Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Spriedīs par dienesta automašīnu izmantošanu 6

Bauskas novada domes sēdē šodien, 27. oktobrī, deputātiem paredzēts pieņemt vairāk nekā 40 lēmumu. Tā ziņo novada administrācijas lietvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Andra Matuļenko. Izpilddirektore Dagnija Ludrika ziņos par mēneša laikā paveikto. Viņa iepazīstinās deputātus ar budžeta izpildes gaitu, sniegs pārskatu par pašvaldības aizņēmumiem, to atmaksu. Deputātiem būs jāapstiprina jauna, nekustamā īpašuma atsavināšanas un iznomāšanas komisija, jāpieņem tās darbu reglamentējošs nolikums. Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Sandra Kolberga sagatavojusi priekšlikumus dāvanām jaundzimušajiem un personām, kuras svin 50, 60 un 70 gadu laulības jubilejas. Jaundzimušajiem dāvās sudraba tējkaroti ar tajā iegravētu tekstu „Bauskas novada jaunajam pilsonim" un novada ģerboņa attēlu. Savukārt kāzu jubilejā dāvās keramikas trauku, pildītu ar diviem litriem medus. Izglītības pārvaldes vadītāja Aija Spriņķe lūgs deputātus apstiprināt pedagogu, izglītības iestāžu vadītāju un vietnieku mēneša darba algas likmi laikā no oktobra līdz decembrim. Atbilstīgi valsts iedalītajam finansējumam algas pedagogiem būs tādas pašas kā par darbu septembrī. Galīgajā lasījumā deputātiem jāpieņem noteikumi par stipendiju piešķiršanu 9. un 12. klašu audzēkņiem. Joprojām turpinās izglītības iestāžu remonts. Visdrīzākajā laikā logus un durvis plānots nomainīt Mežotnes internātvidusskolā un Uzvaras vidusskolā. Mežotnē iecerēts veikt darbus par 60 000 latu, Uzvaras vidusskolā logu un durvju nomaiņai nepieciešami pieci tūkstoši latu. Finanšu komitejas sēdē starp deputātiem izvērtās diskusijas par noteikumiem, kas nosaka kārtību, kādā Bauskas novada pašvaldības amatpersonas un darbinieki izmanto pašvaldības mantu un finanšu resursus. Šie noteikumi reglamentē arī dienesta automašīnu lietošanu. Diskusijas raisījās par prasību dienesta automašīnu ārpus darba laika novietot tikai stāvvietā. Tādējādi būtu liegta iespēja ar dienesta auto braukt uz darbu un no darba. Deputāts Alvis Feldmanis, vērtējot šo jaunievedumu atzinīgi, tomēr uzstāja, ka nāksies stingri vērot, lai to ievērotu visi dienesta automašīnu izmantotāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

mmm

Bet pašvaildību uzņēmumu viens vadītājs jau kuru gadu brauka uz un no darba uz Rīgu un braukas vel.
Skolotājiem un sevišķi direktoriem( citi visu ģimeni iekārtojuši skolā) ļoti laba alga, salidzinot ar tiem kas saņem minimālo, labak palīdzetu trucigiem.

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 22:01

visi

visi brauca un brauks.Ap katru likumu var atrast līkumu, ja labi grib.

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 13:32

surķis

veips jau ar dienesta mašīnu braukā uz mājām ar dienesta auto, lai liek autiņu stāvēt Bauskā, un uz mājām ar sabiedrisko, autbuss pēc darba laika beigām kursē 17. 15 un 19.30 .

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 12:23

surķis

veips jau ar dienesta mašīnu braukā uz mājām ar dienesta auto, lai liek autiņu stāvēt Bauskā, un uz mājām ar sabiedrisko, autbuss pēc darba laika beigām kursē 17. 15 un 19.30 .

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 12:23

Ceraukstes pašvaldības vadītājs vadā savu sievu uz Bausku uz darbu,no darba,kā arī ved ktru dienu uz mājām pusdienās',no pusdienām ar darba automašīnu.

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 11:52

kkk

„Bauskas novada jaunajam pilsonim" - un ja nu jaundzimušais piedzims nepilsoņa ģimenē un vecāki nemaz negribēs būt pilsoņos?

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 10:44

Latvijā un pasaulē