Iznīcināta jebkāda opozīcija 107

Nacionālajai apvienībai saglabājot varu Bauskas novadā, ļoti taktiski iznīcināta jebkāda opozīcija mūspuses vietvarā, pēc notikušajām pašvaldības vēlēšanām savas domas «Bauskas Dzīvei» uztic domē neiekļuvušās partijas «KPV LV» saraksta līderis Aleksandrs Novickis.

Vilšanās būs pamatīga
A. Novickis atzina, ka kaut kādā mērā rezultāti pārsteiguši. Satraucoši esot tas, ka sabiedriskās aptaujas rāda – pie varas esošajiem politiskajiem spēkiem neuzticas 70 – 80% iedzīvotāju, kas nozīmē, ka uz vēlēšanām aizgāja tikai tie, kuri uzticas vai pieņem esošos spēles noteikumus. Pie varas esošie varēšot turpināt līdzšinējo politiku un darbību.

«Šīs vēlēšanas bija varas partiju organizētas, un Bauskas novadā veco partiju kartelītis ticis pie varas. Aizgāja cilvēki, kuri strādā pašvaldību iestādēs, administrācijā, kuriem, iespējams, tika sasolīts, ka tiks saglabātas darba vietas. Būtībā ar savu rezultātu esam apmierināti, ja arī būtu viena vieta, neredzētu jēgu darbam. 11 balsis tagad pieder tiem cilvēkiem, kas bija pielikuši savu roku līdzekļu izsaimniekošanā un citām nebūšanām Bauskas novadā. Domāju, ka vietējie iedzīvotāji izbaudīs NA pārvaldību, un esmu pārliecināts, ka vilšanās būs pamatīga. Nevajadzēs pat gaidīt četrus gadus, cilvēki sapratīs krietni agrāk,» domā A. Novickis.

Viņš sola, ka turpinās sekot līdzi pašvaldības norisēm. «Astoņi gadi, ko esam pavadījuši domē, ir diezgan daudz, vienīgais tagad trūks informācijas, paredzu, ka to slēps, cenzēs. Tāpat būs apskaužama vienprātība Bauskas novadā turpmākos četrus gadus, jo opozīcijas nebūs. Būs «lokomotīves», kas visu izdarīs, pārējie «vilciena sastāvi» vien tikai cels rokas,» teic A. Novickis. Viņš paredz – lai nebūtu neapmierināto, kāds amats tiks piešķirts arī NA partneriem – tiks apmierinātas visas puses, nodrošināta iespējami pozitīvāka gaisotne.

Ar vecās sistēmas metodēm
A. Novickis akcentēja, ka pārējās partijas jau vien tāds atvasinājums no NA esot. «Ja palūkojam, kas ir JKP, – tā ir bijusī NA – partijas ir dalījušās, bet tas ir dažu personu ambīciju dēļ. Struktūra, «kauls» ir viens un tas pats. Tālab vēlreiz uzsveru, ka nekas citādāk nebūs, būs vienprātība, pozitīva komunikācija. Aivars Okmanis ir vecās sistēmas priekšsēdētājs, kuram arī savas problēmas nāk līdzi, piemēram, likstas ar Svitenes ceļu, ko pats veiksmīgi notušēja. Kas ir Rundāles novads – viens Īslīces pagasts, ja pret lielumu palūkojamies. Okmaņa darba metodes neatšķiras ne no Jātnieka, ne Ābelnieka,» pārliecināts A. Novickis.

Viņam pašam ir gandarījums, ka šajā domē nav iekļuvis Uldis Kolužs, Valdis Veips, Mārīte Ķikure. Viņaprāt, šīs personas pielikušas savu roku pie Bauskas novada nebūšanām. «Varbūt tā cena bijām mēs paši, bet uzskatu, ka mūsu darbs nebija veltīgs. Sākotnēji bija nodoms, ka varētu izveidot spēcīgu opozīcijas sarakstu gan ar sociāldemokrātiem, gan, piemēram, pieaicinot arī Skurbas kungu, un nedalīt balsis, bet tā nenotika. Iespējams, «KPV LV» ministru krēslu atņemšana, iepriekšējie skandāli deva savu ēnu, un tas traucēja sekmīgāk startēt vēlēšanās,» prāto A. Novickis.

