Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

3 iemesli, kāpēc 2018. gadā SMS kredīts vairs nav optimāls aizņemšanās veids 52

Jaunajā gadā patērētāju kreditēšanas nozarē turpinās attīstīties jau iezīmētās tendences – atbildīgāka kreditēšana, uzmanīgāka aizņemšanās un kredītu veidu paplašināšanās. Vēl pirms īsa laika pietiekami pieprasīti bija SMS kredīti, taču tagad aizņēmēji dod priekšroku izdevīgākiem kredītu nosacījumiem un elastīgākai atmaksai. Uzzini šajā rakstā, vai SMS kredīts atbilst mūsdienu aizņēmēja prasībām, un kādas ir parocīgas aizdevumu alternatīvas!

SMS kredīts zem mikroskopa: kas Tev par to jāzina?
SMS kredīti tika radīti kā papildinājums ātrajiem kredītiem un kā ekstra pakalpojums aizdevēju pastāvīgajiem klientiem. Nosacījumu ziņā SMS kredits Latvijā ne ar ko neatšķiras no tā paša kreditora ātrā aizdevuma – gan kredītlimita robežas, gan kredīta termiņš un atmaksas kārtība abos gadījumos ir vienādi. Atšķiras tikai pieteikšanās veids:
● ātrais kredīts tiek pieteikts aizdevēja mājaslapā, aizpildot pieteikumu tiešsaistē;
● SMS kredītam piesakās ar SMS starpniecību, nosūtot kreditoram īsziņu noteiktajā formātā.
SMS kredīts ir vēl zibenīgāks par ātro kredītu – lai saņemtu vēlamo summu, pat nav jātērē laiks datora ieslēgšanai un ienākšanai savā lietotāja kontā. Viss, kas nepieciešams, ir mobilais tālrunis un īsziņas paraugs, ko var glabāt tālruņa ziņu melnrakstos. Pēc SMS nosūtīšanas viss notiek tieši tāpat kā interneta kredīta gadījumā. Aizdevējs nekavējoties izskata saņemto pieteikumu un, ja prasītā summa ir lietotāja kredītlimita robežās, tā tiek uzreiz pārskaitīta uz klienta bankas kontu.

SMS kredīta plusi un mīnusi
Šķiet, ka vienkāršāk nemaz nevar būt, un ka SMS aizdevums ir viens no parocīgākajiem aizņemšanās veidiem? Jā, tam patiešām ir savas priekšrocības:
● SMS kredītu var izmantot, ja nav pieejas datoram vai interneta pieslēgumam;
● pieteikšanās ar īsziņas starpniecību var būt noderīga, ja interneta pieslēgums ir nestabils vai datorā nav instalēta antivīrusu programmatūra;
● pieteikties kredītam var ne tikai mājās, bet arī citviet;
● pieteikšanās ir parocīga cilvēkiem, kuri dod priekšroku viedtālruņiem, nevis datoriem.
Un tomēr SMS aizdevums nav ideāls kredīta veids mūsdienīgam cilvēkam. Jā, tas ļauj zibens ātrumā nosūtīt kredīta pieteikumu un dažkārt var būt noderīgs nestandarta situācijās, taču SMS kredītam ir arī būtiski trūkumi.

Lūk, vismaz 3 iemesli, kāpēc ikvienam aizņēmējam jāpadomā divreiz, pirms sūtīt kredītpieteikumu īsziņas formā:

1. sensitīva informācija par aizdevumu ir pieejama trešajām pusēm: mobilo sakaru operatoriem un ikvienam cilvēkam no malas, kurš var izmantot aizņēmēja tālruni. Aizdevēju mājaslapas mūsdienās tiek aizsargātas ar īpašajiem interneta protokoliem, kas neļauj trešajām pusēm pārtvert ar finansēm saistīto informāciju. Visi ātrie kredīti, kas tiek pieteikti internetā, ir diskrēts darījums, bet garantēt īsziņas datu drošību nevar neviens. Ja aizņēmējs ir aizmirsis dzēst pieteikumu, to var izlasīt ikviens cilvēks, kuram ir pieeja šim mobilajam tālrunim. Turklāt tālruni var nozagt, un, ja tur glabājas informācija ar aizņēmēja lietotājvārdu un paroli, tā var tikt izmantota krāpniecības nolūkos;

