10 ātri fakti par implantaloģiju 1

Cik paredzami ir zobu implanti? Kāpēc izvēlēties ievietot zobu implantus? Uzzini 10 iemeslus šajā rakstā.

1.    Mūsdienās vairāk kā 240 miljonu cilvēku cieš no daļēja vai pilnīga zobu trūkuma.

2.    69% pieaugušo, vecuma grupā no 25 līdz 44 ir zaudējuši vismaz vienu kaula zobu un 26% no pieaugušajiem virs 74 gadu vecuma ir pazaudējuši visus kaula zobus.

3.    Kāpēc izvēlēties ievietot implantus?

Estētika – implantoloģija ir kļuvusi par daļu no kosmētiskās industrijas. Aizvien vairāk un vairāk cilvēku apsver zobu implantēšanu.

4.    Zobu implantu pieejamība strauji palielinās. Statistika rāda, ka 2019. gadā ASV 30% no veiktajām zobārstniecības procedūrām ir tieši zobu implantēšana.

5.    Implanti noteikti ir ilgtermiņa risinājums, 97,5% implantu saglabājas līdz mūža beigām.

6.    Tavus zobu implantus ievietos profesionāļi. Visi šodienas absolventi sāk savu karjeru jau pārzinādami implantoloģiju.

7.    Samazinātas kontraindikācijas. Attīstība implantu dizainā, kaulu transplantēšanas procedūrās un daudzu iznākumu datu analīze ir krietni samazinājusi kontraindikāciju iespējamību.

8.    Šī ir vislabākā opcija priekš pacientiem, kuri pilnībā zaudējuši zobus. Zobu implanti ir kļuvuši par standarta ārstēšanas opciju, uzlabojot pacientu dzīves kvalitāti.

9.    Palielinājusies pieejamība un samazinājušās cenas. Aizvien vairāk veselības apdrošināšanas firmas ir gatavas segt daļu no zobu implantēšanas izmaksām.

10.    Pacientiem ir viegli pieejama informācija. Lielākie ražotāji nodrošina ērti pieejamu un viegli saprotamu informāciju.

Zobārstniecība Dental Medical piedāvā plašu pakalpojumu klāstu: diagnostiku, ārstēšanu, implantoloģiju, endodontiju, zobu balināšanu, ortodontiju, rentgena izmeklējumus u. c. pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Susan Benson

Sveiki, dāmas un kungi, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sjūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums, lai pabeigtu projektu? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai nosūtiet man ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums sasniegt visus jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu sniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības - Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrais tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme - pieņemama procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Elastīga atmaksa - jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksas datumu, reizi nedēļā, mēnesī vai gadā uz 1-30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizēta vadība un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nepazaudējiet iespēju līdzekļu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums aizdevuma pieprasījumu, izmantojot šo e-pasta adresi sunshinefinancialgroupinc@gmail.com vai vietnē WhatsApp pa tālruni +447903159998

Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

pirms 3 mēnešiem, 2021.04.05 17:22

Reklāmraksti