Ievēlētie jānodrošina ar amatiem
Viņš ir pārliecināts, ka sekos štatu samazināšana, reforma, jo nebūs resursu, kā šādu aparātu uzturēt. Viņaprāt, nelietderīga ir Bauskas pilsētas pārvaldes izveidošana. «Es jau iepriekš norādīju, ja pašvaldībai ir tādas kapitālsabiedrības kā «Vides serviss», «Bauskas ūdens» – atvainojiet, kādu atsevišķu pārvaldi vēl vajag Bauskā?! Es paredzu, ka tā ir tāda vienošanās, ka ievēlētie jānodrošina ar amatiem. Līdzīgi bija Rīgas domes vēlēšanās – katram tika izveidots amats un nodrošināta stabilitāte. 

A. Novickis teic, ka tagad būs laiks emocionāli atpūsties, varēs būt novērotāji no malas. Iedzīvotājiem kaut kādas lietas tiks vēstītas tīmekļa vietnē atklatibauskai.lv. Esot interesanti sagaidīt, kas notiks ar sporta halles sadārdzinājumu, daudzi jauni objekti iesākti, vienā gadījumā uzvarētājos nokļuvusi tā pati «Selva būve», ar ko saistītas līdzšinējās negācijas.

Viņš pieļauj – ja uz nākamajām vēlēšanām darbosies elektroniskā balsošana, iespējams, balsos vairāk iedzīvotāju. Tie, kuri slinkuma dēļ negrib iet, varēs to izdarīt ar vienu klikšķi, tas varētu labot situāciju. «Ja partijas jebkādu ticību ir grāvušas un arī šī te politiskās darbības uztvere – ja cilvēks zog, bet kaut ko tautai iedevis, kā, piemēram, Lembergs, Truksnis, Helmanis un citi, visi priecājas un turpina par viņiem vēlēt, tad mēs Latvijā esam tur, kur esam,» tā A. Novickis.20190621-0150-maf-logo.jpg
Projektu līdzfinansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Pievieno komentāru

Komentāri 107

Optimists

Viss kārtībā,būs labi,jo uzvarēja pareizie!

pirms 15 dienām, 2021.06.08 09:40

Prieks

Es esmu ļoti priecīga, ka tava partija nepārvarēja 5% barjeru. Izšņauc degunu, noslauki asaras un baudi dzīvi.

pirms 15 dienām, 2021.06.08 10:28

Aivijai

Vajadzēja turēties pie Aivariņa.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 11:31

Apsveicu

Visticamāk, viņas politiskajai karjerai ir pienācis loģisks gals un arī viņas klēpja krancim.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 13:49

Opozicionāram

Neraudi! Kādu sēklu iesēji tādu nopļāvi, nevajadzēja uzreiz pēc 2017g.vēlēšanām sacūkot savu reputāciju.

pirms 15 dienām, 2021.06.08 10:01

Godīgums

Teikšu godīgi un zinu ka patiesība kož acīs tapēc zinu ka tulīt tikšu noliets ar samazgàm. Sāksim ar meliem par uzņēmēj darbību, nenormālo iedomību, neprašanu komunicēt ar cilvēkiem, savas ģimenes terorizēšanu un visu cilvēku gānīšanu neprotot uztvert kritiku. Kā var runāt par kaut kādu cilvēku atbalstu ja cilvēks neredz un nedzird ko viņam saka, viņš uzskata ka ir tikai viņa tasnība un visi pārējie ir muļķi, meļi , zagļi un es esmu viens alfa.

pirms 15 dienām, 2021.06.08 10:02

Aleksi!

Kur ir pateicība vēlētājiem? Kaut vai tai saujiņai, kas novēlēja par jums? Vajadzēja sākt ar to, nevis ar uzbrukumu, un pareģojumu, cik nu viss būs slikti.

pirms 15 dienām, 2021.06.08 10:08

Zigis

Politikā tā ir, ja tevi neatbalsta tauta tu neesi nekass. Cilvēki izdarīja izvēli un cilvēki priecājas ka viņu izvēle uzvarēja. Tev bija 8 gadi iespēja sevi parādīt, iegūt vēlētāju atbalstu bet tu to neizdarīji, tu gribi teikt ka Nacionala apvieniba pie tavām nebūšanām vainīga. Vainīgs esi tu pats un vel viena no tavas partijas.

pirms 15 dienām, 2021.06.08 10:11

Alex

Nu tu esi parast pilsonis. Cilvēki izdarija savu izvēli, un samierinies, esi vīrs, beidz čīkstēt.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 13:51