2. piesakoties kredītam ar SMS, aizņēmējs nepārbauda informāciju aizdevēja mājaslapā un var palaist garām svarīgas izmaiņas.
Ikviens kreditors akcentē atbildīgas aizņemšanās svarīgumu, tāpēc pirms pieteikšanās jaunam kredītam arī pastāvīgajiem aizņēmējiem ieteicams iemest aci kreditora mājaslapā. Kredīta nosacījumu pārbaude aizņem tikai pāris minūtes un var aiztaupīt iespējamos sarežģījumus. Savukārt, piesakoties aizdevumam ar SMS, kredīta ņēmējs paļaujas uz domu, ka kredīta nosacījumi nav mainījušies kopš pēdējās aizņemšanās reizes;

3. kredīts ar SMS galvenokārt ir pieejams, sākot ar otro aizņemšanās reizi.
Līdz ar to, gandrīz nekur nav pieejams SMS kredīts bez procentiem, lai gan pietiekami daudz aizdevēju piedāvā pirmo kredītu ar 100% atlaidi procentu maksai. Ikviens aizņēmējs vēlas saņemt kredītu ar maksimāli izdevīgiem nosacījumiem, tāpēc aizdevumi ar SMS nav labākā izvēle jaunajiem aizņēmējiem – prātīgāk ir aizņemties internetā un saņemt pirmo kredītu bez procentiem.

Pasaulē, kur arvien lielāku nozīmi iegūst personas datu aizsardzība un atbildīga aizņemšanās, SMS kredīts vairs nevar tikt uzskatīts par ideālu aizdevuma veidu. Tā vietā ieteicams pievērst uzmanību alternatīvām – tikpat parocīgiem, bet daudz drošākiem kredītiem. Labākās alternatīvas SMS aizdevumam ir kredītlīnija un kredītkarte. Turpini lasīt, lai iepazītos ar to priekšrocībām!

20180212-1233-credit24-lv-sms-kredits.jp
Foto: Shutterstock.com

Kredītlīnija – draudzīgāki nosacījumi, plašākas iespējas
Kāds ir vislielākais aizņemšanās mīnuss? Daudzi aizdevēji teiks, ka tā ir nepieciešamība maksāt procentus. Patiešām, procentu likmes apjoms var būt ievērojams, īpaši ātro un SMS kredītu nozarē. Taču ir iespēja samazināt kredīta izmaksas, izvēloties citus aizdevumu veidus, piemēram, kredītlīniju.

3 kredītlīnijas priekšrocības
Kredītlīnija jeb kredītlimits ir aizdevums, ko var izmantot pēc nepieciešamības. Noformējot kredītlīniju, aizņēmējs var netērēt to uzreiz, bet atstāt nākotnes plāniem vai uztvert to kā finanšu drošības spilvenu pēkšņiem tēriņiem. Kredītlīnijas galvenā priekšrocība ir iespēja maksāt procentus tikai par iztērētajām summām. Piemēram, ja Tev ir noteikts kredītlimits 2000 eiro apmērā, un Tu izņem 500 eiro, procenti tiks piemēroti tikai šai summai, nevis kopējam kredītlimitam. Atmaksājot iztērēto, vari aizņemties atkal viena kredītlīguma ietvaros.

Salīdzinājumā ar SMS kredītu, kredītlīnija ir daudz elastīgāka, jo:

● iztērēto kredīta summu var atmaksāt uzreiz vai pakāpeniski, pielāgojot ikmēneša maksājumu savam ienākumu un izdevumu līmenim;
● visus darījumus ar kredītlimitu regulē viens kredītlīgums, kas nevar tikt patvaļīgi mainīts, tāpēc aizņēmējs vienmēr var pārbaudīt informāciju un aizņemties atbildīgi;
● izmantojot kredītlīniju, vai aizņemties vairāk nekā ar SMS kredītiem. Protams, ikviens aizņēmēja kredītlimits ir atkarīgs no viņa maksātspējas un tiek noteikts individuāli, taču personas ar pietiekami lieliem ienākumiem var aizņemties vairāk un ar zemākiem procentiem.

Kredītlīnijas mīnusi ir minimāli, un par galveno var uzskatīt samērā sarežģītu atmaksas grafiku. Ja SMS kredīti tiek segti vienā maksājumā, tad kredītlīnijas izmaksas ir komplicētākas, jo katrs maksājums tiek aprēķināts individuāli. Taču nedomā, ka tas būs jārēķina pašam – Tavā vietā to zibenīgi izdarīs kredīta kalkulators aizdevēja mājaslapā. Tas parādīs minimālo mēneša iemaksas summu, bet Tu vari atmaksāt iztērēto arī ātrāk, tādējādi samazinot kopējās izmaksas un ietaupot uz procentiem.

