Upes ielā krājas atkritumi 6

Bauskā, Upes ielā, vairāk nekā nedēļu nav izvests lielais atkritumu konteiners. Atkritumi krājas kaudzē un pamazām tiek izvazāti pa visu ielu. Upes ielas iedzīvotāji Bauskā centās ar «Bauskas Dzīves» palīdzību noskaidrot, kāpēc jau vairāk nekā nedēļu netiek izvests lielais atkritumu konteiners.  SIA «Vides serviss» atkritumu saimniecības nozares vadītājs Dzintars Kļava skaidro: «Atkritumu konteineru laukums Upes ielā izveidots par Eiropas fondu naudu ar pilsētas Domes līdzfinansējumu. Juridiski tas pieder Rīgas ielas 61. namam, kurš atdalījās no SIA «Bauskas namsaimnieks» 1. jūnijā. Tas nozīmē, ka līgumi ir jāpārslēdz, kas pagaidām nav izdarīts. Tiklīdz mājas pilnvarotā persona noslēgs līgumu, atkritumus mēs izvedīsim.»Mājas Rīgas ielā 61 vecākā Illa Ābele informēja, ka dažādu dokumentu kavēšanās dēļ to pašlaik izpildīt nevar: «Vēl aizvien nav noslēgts pieņemšanas un nodošanas akts, un mēs nedomājam pieņemt šos atkritumus. Jādomā, ka šodien, 10. jūnijā, beidzot tiks sakārtoti pēdējie dokumenti, tad arī mūsu māja noslēgs atsevišķu līgumu ar SIA «Vides serviss», bet atkritumu kaste tiks turēta mūsu sētā.» Atbild SIA «Bauskas namsaimnieks» valdes priekšsēdētāja Jolanta Ķikute: «Pirmdien tika sastādīt visi dokumenti, tos var parakstīt jebkurā brīdī, kad tiks noslēgts ar pašvaldību līgums, ka Rīgas ielas 61. mājas apsaimniekotāji atbild arī par pašvaldības īpašumā esošiem dzīvokļiem. Kamēr tā nav, aktu parakstīt nevar. Situāciju ar atkritumiem noskaidrosim. Upes ielā ir arī pašvaldības mājas, tāpēc lielais konteiners ir nepieciešams.»Pašlaik atliek tikai gaidīt, kāds būs atkritumu liktenis pēc dokumentu sakārtošanas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Likumi rakstīti tikai mirstīgajiem iedzīvotājiem, namsaimnieks, vai pareizāk sakot, Domes čūskas, lokās kā vien iespējams.....klaji izrādot savu visvarenību un necieņu pret iedzīvotājiem.....

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 16:01

Irma

"kad tiks noslēgts ar pašvaldību līgums, ka Rīgas ielas 61. mājas apsaimniekotāji atbild arī par pašvaldības īpašumā esošiem dzīvokļiem. Kamēr tā nav, aktu parakstīt nevar.Interesanti gan, kurš likums nosaka, ka apsaimniekotājs atbild par dzīvokļiem, un kāpēc būtu jāslēdz līgums ar pašvaldību, ka apsaimniekotājs atbild par dzīvokļiem, par savu īpašumu atbild īpašnieks.Apsaimniekotājs apsaimnieko kopīpašumu. Namsaimniek nomainiet juristu, vai publiski tādas muļķības vismaz nepaudiet. Bauskā dzīvo dažādu profesiju pārstāvji, tajā sakaitā ar juridisko izglītību, kuri arī lasa, kas tiek pausts portālā, beidziet savu uzņēmumu padarīt par apsmieklu.

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 11:41

iiiiiiiiiiiiii

atrunas jau vienmēr būs. kāda man daļa par apsaimniekošanu lūdzu izvediet atkritumus, lai nav miskaste ta visu ielu. protams vainīgi ir visi citi tikai ne namsaimnieks, vai tad man ir jācieš kanevar paši tik galā. kaut kur citur to jau nedarītu, bet kas tā par ielu UPES iela neviens jau nezin, tur jau tā leita. Paldies miskasti tiko izveda, bet kas uz ielas tas jau paliek un atkal cik ilgi kamēr nesāksim sūdzēties.........smieklīgi, bet fakts veco māju iedzīvotāji jau pacietīsim mums jau neko nevajag sētnieks var nepļaut zāli jo nav līdzekļu, sniegu ziemā var tīrīt itkai vakarā cilvēki jau nestaigā un vispār iznāk tā vecās mājas vajadzētu nojaukt tad taču būtu baigi labi cik problēmas atkristu vai ne..... nauda nabūtu jātērē jaunajām mājām taču vairāk vajag ko teiksiet forši

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 11:17

Interesanti gan, arī pirms tam , kad atdalījās Rīgas ielas 61 nama iedzīvotāji no kopējās apsaimniekošanas, situācija bij identiska, tikai tiesa gan , vismaz reizi nedēļā atkritumi tika vesti. Veselais neprāts uz 6 mājām, kurā katrā ir vismaz 5 dzīvokļi izvietot vienu atkritumu konteineru.

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 09:15

....

Nevar jau nevar tā vienkārši no tā namsaimnieka tikt vaļā, viņi mēģinās ieriebt, cik jau viņu spēkos būs. Gribas cerēt, ka vides servis saprot tādas rīcības bezjēdzīgumu, un no tā tikai gūs mācību, kā nevajag darīt, es par namsaimnieku.

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 08:39

Papa

Labā namsaimniece. Sāk domāt pēc tam, kad Līgums lauzts. Un frāze par "atkritumu nepieņemšanu" ir super!

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 04:51

Latvijā un pasaulē