Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemnieku federācija: Darīsim visu, lai cilvēkiem būtu interese dzīvot laukos 2

Darīsim visu, lai cilvēkiem būtu interese dzīvot un nodarboties ar uzņēmējdarbību lauku novados, pēc šodien notikušās konferences biznesa portālam "Nozare.lv" atzina Latvijas Zemnieku federācijas vadītāja Agita Hauka.7.janvārī Ozolniekos notika Latvijas Zemnieku federācijas rīkota konference "Latvijas lauki - mūsu šodiena un rītdiena"."Konferencē izkristalizējās atziņa, ka, par spīti ekonomiskajām grūtībā, strādāsim un sekosim līdzi visu atbildīgo institūciju darbībām, lai cilvēkiem būtu interese dzīvot un saimniekot laukos. Ar Zemkopības ministrijas parlamentāro sekretāru Armandu Krauzi diskutējām par subsīdiju iespējamo pārdalīšanu, par mazo un vidējo uzņēmumu iespējām un nodokļiem. Tās ir lietas, kas visvairāk interesē lauku cilvēkus," sacīja Hauka.Pasākumā par demogrāfisko situāciju laukos runāja arī biedrības "Papardes zieds" valdes priekšsēdētāja Iveta Ķelle, par dzīvesveidu laukos un biznesu referēja Latvijas Lauksaimniecības universitātes doktore Ingūna Leibusa, lauku attīstības scenārijus ieskicēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis, savukārt par praktisko pieredzi un iespējām laukos stāstīja vairāki zemnieki.Federācijas vadītāja sacīja, ka šogad Latvijas reģionos notiks vēl četras līdzīgas konferences.Latvijas Zemnieku federācija dibināta 1990.gadā ar mērķi apvienot lauksaimniekus, apzināt saimniekošanā traucējošās problēmas un iesaistīt biedrus risinājumu meklēšanā.Patlaban Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja ir Hauka, valdes locekļi - Ligita Silaraupa, Cimermanis, Zaiga Blaua, Linards Lingers, Aina Golubeva un Līga Milkeviča.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Lauku vecis

Lai Jums veicas, tad varbūt veiksies mums visiem! Lai gan līdzšinējā pieredze stāsta ko citu.. .Bet gribās jau ticēt.

pirms 9 gadiem, 2011.01.10 15:36

Atis

Līdz šim ir darīts viss iespējamais un arī neiespējamais lai iznīcinātu gan lauciniekus,gan lauku vidi.Darīts viss cik ir bijis šamās valsts spēkos lai cilvēkiem zustu jelkāda interese dzīvot laukos.

pirms 9 gadiem, 2011.01.10 09:49

Latvijā un pasaulē