Kredītkarte – papildu finanšu iespējas mājās un ārzemēs
Ilgu laiku kredītkartes ir bijušas banku unikāls piedāvājums, taču pakāpeniski arī Latvijā ienāk nebanku kredītkartes, kas nav piesaistītas aizņēmēja bankas kontam. Nebanku un banku kredītkaršu funkcijas ir līdzīgas – tās nodrošina pieeju kredītlimitam, ko aizņēmējs var izmantot pirkumu un pakalpojumu apmaksai.

Atklāti par kredītkartēm: plusi un mīnusi
Kopumā šis pakalpojums ir ļoti līdzīgs kredītlīnijai, taču ir viena ievērojama atšķirība – aizdevuma līdzekļi tiek uzglabāti īpašajā kredītkartē, kas nav piesaistīta kredīta ņēmēja bankas kontam.

Šāda pieeja aizdevumam nodrošina kredītkartes lietotājam vairākas priekšrocības:
● aizdevuma summa netiek jaukta ar algu, tāpēc ir daudz vieglāk sekot līdzi saviem tēriņiem;
● kredītkarte var tikt izmantota tāpat kā bankas norēķinu karte, tostarp ārzemēs un interneta veikalos.
Kas attiecas uz kredītkartes trūkumiem, tad par lielāko var uzskatīt obligātu ikmēneša komisiju par kartes apkalpošanu. Šī summa nav liela, parasti mēnesī tiek iekasēts vien 1,5 – 2 eiro, taču tomēr tā palielina ar kredītu saistītās izmaksas.
 
Vēl daži iemesli, kāpēc kredītkarte var nebūt labākais risinājums, ir šādi
:
● kredītkartes noformēšana aizņem laiku. Vairums kredītdevēju nodrošina iespēju pieteikties kredītkartei tiešsaistē, un lēmums par kredītlimita atvēršanu parasti tiek pieņemts 10 – 15 minūšu laikā, tāpat kā ātro un SMS kredītu gadījumā. Taču no pieteikuma apstiprināšanas līdz kartes saņemšanas parasti paiet 2 – 3 darba dienas. Kredītkarte nav piemērota steidzamiem tēriņiem, tāpēc šajā aspektā priekšrocība ir SMS kredītiem;
● darījumi ar kredītkarti var tikt aplikti ar komisiju. Norēķinoties ar kredītkarti internetā un ES robežās, problēmām nevajadzētu rasties, taču, izmantojot karti tālajās zemēs, kopējās izmaksas var būt ļoti lielas. Līdz ar to, kredītkarte var nebūt parocīga eksotiskajos ceļojumos, kad izdevīgāk ir izmantot skaidru naudu, atstājot norēķinu karti ārkārtas situācijām.
Salīdzinājumā ar kredītlīniju, kredītkartei ir garāks noformēšanas process, bet parocīgāka izmantošana. Norēķināties ar karti ir vieglāk, jo nav jātērē laiks, lai izņemtu līdzekļus no sava kredītlīnijas konta.

 
20180212-1235-credit24-lv-sms-kredits-2.
Foto: Shutterstock.com

Izvēlies labāko variantu un ietaupi!
Kredītkarte un kredītlīnija nav identiskas SMS kredītam, taču var tikt izmantotas tādās pašās situācijās.

Galvenās līdzības un atšķirības starp šiem aizdevumu veidiem ir šādas:
● SMS kredīts ir pieejams tikai īstermiņā, bet kredītlimita iztērētās summas var atmaksāt gan mēneša laikā, gan lēnāk. Tas, vai veikt minimālās vai lielākas ikmēneša iemaksas, paliek aizņēmēja ziņā;
● SMS kredītam ir daudz augstāka procentu likme nekā kredītlīnijai un kredītkartei. Papildus, SMS kredītam netiek piešķirtas atlaides komisijai, jo tas ir pakalpojums pastāvīgajiem klientiem. Savukārt jaunie aizņēmēji bieži var izmantot kredītlimitu bez procentiem pirmās 30 dienas kopš līguma noslēgšanas brīža;
● SMS aizdevums tiek pilnā apjomā pārskaitīts uz aizņēmēja bankas kontu, un procentu maksa tiek iekasēta neatkarīgi no tā, vai aizdevums tiek izmantots. Kredītlimits sniedz iespēju maksāt tikai par iztērētajām summām.

