Pilsētā vērs kultūras vietu «Pulsēta»

Bauskas kultūras centra (BKC) sētā sestdien, 27. jūnijā, apmeklētājiem durvis vērs notikumu pagalms «Pulsēta», lai priecētu vietējos iedzīvotājus ar daudzveidīgām kultūras pasākumu norisēm siltos vasaras vakaros, informēja BKC pārstāve Lelde Feldmane-Zajarska.

«Iestājoties vasarai, vēlamies radīt vietu Bauskā, kur siltajā gadalaikā pulsē dzīvība – uzstājas latviešu mūziķi, noris brīvdabas kino vakari un citi kultūras, mākslas pasākumi,» «Pulsētas» izveidi komentē BKC direktors Jānis Dūmiņš.

Viņš atzīmēja, ka visu vasaru katru ceturtdienas, piektdienas un sestdienas vakaru apmeklētājiem piedāvās daudzpusīgu kultūras programmu, kas būs saistoša ikvienai vecuma grupai. Plānots, ka ceturtdienās notiks mierpilni kino vakari, aizrautīgu un uzjautrinošu izrāžu vakari, kā arī citas gaidītas norises un tikšanās. Savukārt piektdienās un sestdienās ieplānoti muzikālie vakari, kur būs iespēja pieredzēt gan liriskas, gan spēcīgas performances.

Notikumu pagalma atklāšanā 27. jūnijā duetā uzstāsies populārās pašmāju grupas «Astro’n’out» soliste Māra Upmane-Holšteine ar grupas ģitāristu Juri Kalnišu. Šie divi profesionālie un spilgtie mūziķi akustiskā koncertā atsauks atmiņā sen pasākumos nejustu klātesamības elpu, izpildot populāras melodijas. Apmeklētājiem, atrodoties ekskluzīvi tuvu māksliniekiem, akustiskās ģitāras spēle radīs pagalmā vēl nebijušu noskaņu, sola BKC speciālisti.

3. jūlijā ar publikai zināmām un mīļām dziesmām uzstāsies Liepājas brāļi – Ainars Virga un Uldis Marhilēvičs. Savukārt 4. jūlijā grupa «Pirmais kurss» pieskandinās notikumu pagalmu ar enerģisku humorroku.
 
Pasākumu rīkotāji aicina biļetes iegādāties laikus, jo to skaits ir ierobežots. Maksimālais apmeklētāju skaits 70.


Raksts sagatavots ar «Latvijas Valsts meži», Valsts Kultūrkapitāla fonda un Zemgales plānošanas reģiona finansiālu atbalstu.

20200529-1359-logo.jpg

Pievieno komentāru

Projekts «Kultūrvide novados-2020»