Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales reģiona attīstībai pieci jauni projekti 1

Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) administrācija gada pirmajos divos mēnešos izstrādājusi un konkursam iesniegusi piecus jaunus projektus, kuru ieviešana pēc atbalsta saņemšanas kalpos dzīves vides uzlabošanai, uzņēmējdarbības un kultūras attīstībai reģionā.Četri projekti, no kuriem trijos ZPR ir vadošais partneris, iesniegti Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas vairākās aktivitātēs, bet viens – Eiropas Sociālā fonda aktivitātē «Sociālo partneru, nevalstisko organizāciju un pašvaldību kapacitātes stiprināšana». Tā informē ZRP speciālists Juris Kālis.Latvijas – Lietuvas sadarbības programmas atbalsta saņemšanai iesniegts projekts «Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur mūžizglītību un uzņēmēju sadarbību», kas paredz sadarbību pavisam ar 14 partneriem, no kuriem seši pārstāv kaimiņvalsti Lietuvu, bet Zemgali – Dobeles, Rundāles un Jelgavas novada pašvaldības. Ieviešot minēto projektu, paredzēts iegādāties jaunas biznesa mācību programmas, izveidot mobilās mācību klases, izglītot vairāk nekā 700 esošos un potenciālos uzņēmējus, atsevišķās vietās veikt uzņēmējdarbības atbalstam un mūžizglītībai nepieciešamo telpu renovāciju un vajadzīgā aprīkojuma iegādi, partnerinstitūcijās veikt pētījumu par mūžizglītības iestāžu darba efektivitāti, kā arī apkopot pozitīvo pieredzi un izveidot kaimiņu reģionus aptverošu sadarbības tīklu.Rundāles novada lauku attīstības speciāliste Ludmila Knoka atklāj, ka šajā projektā iecerēts veidot uzņēmējdarbības atbalsta un mācību centru Bērstelē. Šeit ir piemērotas telpas, vieta arī ģeogrāfiski izdevīga.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

tante

Vajag kaut ko iedzīvotāju interešu izglītībai, jo uzņēmēji jau paši dara un veido savu biznesu. Vidējai paaudzei vajag kā Stelpē un citur vienkāršas, bet rosinošas, praktiskas nodarbes. Te arī vajag telpas atrast.

pirms 10 gadiem, 2010.03.11 12:33

Latvijā un pasaulē