Meklējot, kur aizņemties naudu, pievērs uzmanību ne tikai kredītlimita robežām un atmaksas termiņam, bet arī tam, cik izdevīgs ir konkrēts aizdevums. Adekvāta kopējā kredīta summa, draudzīga gada procentu likme un īpašie piedāvājumi – lūk, kas veido atraktīvu aizdevuma piedāvājumu. Latvijā šādu pakalpojumu piedāvā nebanku kredītdevējs Credit24. Uzzini par to vairāk raksta noslēgumā!

Credit24 ilgtermiņa aizdevumi ikdienai un īpašiem gadījumiem
Credit24 specializējas uz apjomīgiem ilgtermiņa kredītiem, kas var tikt izmantoti gan pēkšņiem tēriņiem, gan sen ieplānotiem notikumiem. SMS kredīts vienmēr ir īstermiņa aizdevums līdz algas dienai, tāpēc tā atmaksas noteikumi ir ļoti stingri – aizdevums pilnā apjomā jāsedz jau no nākamas algas. Savukārt Credit24 aizdevumiem var izveidot elastīgu, savai finanšu situācijai piemērotu atmaksas grafiku. Pakalpojumu klāstā ir divi ilgtermiņa aizdevumu veidi – patēriņa aizdevums un kredītlīnija. Maksimālais kredītlimita apjoms ir 4000 eiro, bet atmaksas termiņš – 36 mēneši.

Gan kredītlīnija, gan patēriņa aizdevums ir mūsdienīgi aizņemšanās veidi, kas piedāvā daudz vairāk nekā SMS kredīti. Lai nodrošinātu sev patīkamu aizņemšanās pieredzi, neaizmirsti par atbildīgas aizņemšanās principiem: objektīvi izvērtē savu maksātspēju, samēro kredīta apjomu ar savu ienākumu līmeni un aizņemies tikai tad, kad tas patiešām vajadzīgs. Papildu informāciju par Credit24 nosacījumiem meklē www.credit24.com/lv!

Pievieno komentāru

Komentāri 52

Angga

Sveiki visiem

Es esmu privāts aizdevējs, es piedāvāju aizdevumu 2%, tas ir likumīgs uzņēmums ar godu un atšķirību, mēs esam gatavi jums palīdzēt jebkurā finanšu problēmā, ka jūs piedāvājat visu veidu aizdevumu, tādēļ, ja jūs interesē šis aizdevuma piedāvājums lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (anggadiman1@gmail.com)

Norādiet arī sekojošas ziņas, lai mēs varētu nekavējoties turpināt aizdevumu.

Vārds:
Nepieciešamā summa:
Ilgums: a
valsts:
Aizdevuma mērķis:
Mēneša ienākumi:
Telefona numurs:

Sazinieties ar mums ar iepriekš minēto informāciju par mūsu e-pastu: anggadiman1@gmail.com

Ar cieņu visiem jums.

pirms 2 gadiem, 2018.03.13 16:06

Allianz Finance

Es patiešām pateicos Arnoldam Carltonam par manu aizdevuma piešķiršanu 120 000,00 EUR apmērā. Esmu bijis parāds gadiem ilgi ar Zero kredītreitingu, un man ir bijis daudz finansiālo māju, lai palīdzētu, bet visi mani pārtrauca, jo mans parāds un zems kredīta rādītājs. Es meklēju interesi un nekad nepadevās, es lasīju un uzzināju par Allianz Finance, es sazinājos ar kredītkonsultantu Arnoldu Carltonu pa e-pastu: allianzzfinance@gmail.com ar ticību mans aizdevums tika piešķirts EARLY 2017, un cerība atkal notika. Visas manas finanses ir nokārtotas, tagad man pieder mans bizness. Es nevarēju to saglabāt sev, tādējādi daloties šajā dzīvē, mainot liecību, jūs varat sazināties ar viņiem pa e-pastu: finance.allianz@consultant.com, es vienmēr esmu pateicīgs jums Arnolds Carlton un mans Dievs tevi svētī.

