Spodrības mēnesī drazas liek zem ābeles 2

Vairāku gadu garumā «Bauskas Dzīve» ir novērojusi, ka neizskaidrojams magnētisms piemīt skvēriņam, kas atrodas iepretim akciju sabiedrības «Bauskas tirgotājs» mēbeļu veikalam Rūpniecības ielā Bauskā.Katru pavasari zem ābeles tiek ierīkota nelegāla sadzīves atkritumu izgāztuve. Vēl pirms gadiem trim zem koka nomestās drazas pluinīja vējš, bet šopavasar atkritumi ir diezgan rūpīgi iesaiņoti maisos. Tiesa, paplašinās to daudzveidība, jo kaudzē ir parādījušās arī autoriepas. Viena to tām ir iekārta ābeles zaros.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nu jā

nav jau brīnums ka krāmē atkritumus uz ielas!jo ,lai būtu mazāka īres maksa,tad pastāv iespēja aiziet uz Bauskas namsaimnieku un atteikties no atkritumu tvertnes izmantošanas!TAD KĀ JŪS DOMĀJIET ,KUR TAS CILVĒCIŅŠ LIEK TOS ATKRITUMUS?

pirms 13 gadiem, 2008.04.25 19:49

cibinja

Dzīvoju iepretim šai drazu kaudzei, un varu teikt, ka šo atkritumu kaudzi veido ne jau tuvāko namu iedzīvotāji, bet nekauņas, kas dzīvo savrupmājās otrā pilsētas galā. Viņi agri no rītiem piebrauc ar savu auto un izliek vēsā mierā šos lielos, atkrituma maisus. Tas pats notiek ar tuvāko māju pagalmiem, kuros tiek ienesti, nomesti, labākā gadījumā iesviesti šo māju atkritumu tvertnēs. Tad sanāk, ka savrupmāju īpašnieki par savu atkritumu izvešanu nemaksā, bet maksājam mēs, kam ir slēgts līgums par atkritumu izvešanu. TĀ NAV GODĪGI!!!
Sūdzējāmies Vides servisam, atbilde: "Jūs neesiet vienīgie, kam šādas problēmas pastāv. Mēs neko nevar darīt un nezinām, kā ar to cīnīties. Paskatieties, kas notiek ar konteineriem uz RIMI laikuma!"
Palīdziet, lūdzu, kāds ar kādu labu ideju - kā cīnīties ar šiem nekauņām.
Viena ideja man ir - sēdēšu pie loga, kaut vai visu nakti, bet NOFOTOGRAFĒŠU šo nekauņu ar visas automašīnas Nr. un palūgšu ievietot avīzē!!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.04.16 09:29

Latvijā un pasaulē