Uzņēmumu reģistra nodaļu Bauskā slēdz 4

Uzņēmumu reģistra (UR) nodaļas Bauskā, Saldū, Jēkabpilī, Rēzeknē, Ventspilī ar 3. jūliju tiek slēgtas. Ar šādu paziņojumu šodien, 11. jūnijā, klajā nācis valsts galvenais notārs Ringolds Balodis. Darbu turpinās nodaļas Valmierā, Liepājā, Daugavpilī un Rīgā, uz kurieni ceļš turpmāk būs jāmēro arī Zemgales uzņēmējiem. UR Bauskas nodaļas vadītāja Ligita Dāboliņa «Bauskas Dzīvei» apstiprināja, ka par nodaļas slēgšanu 11. jūnija rītā viņu informējusi UR personāldaļa. Darbinieki par atbrīvošanu bija brīdināti iepriekš. UR vadība tomēr cerēja, ka valsts budžeta grozījumi ļaus saglabāt reģionālās nodaļas. «Ar kraso finansējuma samazinājumu šis mums būs viszemākais budžets triju gadu laikā. Uzņēmumu reģistra budžets nekad nav bijis liels, bijām pirmie, kas gada sākumā samazināja visu, ko vien varēja samazināt. Esam bezspēcīgi pasargāt savas reģionālās nodaļas,» saka Līga Brice, Uzņēmumu reģistra pārstāve.Uzņēmēju klubs «Bauska '97», ko vada Indulis Pētersons, maijā sagatavoja vēstuli atbildīgajām institūcijām ar pamatojumu, kāpēc Zemgales uzņēmējiem ir būtiska UR nodaļas pastāvēšana Bauskā. Uzzinot par galīgo lēmumu, Indulis Pētersons atteicās to komentēt, sakot, ka situācija valstī ir ļoti smaga.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

...to kakadu

šķiet te atkal viens pārgudrītis, kuram gribas spriedelēt par lietām, par kurām nav ne mazākās saprašanas. UR ne tikai reģistrē, bet veic arī iesniegtās izmaiņas kā komercsabierību tā, piemēram kooperatīvu darbībās, tāpat, izsniedz arī izziņas, kuras ne reti no uzņēmējiem tiek pieprasītas. Nu būs absolūts idiotisms, jo es, lai saņemtu izziņu dzīšos uz Rīgu, bet, ja vajadzēs veikt izmaiņas valdē, tad uz Rīgu būs jādodas pat vairākkārt - vispirms iesniedzot papīrus, pēc tam saņemot. Tā teikt, valdības nu jau kārtējais "pakalpojums"!

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 19:30

kkk

beidzot esam nonākuši tik tālu ka nekas vairs nav vajadzīgs

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 15:24

kkk

interesenanti zināt kā bija brīdināti mutiski vai ar parakstu

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 13:57

kakadu

manuprāt vajag slēgtt, jo cik tad uzņēmēji reģistrē savus uzņēmumus bauskā? ļoti maz un kam valstij maksāt algas darbiniekiem par tukshi nosēdētu dienu? tas pats atiecās uz Pasu daļu Bauskā, darbinieku daudz, atsēž savu darba dienu , bet kientu maz!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.12 10:21

Latvijā un pasaulē