10 minūšu aizdevumi nebaltām dienām 2

Ellīgi sāp zobs, vienīgais brīvais laiks, kad pierakstīties pie zobārsta, ir rīt, un līdz algas dienai vēl jāgaida pusotra nedēļa? Šādā situācijā finanšu līdzekļu aizņemšanās var būt piemērots risinājums. Protams, ja vien Tu seko līdzi savam budžetam, algas dienā atdod naudu tās īpašniekam un tādējādi nesabojā savu kredītvēsturi viena kavēta maksājuma dēļ.
 
Lai arī īstermiņa aizdevumi ir ļoti noderīgs un ātri pieejams pakalpojums, tomēr par obligātu nosacījumu kalpo to atbildīga izmantošana. Par to, kādi aizdevumi ir iegūstami tikai 10 minūtēs, lasi tālāk!

Īstermiņa aizdevumi

Ierakstot vārdu “aizdevumi” kādā no interneta meklētājprogrammām, tiek piedāvātas dažādas iespējas, piemēram:
●    Hipotekārie kredīti;
●    Patēriņa kredīti;
●    Studiju kredīti;
●    Studējošo kredīti;
●    Investīciju kredīti.

Visi iepriekš uzskaitītie aizdevumi visbiežāk tiek formēti ar rakstisku līgumu, un un tiem ir gari atmaksas termiņi. Piedevām šie aizdevumi parasti tiek pieteikti, izskatīti un apstiprināti klātienē, kādā no bankas filiālēm.

Nebanku aizdevumi jeb ātrie kredīti tiek pieteikti elektroniski – piezvanot, nosūtot īsziņu vai aizpildot pieteikuma anketu internetā. Viss process līdz naudas saņemšanai Tavā bankas kontā vairumā gadījumu aizņem tikai 10 minūtes laika.

Kam uzticēties?

Īstermiņa aizdevumus nereti izsniedz tieši privātie uzņēmumi, tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību ne tikai piedāvājumu daudzveidībai, bet arī pakalpojuma sniedzēja uzticamībai. Pašlaik viens no atzītākajiem ir aizdevums internetā – Ondo.lv, jo šis aizdevējs:
●    Ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, un tā komercprakse ir uzticama, godīga un ētiska;
●    Sniedz klientiem visu nepieciešamo informāciju par ātro kredītu saņemšanu;
●    Nodrošina kvalitatīvu un operatīvu pakalpojumu katru dienu laikā no 7:00 līdz 24:00;
●    Piedāvā profesionālas konsultācijas, lai palīdzētu finanšu grūtībās nonākušiem Ondo.lv klientiem;
●    Sniedz iespēju pagarināt ātrā kredīta atmaksas termiņu par 7, 14 vai 30 dienām.

Kur meklēt glābiņu?

1.    Apmeklē Ondo.lv mājaslapu un reģistrējies, norādot sev vēlamo aizņēmuma summu un atmaksas termiņu;
2.    Lai Ondo.lv rīcībā būtu pareiza informācija par Tavu bankas kontu, pēc aizdevuma pieteikuma uz vienu no Ondo.lv bankas kontiem pārskaiti 0.01 EUR. Rekvizītus meklē mājaslapā pie kontaktiem;
3.    Seko vienkāršajai instrukcijai, un jau pēc brīža būsi veiksmīgi apstiprinājis savu profilu;
4.    Saņem nepieciešamo naudas summu savā bankas kontā!

Ja rodas papildjautājumi, droši sazinies pa bezmaksas tālruni 80909999 vai e-pastu info@ondo.lv un klientu konsultanti Tev palīdzēs!

Ondo.lv aizdevumi var palīdzēt neplānotās situācijās! Aizņemies atbildīgi – rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt kredītu līgumā noteiktajā termiņā!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Gudra vārna

Grib dzīvot uz citu nelaimes, turklāt vēl sauc to par pakalpojumu. To jau nepiebilst, ka pēc tam, ja kas, sekos parādu piedzinēji kā šakāļi, turklāt ar valsts legālu atbalstu, uzliks "uz skaitītāja" kā cietumnieki...

pirms 5 gadiem, 2015.11.02 20:42

Reklāmraksti