Vispār jau

nesaprotu, kam bija vajadzīgas šī cilvēka "spožās atklāsmes" jeb, izsakoties precīzāk, patoloģiska narcisa un meļa žults izgāšana pār vēlēšanās uzvarējušajiem un pat vēlēšanās nobalsojušajiem (arī tie izrādījās tikai ievēlēto radi un pašvaldībā strādājošie). Ceru, ka jaunajā domē būs konstruktīva iekšējā opozīcija, jo tur ir daudz pieredzējušu un zinošu cilvēku, kuri necels rokas, iepriekš nepadomājuši. Priecājos, ka domes darbu turpmāk neapgrūtinās viena slimīgi godkārīga radījuma monologi.

pirms 15 dienām, 2021.06.08 10:16

Pucī

Viņam bija laba kūdītāja, pati parunāt nevar, jo viņa savu problēmu skaidri izklāsīja, ka iekļuva spārnotāko teicienu topā, bet šo kacināja kā suņuku. Un viņš tik rēja, citreiz pats nesaprazdams uz ko un kāpēc.

pirms 15 dienām, 2021.06.08 10:22

INGA

Cik es saotu,ka šis kungs nemaz Bauskā vai novadā nedzīvo,ko viņš tad tā pārdzīvo! Tagad dome varēs mierīgi strādāt bez liekiem naida cēlējiem,un gan jau Okmanis zinās kā vadīt novadu.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 10:50

!

Okmanis jau patiešām zinās gan, tagad jau paziņojis, ka vairs nebūs domes sēžu tiešraides internetā. Gan jau vēl nāk kādi paziņojumi. Komunisma laiks atgriežas! Izskatās, ka Ingai tik ļoti simpatizē šis kungs un viņa valdīšanas stils.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 11:15

Tas !

Kur var iepazīties ar šādiem paziņojumiem?

pirms 14 dienām, 2021.06.08 11:25

?

Kurš izplata melus? Jā, kur ir Okmaņa kunga paziņojums? Cik es zinu, viņš vēl nav apstiprināts mēra amatam, un ne jau mērs vienpersonīgi to noteiks, kam būt un kam nē.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 11:29

!!!

Kā Sašiņš atver muti, tā no tās sāk plūst meli. Nekas nemainās. Vai liksies mierā, nejaucēn, un ļausi Bauskā dzīvot, kā paši vēlamies!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 11:34

Nesaprotu

Okmans nosēdēja Rundālē 28.gadi un kāds vēl grib lai Bauskas novadā vēl sēž4.gadi,tas ir bezpriģels vienāamatā sēdēt tik ilgi,viņam pašam bija 35.gadi kad ieklīda Rundālē ,tagad 62.gadi .

pirms 14 dienām, 2021.06.08 15:19

Jā....

Ko esi labu atstājis,neko! Kasekļa slavu,tevi aizmirsīs kā nebijušu,pajoliņš.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 11:41

labs raksts

ar īpašu inteliģenci apveltītām pašvaldībā strādājošām nacionālās apvienības anonīmām samazgu lējējām (ievām, jolantām, vauzaigām) efekts kā bullim sarkana lupata acu priekšā ! Vai jūs visas saimnieks vienlaicīgi no kēdes palaida?

pirms 14 dienām, 2021.06.08 13:52

Rakstniekam

Nosauc uzvārdus lai ir vairāk ko datu ins. iesniegt.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 14:08

administrācijas štata gānītāja

vai sevi atpazini?

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:14

Ha

Tak vajag lasīt to pašu Bauskas Dzīvi,tur Okmanis pasaka, ka sēdes interneta nebūs redzamas. Izskatās,ka tautai patīk atkal tik opozīcijai piesieties. Būs jau arī kā Novickis paredz vienprātība un pozitīvisms. Okmanis arī Rundālē opozīciju iznīdēja.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 11:45

Tolks kāds?

Un ko deva šī saška opozīcija? Personīga nepatika pret tiem kas likvidēja amatu izglitibas pārvaldē - tā nav taisnīga un godprātīga opozīcija. Tā ir atriebība un zinu ka atreibīgo cilvēki bļauj pat tur kur vajag paklusēt.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 11:56

Hahaha ?

