Visticamāk, no marta ne visiem būs pieejama arī LTV1 5

Visticamāk, no marta tiks digitalizēts arī Latvijas Televīzijas (LTV) 1.kanāls, un netiekot noliegta iespēja, ka LTV 7.kanāls nākamgad tiks piedāvāts tikai par maksu, šodien raksta laikraksts «Diena».Tās, pēc LTV ģenerāldirektora Edgara Kota teiktā «Dienai», ir reālākās iespējas, kā LTV samazināt izdevumus, lai izdzīvotu nākamo gadu ar samazinātu finansējumu. Nākamā gada budžeta dotācija LTV, visticamāk, būs ievērojami mazāka, nekā prasīts.  E.Kots stāsta, ka Nacionālajai radio un televīzijas padomei piedāvās no marta ciparu apraidē raidīt gan LTV1, gan LTV7, tādējādi ietaupot līdzekļus, taču šos kanālus neredzēs cilvēki, kas nebūs iegādājušies dekoderu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Papa

Vo vo: tipiskas muļķu valsts politikāņa atrunas. Kā vispār sabiedriskā var atmaksāties? Tur jau tā atšķirība, ka Sabiedriskā domāta iedzīvotājiem, nevis otrādi. Un par "dārgumu" arī fufelis: analogajai viss jau ir, arī digitālajai, ieskaitot antenas. Varētu iet runa tikai par papildus barošanas (elektrības) izmaksām un minimālu apkopi.

pirms 10 gadiem, 2009.11.29 09:45

misters

paralēli,gan analogajā,gan digitālajā formātā neatmaksājas raidīt,jo izmaksas ir pārāk lielas.turklāt digitājalā standartā pietiek ar mazāku raidītāja jaudu,kas samazina automātiski izmaksas.tas,ka kādam nepatīk tas,tā ir cita lieta,ja,kas nepatīk,sēdi un lasi avīzes:)

pirms 10 gadiem, 2009.11.28 23:26

Papa

Nesaprotu, kāpēc nevarētu palikt abi veidi paralēli: gan ciparu, gan analogais. Muļķu valsts :( Nupat TV5 paziņoja, ka būs pieejami tikai ciparu veidā vai internetā. Nu štrunts tur ir, vienveidīgi krievu purnu sišanas seriāļi, a tomēr. Un www.tv5.lv neatradu on-line TV. Vietne arī tikai krieviski :(

pirms 10 gadiem, 2009.11.28 23:06

yyy

Ka atkal tie pensionari un nabagi nopirks tos dekoderus?

pirms 10 gadiem, 2009.11.28 23:01

Zincum

Nu tad gan es iešu pa gaisu, ar riktīgus sūdainu koku rokā!!! Solu, pie šitā āža ragiem. Kurš man aizliegs skaīties manu mīļoto Ilvu? Vai Jūs, Kota kungs? a varbūt tas, no Marsa atsūtītais?

pirms 10 gadiem, 2009.11.28 19:39

Latvijā un pasaulē