Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vairāk nekā 70% uzņēmumu plāno piesaistīt jaunus darbiniekus 6

Nākamo sešu mēnešu laikā 72% aptaujāto Latvijas uzņēmumu plāno izsludināt jaunas vakances, secināts interneta personāla atlases uzņēmuma SIA CV-Online Latvia novembrī veiktajā darba devēju aptaujā, kurā piedalījās 184 uzņēmumi no visas Latvijas, ziņo portāls nra.lv.2010. gada attiecīgajā laika posmā šādas prognozes izteica 56% aptaujāto uzņēmumu, savukārt 2009. gadā - vien 46% uzņēmumu. Visvairāk jaunu vakanču plānots izsludināt pārdošanas un klientu apkalpošanas (33%), IT (14%), administratīvā darba un asistēšanas (13%) jomās. 10% aptaujāto uzņēmumu norāda, ka jaunus darbiniekus plāno piesaistīt ražošanas sektorā. Gandrīz trešdaļa uzņēmumu iecerējuši piesaistīt 1-2 jaunus darbiniekus, savukārt 20% aptaujāto atzīmē, ka vēlas savu komandu paplašināt par 3-4 cilvēkiem. Bet 13% ir tādu uzņēmumu, kas plāno nākamajā pusgadā pieņemt darbā desmit un vairāk darbinieku. 41% uzņēmumu jaunu darbavietu plānošanu pamato ar uzņēmuma paplašināšanos. Šogad šādu iemeslu min par 8% vairāk uzņēmumu nekā pagājušā gada attiecīgajā laika posmā. Savukārt 30% uzņēmumu jaunu vakanču veidošanos saista ar novērojumiem un prognozēm par darbinieku rotāciju. Par 20% pieaudzis to uzņēmumu skaits (kopumā 47%), kas atzīst, ka jaunus darbiniekus šodien atrast ir grūtāk nekā iepriekšējā gada atbilstošajā laika periodā. Visgrūtāk darbinieku atlases process uzņēmumos norit pārdošanas un klientu apkalpošanas, IT un ražošanas jomas speciālistu piesaistē. CV-Online Latvia biznesa attīstības vadītājs Aivis Brodiņš, komentējot aptaujas rezultātus, norāda: «Lai arī 2012. gadā eksperti prognozē ekonomikas izaugsmes tempu palēnināšanos, arī nākamajā gadā uzņēmumi meklēs jaunus darbiniekus. Ņemot vērā, ka darba devēju pieprasījums pēc noteiktiem speciālistiem nesaskan ar piedāvājumu no darba meklētāju puses, sagaidāms, ka atbilstošu darbinieku atrašana kļūs par vēl lielāku izaicinājumu uzņēmumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Quodoimmivy

Добрый вечер, дорогие форумчане!
Интернет пишется с большой буквы внутри предложения, если что. И сотые не с точкой, а с запятой. Это по стандарту. А так неплохо все, просто вэри гуд!
Понравился ваш сайт


методы переоценки основных средств В этом я не сомневаюсь. отражена дооценка первоначальной стоимости основных средств Это — заблуждение.отражение дооценки незавершенного производства

pirms 8 gadiem, 2012.06.24 01:53

arrolapauck

http://bestsoftwarehere.com/stats/index.php

pirms 8 gadiem, 2012.05.18 11:23

arrolapauck

http://foro.axesolife.com/posting.php?mode=reply&f=75&t=56362
http://www.cith.ith.mx/foro/index.php?action=post;topic=133491.0;num_replies=26170

pirms 8 gadiem, 2012.05.04 05:21

pele

Varēs piesaistīt Rīgas ielas bomžus un 70 gadus jaunus pensionārus.Bauskā cita darbaspēka vairāk nav.Palikuši skolotāji,pirmsskolu audzinātāji un bariņš Bauskas domē.Jā, vēl sētnieki un apkopējas.

pirms 8 gadiem, 2011.12.20 12:54

moņa

izklausās atkal pēc neliela sviestiņa, kad vienreiz beigsies šī vienotības propoganda

pirms 8 gadiem, 2011.12.20 11:21

Latvijā un pasaulē