Izlasiju rakstu būs gan audio ieraksti gan varēs iet vakcinētie sēdēt domes sedēs, kur problēma? Kāda slēpšana?

pirms 14 dienām, 2021.06.08 12:05

Tolkam

tikai naids, naids un naids, nekas vairāk bijušo depiņu nevadija, un diez vai vadīs, viņš ienīst visus, kas nedzied viņa stabulē, ne tikai svešos, bet kā izrādās arī savējos. Viņu naids pašu sagrauzīs, kā ķirmis sagrauž koku. Tas jau šķiet ir nelabojami, labi vien ir , ka neievēlēja, jo arī melis viņš ir vienreizējs. Cilvēks, kurš posta, nevar neko labu uzcelt.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 14:12

Gans

Okmans vadot Rundāli nevarēja vienkāršas lietas savest kārtībā,visu Bauskas novadu vadīs viņš nav spējīgs to izdarīt,vietnieks Rundālē bija šalapais no padomju laikiem ,kas bija sagādnieks Saulaines sovhoztehnikumam, bija ļoti slipēts zellis.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 15:27

Mieru, tikai mieru

Viņam vienam nav jāvada, viņam palīdzēs gudri cilvēki kā Jātnieka kungs. Nevajag stresot, pagājušas dažas dienas pec vēlēšanàm bet jau biksiņas raujas čokurā.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 15:31

Neko

Okmanim neko vadīt nevajag viss,28.gadi jau novadīja,kur ir tā robeža cik ilgi var būt domes vadi'tājs,Brežņevs ari ar paliģiem vadīja Padomju savienību,neliekās savādi .

pirms 13 dienām, 2021.06.09 15:12

Laikam Okmanim vajag Ludriku atgriezt izpilddirektores amatā un vecie laiki rullēs!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 11:45

Strēlnieciete

Man patīk šie komentāri.. ko tad opozīcijas piekritēji negāja balsot? Pateikšu godīgi balsoju par Helviju, bet mīnusus savilku daudziem arī pirmajiem diviem kandidātiem, diemžēl mīnusu kvadrātiņā varēja nevilkt jo tam nav jègas, bija jāizsvītro viss vārds. Nākošās vēlēšanās šis ir jāpaceļ jo daudzi lika mīnusus, kā izrādās, tieši tapat kā es.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 12:00

Neatbalsta sēžu straumēšanu tiešsaistē

Labs iesākums Nacionālās apvienības garā - ar padomju naftalīna piesmaku! Vēl jaunais vietvaldis nav paspējis uzlikt “ķeizara kroni” bet “varas iemaukti” jau tiek gatavoti!

Portāla bauskasdzive.lv lietotāji bija norādījuši, ka A. Okmanis nepiekritīs tam, ka novada domes sēdes tiek straumētas tiešsaistē internetā. «Bauskas Dzīvei» A. Okmanis apstiprināja, ka turpmāk nav plānota domes sēžu pārraidīšana internetā: «Likums par pašvaldībām to paredz no 2022. gada, taču vēl aizvien tas ir tikai likumprojekts un nav pieņemts. Es uzskatu, ka tas ir ļoti lielu kaitējumu nodarījis pašreizējam Bauskas novadam, šādi sēdes padarot par dekonstruktīvām. Izveidota plaisa starp administrācijas darbiniekiem un deputātiem, tas radījis ļoti negatīvu noskaņu par pašvaldību. Ja mēs nevaram normāli strādāt, priekš kam tādu cirku rādīt visai pasaulei?! Domes sēžu audioieraksti ir pieejami, kā to paredz pašreizējie normatīvie akti. Domes sēdes ir atklātas, visticamāk, jau drīz visi vakcinētie varēs nākt uz pašvaldības sēdēm arī klātienē.»

pirms 14 dienām, 2021.06.08 12:27

Viss korekti

Okmanīts malacis, pareizi , es arī negribētu ka kāds manu darbu ar ļaunu aci skatās. Audio ieraksti pilnīgi pietiek!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 12:40

Irita

Mazāk redzēs jo vienam bijušajam opozicionāram kuram pilnigi viss ir slikti , izņemot viņa piekritējus, mazāk būs ko vopļot! Pareizi Okmanis dara, ir jāatrisina daudzas lietas un zinu no pieredzes ka ir grūti strādat ja visu laiku, neatkarīgi no tā ko dari - kādam ir slikti. Es nenožēloju savu izvēli par NA, nevelti arī citi , tik daudzi cilvēki balsoja par šo partiju jo ir daudzi cilvēki kuri ir cieņas vērti, ir daudz darījuši nevis tikai runājuši. Nekļūdās tikai tas kas nestrādā.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 12:46

Iritai vopļai

cik skaista tava valodiņa, tautumeita ! Uzreiz var sazīmēt Nacionālās apvienības izkultivētās valodas vārsmas!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:45

Silvija

Novēlu jaunajiem strādāt cilvēku labā nevis opozīcijā.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:55

