Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmums «Bauskas siltums» piedāvā sazināties internetā 2

SIA «Bauskas siltums» izveidojusi mājaslapu bauskassiltums.lv. Izmantojot interneta vietnē minēto e-pasta adresi, interesenti var arī uzdot jautājumus uzņēmuma speciālistiem, informē sabiedrības valdes loceklis Ilmārs Rūsis.Jauninājums sniedz daudzveidīgas iespējas. «Bauskas siltums» piedāvā patērētājiem, arī Mežotnes centralizētās apkures sistēmas izmantotājiem, rēķinus saņemt elektroniski. Baušķenieki var salīdzināt savas mājas apkures izmaksu parametrus ar vidējo rādītāju pilsētā. Namu vecākie, kuri nebaidās no informācijas tehnoloģijām (IT), mājaslapā ievada patērētās siltumenerģijas rādītājus. Ar nākamā gada 1. janvāri SIA «Bauskas namsaimnieks» apsaimniekoto namu iemītnieki mājaslapā varēs ievadīt siltā ūdens skaitītāja ikmēneša rādītājus. Pirms tam būs jāpiereģistrējas un jāsaņem parole. To varēs izdarīt gan internetā, gan SIA «Bauskas siltums» birojā. Drīz interneta vietnē būs informācija par dažādu jautājumu noskaidrošanas iespējām. Sadarbībā ar kolēģiem to realizējis IT speciālists Uldis Brūns. Viņa pamatuzdevums ir uzturēt kārtībā datu vizualizācijas sistēmu katlumājā. Darbinieks veido arī siltuma ražotnes mājaslapu. Pašlaik testa režīmā darbojas divu siltummezglu datu elektroniskās nolasīšanas pilotprojekti. Viens no tiem ir Uzvaras ielas 9. nama siltummezgls. I. Rūsis uzsver, ka bez iepriekš minētajiem uzlabojumiem nevar iztikt. Tos izmantojot arī a/s «Rīgas siltums» un pāris līdzīgu uzņēmumu Latvijā. U. Brūns «Bauskas Dzīvei» stāstīja , ka skaitļošanas jomā darbojas kopš 1977. gada. Pašlaik viņš ir elektronisko komunikāciju speciālists. U. Brūns iepriekš strādājis SIA «Iveta» Bauskā. Tad darbs vairāk bijis ar klientiem, tagad – ar iekārtām un programmēšanu. Nākotnē būs jāsadarbojas ar namu vecākajiem, iespējams, arī ar visiem siltumenerģijas patērētājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

:))

Interesanti???par ko ""mūžīgi neapmierinātā ""Daina sprediķo????

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 21:47

paldies Dievam

paldies Dievam, tagad varēs visu sakārtot elektroniski un nebūs jāiet pie mūžīgi neapmierinātās Dainas un jāklausās sprediķis.......

pirms 8 gadiem, 2011.11.07 16:02

Latvijā un pasaulē