Vai Latvija ir «muļķu» zeme? 5

Augstākminēto retorisko jautājumu gribu uzdot visu līmeņu vadītājiem, kuru paspārnē ir izveidota tā saucamo «padomnieku» armija. Vai tiešām labi izglītoti vadītāji paši nespēj pieņemt atbildīgus lēmumus vai arī šie padomdevēji ir nepieciešami, lai dotu padomus, kā labāk apiet Latvijas likumdošanas prasības.Spilgtākais piemērs šeit ir līgums par militāro kuģu būvi, ko Aizsardzības ministrija noslēgusi ar bijušā Ministru prezidenta bijušo padomnieku. Šis noslēgtais līgums smaržo pēc korupcijas un šeit gribu pajautāt Latvijas atbildīgām amatpersonām, kas tiek darīts vai tiks darīts, lai: * atgrieztu samaksātos miljonus Aizsardzības ministrijas kontā; * izmeklētu šo gadījumu un sauktu vainīgās personas pie atbildības atbilstoši Latvijas likumdošanas aktiem; * līdz minimumam samazinātu tā saucamo «padomnieku» armiju. Paldies Dievam, «dižķibeles» gads tuvojas beigām. Diemžēl pašu dižķibeli mēs, Latvijas iedzīvotāji, pārvarēsim nepārredzamā nākotnē. Jūs jautāsiet, kāpēc gan nepārredzamajā. Uz šo jautājumu atbildēt nav visai grūti, jo to profilaktisko pasākumu komplekss, kuru ir ieplānojušas Latvijas atbildīgās amatpersonas, labākajā gadījumā ir virzīts uz to, lai reanimētu «treknajos gados» izveidoto valsts pārvaldes monstru. Man personīgi visas atbildīgo amatpersonu aktivitātes atgādina šamaņa darbošanos ap smagi slimu pacientu. Varbūt viņiem ir vēlēšanās palīdzēt smagi slimam pacientam - tautai, bet tikai ne uz pašu rēķina. Pašu labklājība tomēr ir augstāka par maznodrošināto un nabadzīgo cilvēku vajadzībām. Visiem ir zināma tautas gudrība par to - ja santīmu netaupīsi pie lata netiksi. Vai to, plānojot un realizējot savu darbu, vērā ņem Latvijas atbildīgās amatpersonas? Var droši teikt, ka nē. Diemžēl Latvijas atbildīgās amatpersonas psiholoģiski nav gatavas saprast to, ka viņi ir tikai tautas kalpi un ka viņiem, gribi to vai nē, būs jāpieņem tautas diktētie spēles noteikumi. Un šeit labu piemēru varētu rādīt Saeimas deputāti, kuri, solidarizējoties ar tautu, varētu atteikties no Saeimas deputātu palīgu štata vietu finansēšanas, tā ietaupot vērā ņemamas summas 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

20%

Komentārus pat ļoti lasa. Kā šiten uzraksti, tā dators sāk rūkt kā rallija traktors. Varu derēt ka svf slepenajās vēstulēs ir punkts par tautas pretestibas čekistisku un fizisku likvidāciju, ja tauta atkal atrod kādu tiltu.

pirms 11 gadiem, 2010.02.05 22:55

K?!

Tu vari uzrakstit pasaku...... tapat 40% to pat nelasis, 20% bus vienalga, vel 20% nemeginas iedzilinaties, bet atlikusie 20% vienkarsi piekritis tev (bez iespejam ko mainit).

pirms 11 gadiem, 2009.12.29 04:08

K?!

Tu vari uzrakstit pasaku...... tapat 40% to pat nelasis, 20% bus vienalga, vel 20% nemeginas iedzilinaties, bet atlikusie 20% vienkarsi piekritis tev (bez iespejam ko mainit).

pirms 11 gadiem, 2009.12.29 04:08

Lietotāju raksti