pirms 2 gadiem, 2018.04.05 16:45

pamela

ŠEIT ir mana pieredze par to, kā es saņēmu savu aizdevumu

Mani sauc Pamela, Vācijas pilsonis. Mani ir scammed ar 3 dažādiem interneta starptautiskiem aizdevējiem, viņi visi sola man piešķirt aizdevumu pēc tam, kad man ir jāmaksā vairākas maksas, kas nedara neko un nesniedza pozitīvus rezultātus. Es pazaudēju savu grūti nopelnīto naudu, un tas bija kopā 11.598 eiro. Kādu dienu, kad pārlūkoju internetā ar asarām uz manas acs, man nāca klajā liecība par vīrieti, kurš arī bija scammed un galu galā saista ar likumīgu aizdevuma sabiedrību ar nosaukumu CREDIT FAST INTL (kredloansprestamos010@gmail.com), kur viņš beidzot ieguva viņa aizdevumu. Tāpēc es nolēmu sazināties ar to pašu aizdevumu sabiedrību un pēc tam viņiem stāstīja savu stāstu par to, kā mani scamd vairāki aizdevēji, kas neko nedarīja, bet, protams, man vairāk sāp. Es paskaidroju uzņēmumam pa pastu, un visi, kas viņiem teica, bija raudāt ne vairāk, jo es saņemšu savu aizdevumu savā uzņēmumā, kā arī esmu izdarījis pareizo izvēli sazināties ar viņiem. Viņi deva man savu 100% pārliecību, vispirms man bija bail pēc manas iepriekšējās pieredzes, bet es ņēmu risku, es darīju tā, kā bija, un es saņēmu manu aizdevumu 76 000. eiro Lūdzu, cilvēki, es ieteikšu sazināties ar CREDIT FAST INTL, ja jums ir nepieciešams aizdevums, lai jūs dont sazināties ar šiem ļaunajiem cilvēkiem un pazaudētu savu naudu, kā es to darīju iepriekš. Es pasludināju zvērestu savam pašam, ka es turpināšu liecināt internetā kā es dabūju savu aizdevumu. Vai jums steidzami, laipni un ātri jāsazinās ar kredītu:
Johnshon Ricarioni kungs
kredloansprestamos010@gmail.com

pirms 2 gadiem, 2018.05.31 18:15

Robert Carlos

Sveiki evryone
Vai jums ir liegta pieeja finanšu aizdevumam, lai iegādātos māju, automašīnu, kas refinansētu vai izveidotu lielu uzņēmumu?
Neuztraucieties par to vairāk. Pasteidzieties un piesakieties uz atvieglotu aizdevumu, kas var palīdzēt jums izpildīt Roberta palīdzības aizdevuma uzņēmuma mērķus.
Mēs izsniedzam aizdevumu, lai pasūtītu cienīgus cilvēkus ar zemu procentu likmi 1,88%.
Ieinteresētajām personām jāsazinās pa e-pastu: robertfinancialgrowth444@gmail.com.
Mēs gaida, lai jūs apmierinātu un izturētos pret jums kā zelta klientu.
Ar laba vēlējumiem.
Robert Carlos

pirms gada, 2018.08.30 13:57

Ben

Mans vārds ir Cheryl no Oakdale Louisiana, es vēlos izteikt sirsnīgu pateicību Austrumu aizdevumiem, lai palīdzētu man atjaunot manu kredītreitingu un manu mirstošo biznesu, piešķirot man hipotēku 87 000 eiro 2018. gada 22. septembrī pēc manas atteikšanās bankas un citas finanšu iestādes, kuras es apmeklēju. Es ieteiku ikvienam, kas citur nepieciešams, lai saņemtu finansiālu palīdzību, nevis nonāktu nepareizās rokās, vienlaikus meklējot atbildīgu hipotēku, lai sazinātos ar šo uzņēmumu pa e-pastu: benuk010@gmail.com

pirms gada, 2018.09.01 17:28

MARIA HEINZE

Sveiki,
Es esmu Maria Heinze kundze, privātā aizdevuma aizdevējs, kas sniedz jums visu laiku aizdevumu iespēju. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai atmaksātu savus parādus, un jums ir nepieciešams aizdevums, lai palielinātu savu biznesu? Vai jūs esat noraidījis bankas un citas finanšu iestādes? Vai jums ir nepieciešams konsolidācijas aizdevums vai hipotekārais kredīts? Kaut ko vairāk? mēs esam šeit, lai izbeigtu visas jūsu finansiālās problēmas. Mēs aizdodam naudu cilvēkiem, kuriem vajadzīga finansiāla palīdzība, un tiem, kuriem nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus un ieguldītu biznesā. mūsu procentu likme ir 2%, un es vēlos izmantot šo datu nesēju, lai informētu jūs, ka mēs varam sniegt ticamu un izdevīgu palīdzību un būsim gatavi piedāvāt jums aizdevumu. Tāpēc, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu:
(maria45heinze@gmail.com)

