Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šonedēļ Bauskā izvedīs lapas 2

SIA «Vides serviss» aicina iedzīvotājus pieteikt lapu savākšanu no saviem īpašumiem, 4. – 7. novembrī zvanot pa tālruni 63922713. Vienojoties par ērtāko laiku un ņemot vērā pieprasījumu, uzņēmuma darbinieki lapas izvedīs nedēļas laikā.

Praktiskāk un dabai nekaitīgāk būtu ierīkot kompostēšanas vietu mājsaimniecības teritorijā, kur lapas satrūd. Ja nav iespējas vai nav vēlmes to darīt, iedzīvotāji var izmantot SIA «Vides serviss» piedāvāto risinājumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vecie zari

Ierosinu labāk vienreiz vai divreiz gadā organizēt zaru un nozāģēto veco koku savākšanu kā tas notiek citās Latvijas pilsētās. Lapas var ne tikai kompostēt, bet arī ar pļaujmašīnu sasmalcināt, bet zarus - itsevišķi, ja nav malkas apkure - kur likt? Dedzināt? Iegūto šķeldu var taču arī realizēt, ja pašiem nav kur likt.

pirms 6 gadiem, 2013.11.04 18:49

SIA "Vides serviss"

Šādu ierosinājumu nodrošināt organizētu zaru un nozāģēto koku savākšanu saņemam pirmo reizi. Ja no iedzīvotāju puses būtu lielāka interese, mēs noteikti informētu pašvaldību un rosinātu organizēt bezmaksas akciju.
Līdz šim SIA „Vides serviss” ar Bauskas novada pašvaldības atbalstu organizē atsevišķu atkritumu un lapu savākšanas akcijas trīs reizes gadā. Pavasarī un rudenī notiek lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijas, savukārt rudenī bezmaksas piedāvājam izvest kritušās lapas, jo ne visiem ir iespēja tās kompostēt vai ar pļaujmašīnu sasmalcināt.
Pēc Bauskas novada pašvaldības pasūtījuma izzāģējam vecos kokus, krūmus un zarus pašvaldības administratīvajā teritorijā, to pašu pēc vajadzības darām arī pie mājām, kas ir „Vides serviss” apsaimniekošanā.
Privātpersonām un uzņēmumiem zaru sasmalcināšanu „Vides serviss” piedāvā kā maksas pakalpojumu, informācija par to pieejama mūsu mājaslapā www.videsserviss.lv.

pirms 6 gadiem, 2013.11.08 11:57

Lietotāju raksti