Ervins

TB tagad dota milzīga iespēja,uzticības kredīts.Ja lietas nevirzīsīsies kā vajag,ceļi joprojām būs vienās bedrēs,būs pamatīga vilšanās!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 13:06

Ervins

Lai jau veicas TB parādīt sevi,tikai nu Okmanis bija baigi pret Bauskas apvienoto novadu kā tādu,un nu viņš tagad to cels..!Nu kautkāda baigaa divkosība sanāk,jeb citiem vārdiem,ka tikai pie varas siles tiek!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 13:10

Eh

Nu pavei kādi pensijas un pirmspensijas taukmūļi iebalsoti. I nevajag neko straumēt, tāpat tak viss jau iepriekš būs nolemts un nekādu dižu iebildumu nebūs. 11 balsis nodrošinātas.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 13:37

karma

Tāds pavisam saskābis un nelaimīgs, tā ir, kas citam bedri rok pats iekrīt.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 13:44

karmai

ka tik tas laimīgais skābums nesatek pašas kurpītēs!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:47

Karma

Tavs izmisums saprotams, kam tu tāds neveiksmieks būsi vajadzīgs? Ielāgo tu un tava dzīvesbiedrene- nedari otram to, ko tu negribētu, lai dara tev.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 19:19

Aleksandr!

Mācies no Jātnieka, viņš ir goda vīrs, kārtīgs, uzticīgs un veiksmīgs.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 19:21

Aleksandram

Vai no šī kunga jāmācās kā melot un shēmot, parmaksāt miljonus sporta būvēs, iekārtot amatos savējos ?

pirms 14 dienām, 2021.06.08 20:30

shēmotājam

Melot tu labāk par jebkuru citu māki, no tevis var pamācīties melot, noorganizē maksas kursus, kur savu prasmi nodosi tālāk, neturi savu māku, kā sveci zem pūra. Jātnieks goda vīrs, paskat kāds viņam stipra saimniecība un ģimene, viņš var lepoties ar saviem dēliem, bet tev nekā nav no tā nav, ne tev ģimenes, ne dēlu, ne saimniecības, tas sen nevienam nav noslēpums.

pirms 14 dienām, 2021.06.09 10:09

sadod viņam

Ja kāds skatījās pirmsvēlēšanu TV, tad visā Latvijā cilvēkiem ir nepieciešamas trīs galvenās lietas- adekvāti apmaksāts darbs, ceļi, tik bezkaunīgi nezagt - nekorumpēties-
domāt ar galvu iedzīvotāju nevis savā labā. Tātad problēma ir, tai skaitā Bauskas rajonā. Ja kāds kaut ko runāja nepatiesi kā oficiāla persona, tad kāpēc viņš nav iesūdzēts tiesā par apmelošanu? Histērija šeit ne pa jokam, bet tiesas nav. Tad jau laikam bailes tiesā izgāzties un varbūt pat mainīt statusu.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 14:51

Ļerkšķim

Kapēc pēc tik daudz apsūdzībām un sūdzībam nav neviens notiesāts, vai vismaz atlaists no darba?

pirms 14 dienām, 2021.06.08 15:10

Pie varas partiju mafija

Uzmini nu? Kāpēc nav notiesāti būvnieka karteļa lietā iesaistītie "Vienotības" un ZZS politiķi, kukuļotājs Martinsons, kukuļu ņemšanā apsūdzētais Magone, izgāzās apsūdzības nacionālim Helmanim, kukuļu pieprasīšanā Rinkēvičam, kukuļņemšanā Truksnim? Kāpēc Bauskas novadā pēc augstākās tiesas lēmuma Veipam nebija jāsedz pašvaldībai nodarītie zaudējumi, kāpēc nepiedzina pašvaldībai nodarītos zaudējumus nelikumīgi atlaižot Vecsaules pārvaldnieci - solidāri no Ābelnieka, Ruhockas, Kalinkas, un deputātiem balsotājiem. Kāpēc netika atrasti “kukuļa” prasītāji iepirkumā administrācijā. Kāpēc vietnieks Čačs nezaudēja domes uzticību pēc mēģinājumiem “ietirgot” pašvaldībai nevajadzīgus īpašumus vai pretēji notirgot? Kāpēc domes vadība piesedza līdzekļu izsaimniekošanu Bauskas ūdenī? Piesedza attīstības nodaļas vadītājas meitu Vides servisā? Atklāta blēdīšanās ap sporta halles būvniecības sadārdzinājumu! Uzskaitīt vēl???

