Sniega dēļ apgrūtināti braukšanas apstākļi pa daudziem ceļiem 3

Šorīt sniega dēļ apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa daudziem valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Zemgalē un Vidzemē.Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa Tallinas šoseju no Bīriņu pagrieziena līdz Ainažiem, pa Vidzemes šoseju no Līgatnes līdz Veclaicenei, pa Valmieras šoseju no Braslas līdz Valkai, pa Daugavpils šoseju no Rīgas līdz Aizkrauklei, pa Liepājas šoseju no Rīgas līdz Apšupes krustojumam, pa Jelgavas un Bauskas šosejām, kā arī pa vairākiem Rīgas apvedceļa posmiem. Kā liecina ceļu uzturētāju "Latvijas valsts ceļi" operatīvā informācija, pēc intensīvās snigšanas šorīt uz ceļiem bija sniega kārta, tāpēc brauktuves tiekot tīrītas un apstrādātas ar pretslīdes materiāliem. Apgrūtināta braukšana ir arī pa vietējas nozīmes ceļiem daudzviet visā valstī. Šos autoceļus klāj piebraukta sniega vai ledus kārta, dažviet veidojas sniega sanesumi un brauktuves tikai fragmentāri tiek tīrītas un apstrādātas ar pretslīdes materiāliem, tāpēc, pārvietojoties pa tiem, autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem. "Latvijas valsts ceļi" lūdz autovadītājus izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un atcerēties, ka ceļu ziemas uzturēšanas līmenis uz dažādas nozīmes ceļiem atšķiras.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Nu piedodiet,bet Bauskas rajona padome pat nedomā par ceļiem. Izbraucot no Bauskas raj, ceļš ir tīrs, sniegs skaisti sašķūrēts pa malām, bet Bauskā... Nu gan nolaidušies līdz zemākajam līmenim.

pirms 11 gadiem, 2009.03.10 21:08

Kaimins

Liels Paldies Kaktina kungam,kas neskatoties uz Valsts"palidzibu"piensaimniekiem,atrod laiku un lidzeklus ar savu traktoru daleji notirit Adzunu ciema celus,savadak mes-nodoklu maksataji netiktu uz darbu....pasvaldiba par to ipasi nedomaa,-jo tos celus var izbraukt tikai ar traktoriem...Liels Paldies Kaktina kungam...

pirms 11 gadiem, 2009.03.10 12:04

Patriots

Vai celu dienests var kartigak tirit sniegu???nevis izbraukt pa galveno un aizskurejot visus krustojumus+lapsta pacelta10cm???degvielu nolej-jaaekonome???

pirms 11 gadiem, 2009.03.10 11:55

Latvijā un pasaulē