pirms gada, 2018.09.02 05:30

Mr. Richard Cosmos

Laba diena,

Es esmu reģistrēts privāts kreditors. Mēs izsniedzam aizdevumus, kas palīdz cilvēkiem un uzņēmumiem, kuriem visā pasaulē ir nepieciešams atjaunot savu finansiālo stāvokli visā pasaulē ar ļoti zemām gada procentu likmēm 2% gadā, 30 gadu atmaksāšanas periodam visā pasaulē. Mēs izsniegsim aizdevumus no 5000 līdz 100 000 000 eiro. Aizdevumi ir labi nodrošināti, un mūsu prioritāte ir nodrošināt maksimālu drošību. Personai, kas jūs interesē, sazinieties ar mani pa e-pastu (richardcosmos5@gmail.com)

Aizdevuma piedāvājums.

pirms gada, 2018.09.09 15:39

Mr. George Anderson

Vai jums ir nepieciešami aizdevumi projektiem, ieguldījumiem, personīgajiem aizdevumiem, mājokļu kredītiem, studentu aizdevumiem, konsolidācijas aizdevumiem un dažādiem projektiem? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu mazu, vidēju vai lielu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai izveidotu māju vai automašīnu aizdevumu? Vai jums ir nepieciešama noma, lai iegādātos mašīnu aprīkojumu? George Anderson kredīta sniedzējs sniedz jums visas jūsu atbildes uz problēmu, mēs piedāvājam 2% procentu, mūsu darījumi ir ātri, droši un ērti. kurš vēlas saņemt no mums kredītus, lūdzu, sazinieties ar mums (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

Aizdevuma piedāvājums.

pirms gada, 2018.09.09 15:39

davis wilfred

Sveiki, es esmu Amelia Deport. Es tikko saņēmu aizdevumu 7000 eiro no davis wilfred. Sazinies ar viņu, lai saņemtu palīdzību: daviswilfred18@gmail.com Neaizmirsti pateikt viņam, ka es viņu iepazīstināšu.

pirms gada, 2018.09.12 15:45

MRS KATHY HALL

Uzmanību:
Vai jūs meklējat REAL FINANŠU AIZDEVUMU KOMPĀNIJU, lai sniegtu aizdevumu no 5000 eiro līdz 5,000,000 eiro (uzņēmuma vai uzņēmuma aizdevums, personīgais aizdevums, mājokļu aizdevumi, automašīnu aizdevums, parādsaistību konsolidācijas aizdevumi, riska kapitāls, veselības aprūpes aizdevums utt.)
Vai jums ir liegts aizdevums no bankas vai finanšu iestādes viena vai otrā iemesla dēļ?
Piesakieties tagad un saņemiet reālu finanšu aizdevumu, kas apstrādāts un apstiprināts 3 dienu laikā.
METHODIST LIMELIGHT CO-OPERATIVE LOAN COMPANY, mēs esam "Starptautiski akreditēta aizdevuma aizdevējs", kas sniedz REAL FINANSIĀLĀS KREDĪTAS personām un uzņēmumiem ar zemu procentu likmi 2% ar jūsu derīgu personas apliecību vai jūsu valsts starptautisko pasi pārbaudei.
Mūsu aizdevuma atmaksa sākas 1 (vienu) gadu pēc tam, kad esat saņēmis savu aizdevumu, un atmaksas termiņš ir no 3 līdz 35 gadiem.

UZ TIEŠU IESPĒJAMU ATBILDĪBU UN TĀS PĀRSTRĀDES PASŪTĪŠANU 2 DARBA DIENĀM,
Sazinieties ar mums tieši pa šo e-pastu: methodistcooperativeloan@gmail.com


Sazinieties ar mums ar šādu informāciju:

Pilnais vārds:____________________________
Summa, kas nepieciešama kā aizdevums: ________________
Aizdevuma ilgums: _________________________
Mērķis aizdevumam: ______________________
Dzimšanas datums:___________________________
Dzimums: _______________________________
Ģimenes stāvoklis:__________________________
Kontaktpersonas adrese: _______________________
Pilsēta / pasta indekss: __________________________
Valsts: _______________________________
Nodarbošanās: ____________________________
Mobilais telefons:__________________________

