Trušu pilsētiņa Codē priecē lielus un mazus 4

Krāsainie pasaku namiņi Codes pagastā, šosejas Rīga–Bauska malā, jau teju mēnesi piesaista garāmbraucēju uzmanību. Sestdien, 26. maijā, te notika uzņēmēja Ojāra Narvila veidotās Trušu pilsētiņas svinīgā atklāšana. Pāris stundu pēc oficiālo runu un apsveicēju uzklausīšanas Ojārs rod mirkli piesēst, iemalkot kafiju un paust «Bauskas Dzīvei» savas pārdomas: «Jūtos lieliski. Pirmais solis ir sperts, vairs nav, kur atkāpties, jāstrādā. Manā pārziņā te ir ap 130 trušu, divi sivēni, vistas ar cāļiem. Ar lopiņiem strādājot, brīvdienu nav. Bet man tās nemaz nevajag, jo ir jaunu ideju, ko īstenot.» Šādas runas Ojāram ir raksturīgas ikreiz, kad ar viņu tiekamies. Viņš stāsta par pili, ko paredzējis uzbūvēt vienā no pakalniem. Drīz administrācijas vajadzībām taps guļbūve. Ieceru ir daudz, par tām stāstot, uzņēmējs steidz uzteikt Codes puses ļaudis, kas viņam līdz šim nav atteikuši palīdzību objekta iekārtošanā. Viņš īpaši priecājas par Ostrovsku ģimeni, kas uzturēšanās vajadzībām atvēlējusi netālu esošo māju. Ojārs ir gandarīts par sadarbību ar uzņēmēju Mārtiņu Ružu, kas apņēmies nodrošināt ēdināšanas pakalpojumus pilsētiņas apmeklētājiem. Brīvdienās te varēs mieloties ar gardām pašu gatavotām picām. «Man ir liels prieks, ka ir tik uzņēmīgi cilvēki, kas pāris nedēļās te radījuši brīnumu. Kaut vairāk tādu būtu!» vēlējumu Ojāram teic Dmitrijs Barsuks no Mežotnes pagasta. Viņš ir pārliecināts, ka apmeklētāju šajā bērniem un pieaugušajiem interesantajā objektā netrūks. Uz to cer arī codiete Jeļena Savļaka: «Brauks vairāk tūristu, ieguvēji būsim visi.» Par jauno tūrisma objektu gandarīta Bauskas tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure: «Ojārs ir labs saimnieks, viņam netrūkst ideju. Lai viņam pietiek izturības, lai sekmējas līdz šim veiksmīgā sadarbība ar apkaimes ļaudīm! Es ticu, ka pēc kāda laika te atkal būs interesanti atbraukt, lai skatītu ko jaunu.»

Pievieno komentāru

Komentāri 4

OLGA MADONAS NOVADS

OJĀR, vēlu jūsu ģimenītei spēku, izturību, veiksmi grandiozu ideju realizēšanā. Lai veicas, esmu pārliecināta, ka viss iecerētais izdosies.

pirms 8 gadiem, 2012.05.30 22:12

Martins

Ojārs ir jāpiešķir Bauskas novada gada cilvēka titulu!
Šis ir cilvēks, kas godam būtu nopelnījis pat Lācplēša ordeni!!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.27 16:40

Zaķis

Es skatos bildes un gribotnegribot smaidu...... malacis Ojārs!

pirms 8 gadiem, 2012.05.27 12:01

Сергей

Во время посещения городка на моего ребенка набросилась собака, которая хоть и была привязана, но длины веревки хватило, что бы поцарапать лицо и повалить его с ног! Владельцев безопасность гостей совершенно не волнует!

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 23:25

Latvijā un pasaulē