Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

3 iemesli, kādēļ apvienot kredītus

Vārdu salikums “kredītu apvienošana” savu popularitāti visā pasaulē sāka gūt aptuveni pirms 10 gadiem, pēc finanšu krīzes. Pirms tam šo pakalpojumu izmantoja neliels cilvēku skaits, kuriem tobrīd bija problēmas ar kredītsaistībām. Taču, kā zināms, pēc finanšu krīzes pieprasījums pēc tā ievērojami paauga.

Arī mūsdienās daļa sabiedrības joprojām izmanto kredītu apvienošanas pakalpojumus, kurus piedāvā vairākas kredītiestādes. Vai arī Jums ir vērts izmēģināt kredītu apvienošanu jeb pārkreditāciju? Tikai Jūs varat pieņemt lēmumu, izvērtējot savu šā brīža finansiālo situāciju. Taču, lai palīdzētu gūt izpratni par šo procesu, piedāvājam trīs iemeslus, kādēļ kredītu apvienošana ir pareizā izvēle.

1. Jums ir iespēja samazināt ikmēneša maksājumu.
Kredītiestādes pieprasīs Jums katru mēnesi veikt vismaz minimālo maksājumu. Ja Jums ir vairāki aizdevumi pie dažādiem kreditoriem, šie minimālie maksājumi kopā var radīt ievērojamu summu. Veicot pārkreditāciju, Jums vairāku kredītu vietā būs tikai viens. Tas sniegs iespēju Jums samazināt mēneša maksājumu.
Īpaši svarīgi pievērst uzmanību tam, kādēļ mēneša maksa ir zemāka, veicot kredītu apvienošanu. Parasti tas var būt tādēļ, ka kredītiestāde piedāvā izdevīgākas procentu likmes nekā gadījumā, kad Jums bija vairāki aizdevumi pie dažādiem kreditoriem. Piemēram, Onefinance.lv piedāvā kredītu apvienošanas pakalpojumu, sniedzot iespēju apvienot aizdevumus summās no 500 līdz pat 7500 eiro. Piedāvātās procentu likmes ir ļoti draudzīgas – no 18% līdz 45%. Ņemiet vērā, ka vairumā gadījumu ātrajiem kredītiem procentu likme parasti pārsniedz 100% un pat 200%, šis noteikti būs prātīgāks risinājums.

2. Jūs varat atvieglot kredīta atmaksas procesu.
Mēģināt kontrolēt savu finansiālo situāciju, ja Jums noformēti aizdevumi pie vairākiem kreditoriem, nav viegli. Nepieciešams regulāri sekot līdzi termiņiem, veikt maksājumus un uztraukties par to, vai visam pietiks līdzekļu. Turklāt nedrīkst nokavēt maksājumu datumus, pretējā gadījumā var nākties rēķināties ar nepatīkamām sekām, kas var sabojāt Jūsu kredītvēsturi un palielināt izdevumus.
Ja kredītu atmaksa Jums ir kļuvusi par pārāk sarežģītu dzīves daļu, ko vairs nespējat kontrolēt, pārkreditācija noteikti var palīdzēt atvieglot ikdienu. Pārvietojot visus esošos aizdevumus vienā kopējā “kastē”, Jums būs jāuztraucas vairs tikai par vienu atmaksas summu un datumu.

3. Jūs varat izvēlēties kreditoru ar izdevīgākiem nosacījumiem.
Šobrīd aizdevēju skaits Latvijā ir diez gan liels, un katram no tiem ir savi kredītu piešķiršanas un atmaksas noteikumi. Diemžēl tie ne vienmēr ir draudzīgi un piemēroti tieši Jūsu situācijai. Piemēram, ir gadījumi, kad aizdevējs katru mēnesi liek Jums maksāt par kredīta administrēšanu vai citiem pakalpojumiem, tādēļ ir vērts apvienot aizdevumus vienā, lai ne tikai atvieglotu savu ikdienu, bet arī ietaupītu, kā rezultātā varēsiet veikt kredīta atmaksu ātrāk. Taču arī tad, ja Jums ir svarīgi atmaksāt aizdevumu pakāpeniski, par to nav jāsatraucas, jo Onefinance.lv piedāvā kredītu apvienošanu ar atmaksas termiņu līdz pat sešiem gadiem.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti