:01

mmmmm

Nu aizbrauc un paskaties uz to Rundāles pagastu vienīgā sakoptā vieta Rundāles pils!!!
Viss izcilākais ir apgaismes projekts viens vecs stabs aptīts ar drāti otrs jauns!!! Nu naturālākā pornogrāfija!
Tad tiešām labāk neko nebūtu darījuši!!!!! Bērnu laukumi kādi, ja tos var nosaukt par bērnu laukumiem!!!
Nebūtu tās Eiropas cukura naudas Ceļi tā ar netiktu remontēti un te nav nekāds pagasta nopelns! Jo vienu jau saremontēja posmu, kuru jau dabūja labot!!Lūk tā Nik!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.06 18:40

Brēcēja

Tas jau BIJA plānots un smuki iekļauts vēlēšanu programmā.

pirms 11 gadiem, 2009.07.06 08:01

vēlētājs

Malači, tā turpināt - gāzi grīdā !

pirms 11 gadiem, 2009.07.05 21:47

Niks

Ei, nu kur ir tie lielie breeceeji, ka neko Rundaales pagastaa nedarot?????

pirms 11 gadiem, 2009.07.05 18:31

Latvijā un pasaulē