Sūtiet savu pieprasījumu uz tūlītēju atbildi uz: methodistcooperativeloan@gmail.com

Paldies.
KATHY HALL kundze
Direktors.
METHODIST LIMELIGHT CO-OPERATIVE LOAN COMPANY
E-pasts: methodistcooperativeloan@gmail.com

pirms gada, 2018.09.21 10:07

Raymond Doison

We are direct providers of Fresh Cut BG, SBLC and MTN which are specifically for lease, our bank instrument can be engage in PPP Trading, Discounting, signature project(s) such as Aviation, Agriculture, Petroleum, Telecommunication, construction of Dams, Bridges, Real Estate and all kind of projects.

We do not have any broker chain in our offer or get involved in chauffer driven offers. We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description.


DESCRIPTION OF INSTRUMENTS:
1. Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC) (Appendix A)
2. Total Face Value: Eur 1 MIN and Eur 5B MAX (Five Billion USD).
3. Issuing Bank: HSBC, London or Deutsche Bank Frankfurt or any Top 25 WEB
4. Age: One Year, One Day
5. Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers.
6. Delivery: SWIFT TO SWIFT.
7. Payment: MT-103.
8. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days.


All relevant business information will be provided upon request.

Our BG/SBLC Financing can help you get your project funded, loan financing by providing you with yearly renewable leased bank instruments. We work directly with issuing bank lease providers, this Instrument can be monetized on your behalf for 100% funding: For further details contact us with the below information.

Contact : Mr. Raymond Doison
Contact Email: crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
skype:crusaderbroker.bgassurance@gmail.com
Whatsapp : +44 7459 947744

pirms gada, 2018.09.24 19:04

Bill Johnson

Likumīga aizdevuma iegūšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Klientiem, kuriem ir finansiālas problēmas un kuriem ir nepieciešams risinājums. Kredīta un nodrošinājuma jautājums ir tas, ka klienti vienmēr ir noraizējušies, meklējot aizdevumu no likumīga aizdevēja. Bet .. mēs esam padarījuši šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mēs varam noorganizēt aizdevumu no USD 5000 līdz EUR 500 000 000 USD līdz pat 3% apmērā. Lūdzam nekavējoties atbildēt uz šo e-pastu: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

pirms gada, 2018.09.24 19:54

Angga

Es izsniedz aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar saprātīgu 2% procentu likmi. E-pasts uz: (anggadiman1@gmail.com), ja jūs interesē aizdevuma piedāvājums.

pirms gada, 2018.09.26 02:40

David Collins

kredīta piedāvājums

Vai jums ir nepieciešams steidzami kredītu? Ja jā, sazinieties ar mums (19dc1964@gmail.com), lai iegūtu vairāk informācijas.

vārds:
summa:
ilgums:
Pin Tālrunis:
Valsts:

pirms gada, 2018.11.03 18:31

Elizabeth zelma

Dear Sir / Madam

ĀRĒJĀ KĀ IZMAKSAS IESPĒJAS 2 DIENĀ. Zelma mikrofinansēšanas fonds Plc Komerciālais un personiskais mājokļu kredīts ar 2% procentu likmi. Ieguldītājam jāsazinās ar aizdevuma amatpersonu pa e-pastu, norādot zemāk esošo informāciju:
PIRMĀ NOSAUKUMS: ..... LATVIS PIEŠĶIRTS: ...... VALSTS: ....... TĀLRUŅA NUMURS: ..... AĢENTŪRA: ...... VECUMS: ...... ....... SEX: ...... MARITĀLAIS STATUSS: ...... KREDĪTU SUMMA IR VAJADZĪGA: ...... MĒNEŠAIS IENĀKUMS ...... AIZŅĒMUMA ILGUMS: ..... .Pasūtītājs: Aizdevums Ieguldījumu piedāvājums E-pasts: Elizabethzelma01@gmail.com un, lai iegūtu sīkāku informāciju par mums, apmeklējiet mūsu tīmekļa adreses www.Elizabethzelmaloancompany.com
Paldies un Dievs svētī
Sveicieni,

pirms gada, 2018.11.28 16:04

Susan Benson

Cienījamie klienti, Vai jums ir steidzami nepieciešams aizdevums? Ja jā, lūdzu, sazinieties ar Sunshine Financial Group Inc.