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:17

Iveta

Jātnieka kungs ļoti atbildīgs, kārtīgs, strādīgs cilvēks, ļoti žēl ka tiek visu laiku lietas samazgas virsū. Kārtīgs vīrs kā ozols ar stipru ģimeni uz ko balstīties. Prieks par jaunās domes sasaukuma kolektīvu. Es skatu cilvēku pēc darbiem, un ir ļoti daudz labu darbu par ko Bauskas novads var būt pateicīgs! Tā tik turpināt ceru uz vēl jauniem, foršiem projektiem Bauskas novadā nevis pussagruvušām ēkām uz kurām kauns skatīties.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:31

Ivetai

vai tagad, kad Navicki izšvilpa, Jātnieka kungs ļoti atbildīgs, kārtīgs, strādīgs cilvēks beidzot mierīgi varēs izlīdzināt aizstiepto Dambja ielas granti, vai kopā ar biedru Čaču stieps atpakaļ?

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:38

Iveta

Es esmu par cieņu! Cieņu un darbu cilvēku labā nevis naida un atriebības labā

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:56

Ivetai

vai Jātnieka kungs, kā šeit rakstāt, "ļoti atbildīgs, kārtīgs, strādīgs cilvēks" jebkad atlīdzinās viņa un Čača kunga saimniekošanas laikā novada iedzīvotājiem nodarītos zaudējumus???

pirms 14 dienām, 2021.06.08 18:05

Iveta

Pietiek apmelot godājamus cilvēkus, tu rīgas matrozi.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 19:23

Kaimiņiene no Īslīces

Savas “ dāmas “ bijušo mīlnieku Okmaņa kungu nevajag skaust, tajā laikā viņa nezināja kad tu tāds.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 15:41

Kaimiņienei no Īslīces

kurš tad tev netika? mīlnieks Okmaņa kungs?

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:32

Īslīciete

Neraudi ganjau esi viņai pēdējais tik ar to naudu pašvaki vai tads nabags i vajadzīgs

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:37

nu i klačenes

Ko nu netaisnīgi apvainotie un apvainotās šūmējas, vajag priecāties, beidzot " viens pats mājās". Nu varēs kalnus gāzt Zemgales līdzenumā.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 16:27

patiesībā

tagad ir paniski bail, jo attīstības samazgu lējējas izgāzīsies, nebūs vairs ko vainot, ka šim traucējot strādāt un visi beidzot sapratīs, ka "karalis" ir galīgi pliks!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:13

Jaunas vienotibas kandidāts

Cilvēki neievēlēja nevis NA vai attīstībai par, nav neviens paldies tiem kas par jums balsoja. Jaunā vienotība visiem pateicās, a jūs tik vainojat visu pasauli. Bez politikas jums dzives nav?

pirms 14 dienām, 2021.06.08 18:03

Sašukam

Navicki, vai vari nosaukt kaut vienu pozitīvu darbu, ko esi paveicis Bauskas novada labā? Varbūt, esi veiksmīgs biznesmenis? Es domāju, ka no tā, nav nekā, ....tad kāpēc čīksti? Sāc kaut ko reāli darīt, nevis tikai d...!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 16:29

jautājums

administrācijas štata gānītāja, vai nemitīgi drukājot žļurgu komentāros esi jau pēdējo prātiņu zaudējusi? Ups, atvainojos tev nebija ko zaudēt!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 17:30

Novadniece

Aleksandr, Tu taču esi slims... Visi, kas pauž Tev nelabvēlīgu vedokli, uzreiz ir no administrācijas... Vai Tu tiešām novada iedzīvotājus uzskati par provinciāliem ļautiņiem, kuri vispār nav lietas kursā par to kas notiek novadā, un neredz deputātu darbus? Esmu sava novada patriote, un tādi nesmukumi, ko Tu esi sataisījis, nepaliek nepamanīti. Tagad vari izbaudīt sekas.

pirms 14 dienām, 2021.06.08 18:50

Novadniece

Kā jau nacionāļu līdzkarsēja, Tu nevarēji pamanīt visus nesmukumus un šmuces ko sastrādāja NA ar Ābelnieku un Čaču priekšgalā, pēc tam pirmo padzenot no amata un vietā stājoties zaļsaimniekam Jātniekam, toties novada iedzīvotāji to izstrebs vēl ilgi!

pirms 14 dienām, 2021.06.08 20:04

Projekts «Iesaukums politikā»-2021