Mēs esam sertificēts, autoritatīvs, likumīgs un akreditēts kreditēšanas uzņēmums. Mēs sniedzam finansiālu palīdzību visiem, kam steidzami nepieciešams aizdevums. Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, personiskos aizdevumus vai komerckredītus, kā arī mēs varam sniegt Jums aizdevumu projekta uzsākšanai vai mājas vai automašīnas iegādei.

Ja jums ir bijis tik grūti iegūt akciju aizdevumu no vietējām bankām un citiem finanšu institūtiem, neuztraucieties, jo Sunshine Financial Group Inc ir ieguvis jūsu atpakaļ, kad runa ir par aizdevumu saņemšanu visā pasaulē.

Galvenie ieguvumi no ASV;

- Piesakies jebkurā laikā un vietā.
- Saņemt skaidru naudu mazāk nekā 24 stundas
- Mēs piedāvājam aizdevumu no 1000 līdz 30 miljoniem eiro
- Nav slēptās maksas.
- Zema procentu likme - 3%
- Jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksāšanas datumu - reizi nedēļā, mēnesī vai gadā - 1–30 gadus.
- Jūs saņemsiet iespēju izvēlēties drošus vai nenodrošinātus aizdevumus

Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnībā pārliecināti, mēs strādāsim kopā, lai gūtu labumu no visām iesaistītajām pusēm.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums 24 stundu laikā, lūdzu, rakstiet mums, lai iegūtu plašāku informāciju, izmantojot e-pasta adresi zemāk.

E-pasts: (sunshine_fginc@outlook.com)
E-pasts: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp: +447903159998

Silti sveicieni
Susan Benson (vecākais aizdevumu pārvaldnieks)

pirms gada, 2018.12.30 13:09

Anothny

Es izmisīgi meklēju ātru naudu, lai remontētu savu automašīnu un nopirktu nelielu dāvanu manai sievai, kad es atradu elijah galvaspilsētas, viņi mani apstiprināja par aizdevumu pat ar savu slikto kredītu. Man pat nav jāgaida 24 stundas, lai saņemtu savu naudu, jūs varat tos nosūtīt uz (431) 300-7649 e-pasts ir elijahcapitals@gmail.com

pirms gada, 2019.01.06 08:13

Thomas

Uzmanību!

Tā ir tiešsaistes reklāma no reģistrētas valdības apstiprināta un licencēta aizdevēja, kas izsniedz dažāda veida aizdevumus, piemēram, hipotekāro kredītu, uzņēmējdarbības aizdevumu, auto aizdevumus tikai nopietnām un ieinteresētajām pusēm pret ļoti zemu pieejamu procentu likmi 3%. Pieteikties jūsu aizdevumam tagad. Ja jūs interesē, sazinieties ar e-pastu: Thomasfrankfirms@gmail.com
Paldies,
Toms

pirms gada, 2019.01.12 14:05

Lola Daniel

Vai jums ir nepieciešams ātrs un vienkāršs aizdevums? Mēs piešķiram aizdevumu par 2% procentu likmi. Mēs piedāvājam gan personīgo, gan biznesa aizdevumu jebkurai ieinteresētai personai vai uzņēmumiem. EUR 60 000 000. ja interesē, sazinieties ar mums šodien E-pasts:

(eaglehomemortgage001@gmail.com)

pirms gada, 2019.01.13 14:31

Valeria Marco

Mans vārds ir Valeria Marco pirms 6 mēnešiem, kad mans uzņēmums sabruka, man nebija cerības, ka atkal kļūšu par savu biznesu. Es mēģināju aizņemties naudu no bankas, bet man nav bijis pietiekami daudz naudas savā kredītkartē un nav nodrošinājuma, lai saņemtu aizdevumu, tad ļoti tuvs mans Camila Diego draugs iepazīstināja mani ar īstu aizdevēju, izmantojot internetu. GINA MORGAN LOAN COMPANY LTD. Šī sievietes aizdevumu sabiedrība varēja man izsniegt aizdevumu EUR 160 000 apmērā bez jebkāda īpašuma kā nodrošinājuma vai kredītkartes, bet viņa man to uzticēja. Tāpēc mani draugi es teicu sev, kāpēc es esmu savtīgs, tāpēc es nolēmu šo informāciju kopīgot ar visiem. Ja jums ir nepieciešams aizdevums no uzticama kredīta aizdevēja, sazinieties ar Gina Morgan, izmantojot savu e-pastu: ginamorganloancompany@gmail.com

pirms gada, 2019.01.25 11:20

Reklāmraksti